три безкоштовних утиліт архів відкривати і створювати ZIP файли

Архів файлів скрізь. При завантаженні файлів з Інтернету або отримувати файли по електронній пошті вони дуже ймовірно, буде у форматі стисненого архіву. Для того, щоб працювати з такими файлами архіву необхідно спеціальне програмне забезпечення архіві.
Є багато типів файлів архіву там. Два найбільш популярних з них на блискавці і RAR і відстає них нові формату 7z. Коли Ви отримуєте стислий архівний файл по електронній пошті або, скачавши його з мережі Інтернет, вам доведеться використовувати спеціальне програмне забезпечення архіві, щоб використовувати його. Використання стисненого архіву зазвичай означає, перегляд файлів в архіві і вилучення їх у вихідне, чи не стислий формат для подальшого використання.
Ще одна причина для того, щоб використовувати спеціальні утиліти архів, якщо вам потрібно створити файли стислі архіви. Вам потрібно буде створити такий файл, якщо, наприклад, ви хочете зробити резервну копію декількох файлів на вашому комп’ютері, або якщо ви хотіли б відправити кілька файлів за допомогою електронної пошти або завантажувати їх на веб-сайт в Інтернеті.
Так як архівні файли дуже популярні в ці дні Є також багато утиліт, які їх підтримують. Різні програмні утиліти розрізняються за вартістю в простоті використання і в архіві формати файлів, які вони підтримують. З точки зору вартості утиліти архіві програмне забезпечення може бути розділений на дві Freeware, яка доступна для вільного використання та комерційні програмні утиліти які коштують грошей зазвичай від двадцяти п’яти до п’ятдесяти доларів за користувача.
WinZip є одним з найвідоміших архів програмного забезпечення на ринку. Кілька років тому WinZip була доступна для вільного використання в особистих цілях. Сьогодні WinZip не доступні безкоштовно для всіх і після вичерпати свої сорок п’ять днів безкоштовної пробної версії вам доведеться або видалити його або платити за це.
Там немає причин, щоб заплатити за архів програмного забезпечення. Є багато вільного високої якості Архів програмних додатків там. Три таких безкоштовних утиліт програмного забезпечення 7Zip Zipeg і ZipGenius. Вони відрізняються за своїми користувача інтерфейсом і список типів файлів, які вони підтримують, але всі з них підтримують найпопулярніші Поштовий форматі. Всі вони можуть відкривати і створювати Поштовий сумісні стиснений архів типів.
То який з них краще? Там дійсно немає відповіді на це питання, оскільки це дійсно залежить від ваших особистих переваг і, що ваші потреби. Їх користувальницький інтерфейс відрізняється, і який з них краще це питання про те, який користувальницький інтерфейс вам більше подобається. Деякі технології підкованих користувачів, як команда лінійних інтерфейсів користувача той час як менш технологій підкованих користувачів віддають перевагу дуже простий і легкий у використанні користувальницький інтерфейс з основними функціями, які їм потрібні.
Гарна річ про цих програмних виборів є те, що вони можуть вільно використовувати. Це також означає, що ви можете вільно експериментувати з кожною з них, а потім зробити вибір, який з них ви хочете продовжувати використовувати. Утилітами високої архів якісного програмного забезпечення доступні для безкоштовного не в кінцевому підсумку платити за програмне забезпечення, як WinZip або AlphaZip без причини.