на вимогу віддаленого програмного забезпечення стає легше

Підтримка ваших клієнтів віддалено на вимогу – новий віддалений програмне забезпечення працює в один клік! Не потрібно отримати IP-адреси або відправити виконуваних файлів для ваших користувачів – просто генеруємо посилання і відправити його до них по електронній пошті, ICQ, MSN Messenger, або по телефону – не вимагає установки! Що може бути простіше, ніж натиснути на посилання для запуску сеансу віддаленої підтримки відразу?

Є клієнт чекає підтримки, але не може пройти через корпоративний брандмауер? Забудьте про це з новим програмним забезпеченням дистанційного підтримку! Надійшла допомога запиту від клієнта за маршрутизатором, не мають думки про їх IP-адреси або як перенаправити порти правильно? Класична віддаленого програмного забезпечення, таких як Microsoft RDP далекі від ідеальних, коли мова йде про надання підтримки клієнтів, щоб ті, не маючи уявлення про їх конфігурації мережі або, як їх змінити.

Сьогодні Anyplace Control Software приносить просто ідеальним рішенням для таких видів підтримки запитів. Anyplace Control, підпис компанії віддаленого програмного забезпечення, оновлюється з абсолютно нової технології, роблячи IP і порт підключення на основі застарілої. З новим Anyplace Control, ви просто дати клієнтам тільки посилання. Після вибору цієї посиланням, ви не можете отримати доступ і контролювати свої комп’ютера відразу – не потрібно налаштовувати небудь на їх ПК, знати їх IP-адреси, налаштовувати їх маршрутизатора або правила бойового брандмауера. Нове програмне забезпечення віддаленого підтримки є найпростішим будь-коли – для ваших клієнтів і для Вас!

Програми Host-модуля, модифікований модуль, що всі Anyplace Control користувачі отримують від Anyplace Control Software, виявляється Віддалена підтримка для Ваших клієнтів в один клік на веб-посилання для них, і ніякої небезпеки для вас. Не потрібна установка або настройка не потрібні! Навіть якщо ви просто намагаєтеся Anyplace Control у вільному режимі оцінку, ви все одно маєте право отримувати і використовувати ваше замовлення Host-модуля.

Ви можете створити стільки віддалені зв’язки, підтримка видавати своїм користувачам, як вам подобається. Просто відвідайте Anyplace Control веб-сайт, щоб отримати користувальницькі посилання. Після ваших клієнтів натисніть на лінк, ви можете побачити їх PC з’явиться в списку доступних комп’ютерів у вашій Модуль адміністратора. Використовуйте свій обліковий запис даних (логін і пароль), щоб дистанційно керувати всіма комп’ютерами з налаштованої Host-модуля.

Відчуйте, як робити речі традиційним способом? Новий Host-модуля може бути викликана IP адреса і номер порту, точно так, як у перші дні віддалених програм робочого столу. З’єднання настільки ж безпечним, як і у випадку використання логіна і пароля, як зв’язок може бути встановлена ​​тільки з паролем, відомим тільки Вам. Коли ваш клієнт закриває програму Host-модуля, їх комп’ютер стає недоступним для дистанційного керування.

Anyplace Control б’ється класичної віддаленого програмного забезпечення, пропонуючи своїм клієнтам дійсно простий спосіб запитувати і отримувати підтримку на місці. У той час як аналогічні віддаленого програмного забезпечення працюють великі виробники комп’ютерів, такі як Dell, Anyplace Control доступна для набагато менше, ніж ціна на такі продукти. Anyplace Control Software має ціни і плани для всіх, від однієї ІТ-адміністраторам великих довідкових службах з необмеженою кількістю одночасних сеансів віддаленого управління. Anyplace Control Відвідайте веб-сайт, щоб дізнатися більше про продукт, технологіях і спеціальних пропозицій.