Аудит інструменту істотна частина інвентарю управлінського аудиту

Аудит управління запасами є важливою і важливою частиною будь-якої організації. Співробітників і посадових осіб будь-якої організації невпинно, щоб така перевірка управління запасами проведена успішно. Щоб зробити це можливим кожній частині управління запасами піклуються – через інспекції, розслідування, раптових перевірок, реєстрації, аналізу та за допомогою інших засобів. Для того, щоб йти в ногу зі змінами в технології кілька інструментів, які сьогодні використовуються, щоб зробити аудит управління запасами ще простіше.

Якщо ви теж стикаються з проблемами інвентаризації аудиту управління, ви, ймовірно, мають потребу в програмний інструмент аудиту. За допомогою таких інструментів аудиту, ваше управління запасами аудиту стає дуже легкою. Одним з основних завдань цього інструменту є інвентаризація всіх активів мережі та програмного забезпечення. Такий інструмент працює у напрямку перевірки виправлень програмного забезпечення, послуг і види програмного забезпечення, які пов’язані з кожним пристроєм. Вам не доведеться турбуватися про зниклих без вести на будь-яке програмне забезпечення у вашому управління запасами, тому що ваш інструмент аудиту збирається виконати таке завдання для вас. Це також допоможе вам за рахунок розміщення даних, пов’язаних з будь-яким програмним забезпеченням, так що він може збирати та аналізувати інформацію, яка пов’язана з його ціною купівлі та ліцензійних вимог. Вам не доведеться турбуватися, як там не буде ніякої раптової зупинки роботи по усвідомлення того, що термін дії ліцензії закінчився, і ви абсолютно забув про це.

Уявіть собі ситуацію, коли ви виявите, що ваші співробітники або хтось ще встановлені деякі програми без вашого дозволу або знання? Це загальна проблема в багатьох організаціях, де співробітники часто встановлювати програмне забезпечення для своїх потреб, не маючи повноважень для цього. Такі програми можуть мати згубні наслідки для роботи вашої компанії, і ви не схожі на своїх співробітників, щоб використання такого програмного забезпечення. Ця неприємна ситуація не виникне, коли ви використовуєте інструмент аудиту. Як тільки будь-яке програмне забезпечення встановлено у вашій мережі, ви отримаєте попередження. Якщо вам відомо, вам не доведеться турбуватися в іншому випадку, ви можете відразу ж перевірити його. Цей аудит інструмент також працює для аудиту всіх ліцензій на програмне забезпечення.

Це ще не все – ваша аудиту інструментом виконує більше роботи для вас! Управління всі ваші ключі продукту може бути реальна важке завдання. У кожного з нас є те чи інше стикалися з ситуацією, коли ми втомилися від відстеження ноти і CD випадках, в пошуках ключа продукту. Це звичайне явище не знайти ключ, як раз, коли ви потребуєте в ній. За допомогою цього рішення від спецій робіт, управління ключами продукту спрощується. У вас є вся інформація, що відноситься до будь-якої з ваших ключів продукту або ліцензії тільки в одному місці.

Останнє, але не менш, у даний час можна сформувати будь-який звіт на будь-якому з ваших програм. Якщо вам необхідно надати інформацію для проведення інвентаризації ревізії системи управління, ви будете мати швидкий список у ваших руках з допомогою цього інструменту аудиту.