як уникнути шпигунських

Spyware є свого роду програмне забезпечення моніторингу різних видів діяльності користувача, без його згоди або знання. Spyware є основною загрозою і загрозою для вашої продуктивності, а також недоторканність приватного життя. Багато ПК страждають від програм-шпигунів і це значно ускладнює їх роботу.

Spyware може шпигувати за вашої особистої інформації, програмного забезпечення, встановленого на вашому комп’ютері та веб-сторінок, які ви відвідуєте. Іноді програми-шпигуни можуть навіть зламати ваше ім’я користувача та пароль. Spyware велика загроза для комп’ютерних користувачів, але може управлятися з використанням методів видалення програм-шпигунів.

Spyware може бути присутнім в будь-якій формі нешкідливі програми або програмного забезпечення. Spyware може відправляти інформацію творцям програмного забезпечення або програми без вашої згоди.

Уявіть собі розмір шкоди, яка може бути заподіяна Вам у зв’язку з цим несанкціоновані витоку вашої особистої інформації. Обурюються споживчих дослідження показало, що близько 80% ПК в Сполучених Штатах Америки заражені деякі види шпигунських програм.

Інше дослідження пред’явив звинувачення, що ІТ-менеджери шпигунів, як загрозу номер один для networks.It, ймовірно, станеться, що ви самі заразив ваш комп’ютер шпигунським ПО.

Безкоштовні смайлики і курсор, завантажені з веб-сайтів, швидше за все, містять шпигунські модулі. Будьте дуже обережні, про все, що ви завантажуєте з Інтернет-сайтів. Більшість безкоштовних програм і завантаження програм-шпигунів на них. Дуже малоймовірно, що люди читають вміст різних спливаючих вікон, що з’являються на їх <стиль = "колір: # 333333, текст-оздоблення: немає; курсору: Текст;" HREF = "http://www.euoem. COM / "> комп’ютер екрани під час завантаження. Spyware дистриб’юторів взяти до уваги цей аспект і вставляти в таких шпигунських програм.

Spyware ставить вашу приватне життя в небезпеці. Spyware стала головною загрозою для персональних комп’ютерів та конфіденційності в Інтернеті. Spyware заважає нормальному функціонуванню вашого комп’ютера і відправляти інформацію про вашу діяльність в Інтернеті для компаній, шпигунських виробництва.

Установку програм-шпигунів у нашому комп’ютері без вашої згоди становить погано мережевого етикету. Він мережевий етикет домагатися дозволу на використання особистої інформації будь-якого виду для будь-яких цілей. Неправильне використання вашої особистої інформації в Інтернеті може посадити Вас в біді.

Ви можете слідкувати за деякі загальні і прості кроки, щоб уникнути шпигунських установки у вашій системі. Основне правило для уникнення шпигунські практикувати безпечний серфінг. Безпечний серфінг гарантує, що ви не спокусі вчинити нічого, що ви не хочете робити. Будьте дуже обережні, поки ви завантажуєте будь-яку річ, так як це дуже важко сказати, що програма містить sypware і те, що програма не робить. Багато законні безкоштовно скачати програми містить програм-шпигунів вбудованих з ними.

Встановіть хороший анти-шпигунського програмного забезпечення, таких як XoftSpy, з розширеними можливостями на вашому комп’ютері. Не забудьте запустити захист від шпигунських програм кожен день. Вкрай важливо, щоб ви прочитали умови ліцензійної угоди та умови дуже ретельно, перш ніж завантажити що-небудь. Це може допомогти вам у запобіганні шпигунських установки на вашому комп’ютері. Шпигунське може значно заважають вашій роботі та інші заходи.