лікарень графства Есслінг вибрати InLoox як їх корпоративного програмного забезпечення управління проектами

Спрощення спільної роботи і поліпшення робочого процесу

Мюнхен, 2009-02-17,

Керівництво компанії InLoox кращим через його інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і його відмінно інтегрується в Microsoft Outlook (групове рішення від Microsoft). InLoox знижує інструктаж і навчання зусилля до мінімуму. Користувачі беруть управління проектами ще більше, коли рішення вбудовується в системи вони вже знайомі з дня на день.

Лікарні Есслінг графстві забезпечення професійної медичної служби в місцях Кирхгайм Nuertingen, Плохінген Ruit і в Німеччині. Кожен проект включає в себе різні фахівці – часто поширюються по всьому підприємству. Наприклад, нова будівля комплексу за адресою розташування Nuertingen стосується медичного персоналу, проектних команд і управлінців все відразу. Це потребує вирішення, яке координує ресурси в режимі реального часу, незалежно від місця розташування, відділ або філія. Для того, щоб відповідати цим високим вимогам, корпорація шукала підприємства перевірених програмного рішення.
“Ми зажадали програмне забезпечення просте у використанні, але підходить для управління проектами в корпоративному середовищі. Тривалі заняття для наших 300 користувачів в рамках всієї організації була б надто дорогим”, пояснює Герхард Бауер, ІТ-підрозділ замовника лідера.

InLoox тепер наділяє чотири лікарні для управління проектами ефективно і успішно. Це включає в себе планування, розподіл ресурсів, управління проектами документів, часу і засобів запису, а також обліку та звітності за проектом. Крім того, InLoox забезпечує потужну функцію повідомлення: зацікавлені сторони і посадові особи, які не беруть безпосередньої участі в проекті, може бути поінформований про його статус і очікувана дата завершення. Крім того, керівники груп мають доступ до прогресу всіх будівельних завдань у їх поділі. Легкий у використанні дозволів ролі захисту даних проекту в дуже потужний і гнучкий спосіб.
Зайвої роботи різко знижується, як і планування та звітності на накладні витрати; медичного персоналу мають більше часу, дозволяючи їм зосередитися на своїй основній компетенції.

Крім того, InLoox відповідає комплекс Citrix / Термінал ферми серверів замовника. Програмного забезпечення управління проектами виконує цю вимогу без недоліків. InLoox використовує існуючі Microsoft Active структуру каталогів для власного дозволу управління та контролю доступу. Крім того, особливістю реплікації даних Microsoft SQL Server повністю підтримується, забезпечуючи централізоване розгортання офлайн-використання. Отже, InLoox показало, щоб бути ідеальним вибором для підприємства, що використовує Microsoft і Citrix технології широко.

Комплексне рішення для більш ніж 300 терміналів (програмне забезпечення + установка + навчання) був реалізований OPTCON дистриб’ютора протягом всього лише декількох людино-днів. У зв’язку з термінальних користувачів сервера інфраструктури можуть отримати доступ до InLoox з кожного комп’ютера, в кожному місці, з однієї клієнтської ліцензії InLoox.

Ви можете знайти більш прес-релізів на сайті InLoox.
про IQ MediaLab

InLoox є продуктом IQ MediaLab, виробник інноваційних програмних рішень, заснований в Мюнхені. Компанія є партнером для сучасних інформаційних технологій та мультимедійних технологій і займається безперервного професійного розвитку програмного забезпечення для бізнесу рішень, спрямованих на оптимізацію продуктивності та конкурентоспроможності. Заснована в 1999 році, IQ MediaLab бачить своєї основної діяльності в системі управління проектами InLoox, яка повністю інтегрована з Microsoft Outlook. Більше 750 компаній з усіх секторів бізнесу уповають на ноу-хау IQ MediaLab. Відомі клієнти IQ MediaLab відносяться: Alcatel Space Operations, Storopack, Побутова техніка Liebherr, LTN Ліхтенштейн, Асоціація німецьких орендарів, аеропорт Мюнхена, KfW (німецький Федеральної Корпорації з кредитування реконструкції), Microsoft Network, NDR (Північно-Німецького Віщальні служби), Федеральне агентство з навколишнього середовища і ZDF (німецький державний телеканал друга).