гнучкий механізм роботи, наскільки ефективні

Гнучкий графік роботи чергові домовленості роботи від нормального графіка роботи і розроблені, щоб забезпечити комфорт і зручність як для працівника, а також кінцевих користувачів.

Працівник може користуватися перевагами свого будинку і сімейного життя в той час як скориставшись цим роботи механізмів, при цьому клієнт має легкий доступ до кращої системі ланцюжок поставок шляхом прийняття гнучкий механізм роботи. Беручи до уваги вимоги бізнесу, гнучкий механізм роботи призначена яка погоджена офіційно або неофіційно як з боку роботодавця, так і працівника. Гнучкий механізм роботи можуть включати в себе –

· Скорочена тривалість робочого часу (а не звичайні години роботи і 8/день 40/week).

· Стислі робочий тиждень, яка дозволяє співробітнику, щоб продовжити своє звичайний робочий час, щоб трохи більш користуватися тижні геть. Це зажадає працівника на роботу протягом більш 8hours/day.

· Робота за сумісництвом, де два співробітники поділяють свої обов’язки і функції на заданих умовах.

· Річна годин роботи, де співробітники можуть вибирати робочі години і дні на певний період часу, щоб бути взятий на щотижневій, щомісячної або щорічної основі.

· Поступове пенсійного якій працівник, а не йде з компанії має можливість зниження його workhours.

· Телеприсутності або відео-конференц-технологій, де роботодавець може з’єднатися з віддаленим доступом співробітників на відео.

· Гнучкий графік, коли працівник має можливість вибрати час початку і час закінчення, не зачіпаючи робочі години пік якого лежить між початком і закінчення.

· Flexplace або більш відомий як дистанційна, яка дозволяє співробітнику працювати з віртуального офісу. Працівник повинен мати доступ до комп’ютера і телефонної об’єкта у себе вдома або в будь-якому іншому місці, звідки він вибирає роботу.

наскільки ефективні? Оцінимо-

Більшість досліджень проводиться у високотехнологічні компанії показали, що такий гнучкий механізм роботи в першу чергу введена, щоб зберегти найкращі мізки замість того, щоб запропонувати кінцевому користувачеві зручність. Роботодавці, які знаходяться в бізнес роздрібної торгівлі може зайняти до причину зручності клієнтів, наприклад, в аптеці, який відкритий 24 години, або оболонки магазини на автозаправних станціях, які постачають необхідні предмети, їстівних і неїстівних тієї легкості, замовника. BPOs знову ж, може бути одним з варіантів, як гнучкі години роботи стиснений для своїх співробітників, і буде мати цю опцію для того, щоб збільшити їхній бізнес і перспективи зростання, будучи присутнім на потреби клієнта. Оцінимо кожен з вище гнучким графіком роботи один за іншим.

Скорочена тривалість робочого часу: хоча він пропонує співробітників бажаним комфортом роботи на неповний робочий день, але співробітники можуть бути позбавлені пенсійних планів, кредити санкції і т.д.

Стислі робочий тиждень: це добре як від роботодавця і точки зору працівника. Більше години може знадобитися організаціям збільшити продуктивність і ефективність на щоденній основі.

Робота за сумісництвом: в цьому випадку, стає необхідним, що співробітники повинні працювати в команді, а платіжна пакети, бонуси і свята повинні бути порівну.

Річна години роботи: Це працює в таких надзвичайних ситуаціях, що найкраще працює в секторі охорони здоров’я, де лікарі та інші середнього медичного персоналу повинні бути на роботі протягом 24 годин на добу. Цей механізм в даний час прийняті багато компаній-виробників, а також, де в години пік роботи необхідні для того, щоб задовольнити попит.

Поступове пенсійні: роботодавець повинен переглянути життєздатність такої конструкції, як ефективною є старшим співробітником. Добре, з точки зору працівника.

Telepresence або відео-конференц-зв’язку: такі компанії, як Accenture слідувати цій домовленості, це допомагає їм стежити за своїми працівниками.

Гнучкий графік: Забезпечує роботу в команді в рамках організації у разі, якщо продуктивність не отримати постраждалі.

Flexplace або телероботи: знижує вартість експлуатації на роботодавця в той час як передні зменшити вартість перевезення на працівника фронт.

У будь-якому вигляді домовленості, ці життєво важливі питання повинні бути розглянуті перш, ніж вибрати для будь гнучкий механізм роботи —

· Роботодавець і працівник повинні домовитися формально заданих умовах з уніфікованими нормами, так що це вигідно для обох сторін. Роботодавець може очікувати, що продуктивність не мучитися з деякими гарантований результат, в той час як співробітник може бути в безпеці його роботи.

· Крім того, виникає необхідність у підтримку організаційної культури, де як роботодавця, так і працівника думки були почуті.

· Додатковою робочої сили, що роботодавець повинен тримати для того, щоб перевірити на роботі годинника надані співробітником, тобто адміністративного персоналу стає головним болем роботодавця в першу чергу.

· Точка міркувань в організації буде: як влаштувати для зустрічей, коли різні співробітники мають різні робочі години.

· Чи є такого роду домовленості обнадіює утримання співробітників чи ні.

У цілому, можна зробити висновок про те, що гнучкий графік роботи передбачає меншу фактор вартості (вартість перевезення, вартість офісних меблів і т.д.), скорочення часу запізнювання на роботодавця в той час як передні ефективної роботи та особистого життя працівника. Але, роботодавець повинен завжди оцінювати такого роду домовленості за ознаками організаційні цілі досягаються, зв’язку між ним і працівником, безпеку і надійність роботи (тому що співробітник працює з дому системи у випадку дистанційної роботи, де є шанси життєво Витік конфіденційної інформації).

Сатіндер Каур, itvoir мережі

За додатковою інформацією звертайтеся: www.itvoir.com