як SonicWALL розширює себе в різних вертикалей

Організацій усіх розмірів та видів стикаються з цілою низкою загроз безпеки, з якими вони повинні реагувати швидко і з кількома ІТ-ресурсів. Для цього вони залежать від їх мережевої інфраструктури в якості основного каналу зв’язку і продуктивності. У компаніях, де SonicWALL було встановлено, комп’ютерні мережі були врятовані від шкідливих програм, таких як хробаки, трояни, спам, рекламного ПЗ та фішингу вході в корпоративну мережу і змушуючи їх втрати цінної інформації.

Для вирішення цих проблем, SonicWALL придумав спектр рішень безпеки, налаштовані для конкретних вертикалей і потреб бізнесу. Вони включають в себе сайт-сайт комунікацій, мереж, POS угод і телероботи. Ви зрозумієте, що ці рішення призначені, щоб відповісти на питання, пов’язані з сучасним інтернет-суміжних підприємств.

Неважливо, який галузі ви належите, SonicWALL досить міцним, щоб відповісти на ваш дзвінок підвищеної безпеки, рухомий бази нішу клієнтів, законодавство і вимоги вашої виробничому об’єкті. Сьогодні, SonicWALL була встановлена ​​в ряді галузей, через кілька різноманітних вертикалей, щоразу спеціально розроблений, щоб задовольнити кожного вертикального потреб. Результат: міцності, надійності та ефективності для забезпечення безпеки. Ось деякі з багатьох вертикалях SonicWALL що можна побачити в:

Роздрібної торгівлі використовує SonicWALL, оскільки вона проста у використанні на платформах для роздрібного та POS мережі, безпеки та зв’язку і він інтегрований. Всі разом, ці переваги допомагають тримати угод плавно і безпечно. Широкосмугових підключень, POS термінали і віртуальні приватні мережі може бути ризикованим для роздрібної торгівлі, і якщо вся система залишається без онлайн заходів безпеки, це може призвести до величезних фінансових втрат для будь-якої компанії.

При роздрібній торгівлі використовують Інтернет для зв’язку з додатками POS, кредитною карткою або інвентаризацію додатків, вони повинні переконатися, що доступ не тільки швидко, але безпечно. Крім того, за рахунок установки безперервний захист даних у SonicWALL (CDP), дані компанії не тільки повністю захищені, але можуть бути відновлені в будь-який час у майбутньому.

Федеральних, державних і місцевих органів влади треба за конкурентоспроможною ціною і повністю інтегрована заходи безпеки SonicWALL для вирішення їхніх численних потреб. Урядові установи мають дуже сильні телероботи політики, яка відповідає безпечні рішення SonicWALL в доступ для віддалених працівників уряду, які працюють на ходу з місця на місце, прагнення до досконалості все, вони роблять. За допомогою цієї заходи безпеки на місці, державні установи можуть керувати незліченні техніки з одного центру, а також забезпечити, що дані не скомпрометована, втрачені або підроблені, але видобувні за бажанням.

Галузь охорони здоров’я потрібні економічні, своєчасне і простий онлайн рішення для забезпечення безпеки, які можуть допомогти підвищити ефективність його мережа, одночасно відповідаючи на проблеми багатьох положень, що стосуються пацієнта безпеки та конфіденційності. З SonicWALL, безпечне довкілля створена, з довшими з’єднання, але без простою, забезпечуючи тим самим максимальну безпечного догляду за пацієнтами. З дистанційним доступом, догляді за хворими обійшов за якістю і надійності.

У сфері освіти, школи отримав багато користі, використовуючи в SonicWALL легко керована і економічний онлайн системами безпеки. Тепер, із захистом комп’ютерних мереж шкіл, які відповідно до державних норм, шкіл більше не доведеться інтегрувати свої програмне забезпечення та їх окремих пристроїв. Завдяки Інтернету, освітнє середовище було дано поштовх, як зараз студенти отримують фантастичні можливості навчання, у них не буде, внаслідок чого приріст невимовне в школу. За допомогою цього програмного забезпечення безпеки на місці, шкільних мереж знаходяться в безпеці від хакерів, небажаного контенту і шкідливого ПЗ.