SCREEN2SWF 2,2 – Ваш найкращий захоплення екрану і програмне забезпечення

Ви шукаєте Screen Recorder, яка може створити миттєвий екрану демонстрації, презентації та підручники? Що ж, відповідь на ваше запитання, щоб купити Screen2Swf. Ряд речей можна зробити за допомогою Screen2Swf, не дивно, що вона користується великою популярністю. На пристрої, ви можете експортувати і редагувати фільми, які знаходяться в EXE, AVI або флеш-форматі. Тому, якщо ви хочете гнучкість у виборі форматів виводу для вашої презентації екрану, то ви повинні використовувати це програмне забезпечення.

Функція редагування scree2SWF пропонує додавання вирізати кліпи або затримки. Ви також можете додати в мозаїку записаного відео. Коли справа доходить до запису з високою швидкістю, він може навіть захоплювати до 30 кадрів в секунду.

Програмне забезпечення буде працювати, якщо на машині Windows 2000, Windows XP або Windows Vista операційної системи. Проте, даний рекордер не сумісна з Linux. Тому необхідно переконатися, що ваш комп’ютер має операційної системи перед завантаженням Screen2Swf. Це робить його дуже просто створювати професійно виглядають запису екрану з швидким часом завантаження. Ви можете грати практично миттєво. Ваші відвідувачі можуть переглядати презентацію ще до закінчення завантаження.

Завдяки високому ступеню стиснення, Screen2Swf, пропонує всі особливості складного програмного забезпечення захоплення відео без будь-яких додаткових витрат. На пристрої можна рекордер всі ваші екранні дії, включаючи руху миші. Використовуючи це програмне забезпечення, ви можете коментувати всі ваші дії із зображеннями і текстом. Глазур на торт, що в тому, що ви можете додати закадрового коментаря, щоб дати, що особистий контакт. Такі функції, як масштабування дозволить вашим відвідувачам переглядати презентацію більш докладно. Ваш файл можна експортувати у форматах згадав вставляти його в HTML коді.

Найбільш переконливим перевагою Screen2Swf тому, що це зовсім не важко впізнати цього програмного забезпечення. Ви навряд чи провести час у дізнатись програмного забезпечення. Насправді, як тільки ви встановите його, ви будете на шляху до створення вашого першого запису екрану. Як тільки ви починаєте використовувати Screen2Swf, ви можете в значній мірі покладаються на неї, щоб створити запису екрану

Screen2Swf дійсно дивовижний продукт, який може дати задовільні вигоди від її використання. Хоча існують і інші відео-захоплення програм доступні, багато хто воліє Screen2Swf як це дуже легко використовувати. Більшість записів екрані проводять довгий час навантаження, що вельми неприємно для клієнтів. Це не у випадку з Screen2Swf, і саме тому, він є найбільш часто завантаженого об’єкта.

Розроблено Степок зображення Lab, програмне забезпечення дійсно став “гарячою НЕ завантажити” не раніше, він був звільнений. На основі кодека Попередній SSCV2, він має найвищий коефіцієнт стиснення. Ви можете легко і швидко обмінюватися через файл презентації в якості вихідного файлу мала і найкращої якості. Справді, з Screen2Swf, ви можете створити найменший файли фільмів і експортувати їх в різні формати для швидкого обміну. Ще одна перевага використання цієї програми є те, що він дозволяє встановити якість файлу від втратою режимі градацій сірого без втрат режимі істинного кольору, тим самим допомагаючи вам, щоб отримати хороший компроміс між розміром файлу та якістю.