те, що вбудовані системи

Вбудована система запрограмована комп’ютерної системи, яка призначена для виконання спеціалізованої набір функцій. Це на відміну від комп’ютерної системи загального призначення, такий як настільний комп’ютер або ноутбук, який має високий рівень можливостей для користувача інтерфейсу і гнучкість, що дозволяє користувачам виконувати декілька функцій. Вбудовуваних технологій, з іншого боку, часто забезпечує обмежену або без інтерфейсу користувача і дозволяє тільки виконання однієї або кількох завдань. Однак, як цифрові технології розвиваються, багато вбудовані системи в даний час здатні висока ступінь графічних користувальницьких інтерфейсів і сенсорної панелі модуля системи, такі як ті, які використовуються в галузі безпеки, медичної, автомобільної та дослідження обладнання, щоб назвати тільки деякі з них.

широке застосування

Так як він був вперше використаний в програмі космічних кораблів Apollo в 1960-х, вбудована система технологія була вдосконалена і розроблена протягом багатьох років в щось, що може бути масового виробництва при відносно низьких витратах. Таким чином, вбудовані системи стали повсюдно сьогодні, майже в кожній галузі в світі використовують технологію для виробництва цифрових і електронних пристроїв, які ми бачимо щодня.

автономно або підсистеми

Вбудовані системи можуть або бути автономним пристроєм або підсистеми більшої механізм, або обох. Наприклад, цифровий годинник використовує простий автономний вбудовуваних технологій з обмеженим запрограмованих функцій у той час як автомобіль використовує більш складні вбудовані вбудованих систем. Ці системи дозволяють машину для виконання різних функцій, таких як АБС, електричні склопідйомники, управління коробки передач, управління двигуном, сидіння з електроприводом та інші. Ці системи часто пов’язана кількома мережами і управляється центральним модулем.

Деякі додаткові приклади:

автономні

Камери безпеки

Цифровий відеореєстратор

Висока точність мікрометра

Внутрішнього / зовнішнього датчика температури

Датчик тиску з локальним дисплеєм

підсистема

датчик вібрації

Вимірювальний прилад для контролю якості виробництва

Конвеєрна стрічка системи управління

SCADA системи

Електричні монітор безпеки

Контролер двигуна

термостат

Датчик тиску / монітор

Вбудовані системи і її характеристики

Багато недорогих продуктів споживчого сьогодні використовують прості вбудованих мікропроцесорів, які мають низьку зберігання пам’яті, вони мають операційних систем та програм, які включені в єдиний модуль системи і програм системи часто зберігається в пам’яті системи, а оперативної пам’яті пристрою (довільним доступом пам’ять).

Залежно від кількості та типу необхідних функцій, вбудованих мікропроцесорів або мікроконтролерів може змінюватись в архітектурі, двійкове значення, форми і розміру. Вбудовані прикладні програми, створені розробникам вбудовуваних систем і програмістів, що використовують програмні засоби та комп’ютерні програми, такі як отладчики, компілятори та складальники. Оскільки технологія стає більш складним з кожним роком, багато вбудовані системи вимагають незалежних програм, таких як LINUX, Java Embedded, Windows XP Embedded та інші, які сумісні з механізмами або пристроями вони мігрували.

Так як вбудовані системи часто вбудовані в механізми або пристрої, які піддаються впливу інтенсивного використання протягом багатьох років, вони вимагають енергійних тестування, щоб вони могли витримувати випробування часом, включивши такі функції, як швидке відновлення, з мінімальною втратою пам’яті і автоматичне перезавантаження.

Важливою ланкою є вбудованим інженерних систем фірма, що надає кінця в кінець електронної техніки продукт, налаштувати наявний обробки платформ, що використовуються в якості продукту будівельних блоків, і поточні виробничі послуги для розміщення необхідності наших клієнтів. Додаткові подробиці можна знайти на http://www.mitydsp.com