Microsoft. NET Framework 3.0 проникає WebSphere з силою снаряда

. NET Framework є платформою розробки програмного забезпечення розробленого Microsoft і заснований на використанні віртуальної машини, яка працює Intermediate Language (IL). Коди / Програми пишуться для виробництва IL яка подальшого розповсюдження користувачам запускати на віртуальних машинах. C #, VB.NET і C + + компіляторів доступні з Microsoft для розробки IL. . NET дав нові функціональні можливості та інструменти для інтерфейсу прикладного програмування. Ці імпровізації полегшити процес розробки додатків для ОС Windows, а також для веб-служб. . NET Framework являє собою сучасну, проникливий, об’єктно-орієнтоване API. Високі стандарти гнучкості були реалізовані в його конструкції, щоб зробити його багатомовним сумісні.

. NET Framework 3.0
. NET 3.0 є останньою версією платформи. NET Framework випущений Microsoft. Вона заснована на NET Framework 2.0 і включає в поєднанні з його наступними технологіями.:
• Windows Presentation Foundation (WPF) – API, заснований на XML і векторної графіки і допомагає в розвитку аспектів користувацького інтерфейсу додатку.

• Windows Communication Foundation (WCF) – API, який дозволяє комп’ютерам, підключених до мережі, щоб спілкуватися один з одним. Вона поєднує в собі веб-служб. NET Remoting, розподілених транзакцій і черги повідомлень в обпалити моделі.

• Windows Workflow Foundation (WF) – Ця технологія дозволяє розробникам створювати і управляти робочим процесом додатків. XAML XML мову на основі використовується для визначення структури робочого процесу.

• Windows CardSpace (WCS) – WCS використовується для зберігання і безпечної цифровими посвідченнями користувачів угод через Інтернет.
. NET 3.0 раніше був відомий як WinFX. Час виконання компонентів. NET Framework 3.0 встановлений за замовчуванням в Windows Vista, але також можуть поставлятися з Windows XP Service Pack 2 і Windows Server 2003 Service Pack 1.
З тих пір. NET 3.0 використовує весь час виконання компонентів. NET 2.0 він повністю назад сумісна з. NET 2.0.

Системні вимоги

операційних систем:
• Microsoft Windows 2003 з пакетом оновлень 1 або пізнішої версії
• Windows XP SP2 або пізнішої
• Windows Vista

Апаратні вимоги:
• 500 Мб вільного місця на жорсткому диску, 256 Мб RAM, 1 ГГц процесор Pentium

інфраструктури підприємства
. NET забезпечує незалежний від платформи структури для розробки програмного забезпечення, з численними вбудованими функціями. Це повністю залежить від програмних компонент і компонент на основі моделі програмування.

Два основних компонентів. NET є загальномовне інфраструктура (CLI) і Common Language Runtime (CLR). CLI являє собою набір термінів для середовища виконання, яка включає в себе системи загальних типів, Common Intermediate Language (CIL) коду, який є машинно-незалежним і бібліотека базових класів. CLR пропонує платформу для керованого коду, який відповідає CLI. CLR транслює CIL в локальну машинний код перед його виконанням.

КСС самоопісиваемой через. NET метадані. Метадані CLR перевіряються, щоб переконатися, що правильний метод в даний час розгорнуті. Розробники мають можливість генерувати метадані; хоча це теж генерують мовні компілятори в деяких випадках. При реалізації мови створює CIL, він може бути розміщений використанням CLR і може потім взаємодіяти з даними отриманий будь-яким іншим. NET мови.

. Чистий безпеки
. NET механізм безпеки має дві основні функції:

Безпека доступу до коду
Безпека доступу до коду свідоцтва орієнтованої, яка пов’язана з конкретною збірки. Характерно доказів є джерелом збірки. Вона може бути або встановлений безпосередньо на рідній машині або може бути завантажена з Інтернету. Докази використовуються безпеки доступу до коду для перевірки дозволів, наданих коду. Інший код може зажадати, щоб викликає код надається зазначений дозвіл. Попиту призводить до CLR виконанні ходьби стеку викликів. У цьому процесі кожне зібрання кожного методу в стеку викликів перевіряється на необхідний дозвіл.

перевірки та перевірки
Валідація та верифікація двох випробувань, проведених CLR при завантаженні збірки. У процесі перевірки CLR перевіряє наявність метаданих і CIL, а також перевіряє для справедливості внутрішні таблиці. При розгортанні декількох алгоритмів механізму перевірки перевіряє, чи є код робить нічого, що у ‘небезпечних’.

. Net Languages
CLI був розроблений таким чином, що він підтримує будь-яку мову об’єктно-орієнтованого програмування, поділяючи спільну об’єктну модель і велика загальна бібліотека класів. . Деякі з підтримуваних мов у Net Framework є:
• C # 2.0
• VB.NET 2005
• J # 2.0
• XAML
• ASP.NET 2.0