автоматизувати FTP перекладів і зберегти більше часу, ніж ви могли собі уявити

Стандартним рішенням у переважна більшість підприємств, що мають традиційний FTP клієнта. Клієнт використовується для доступу до FTP-сервер і обмін і обмін файлами між користувачами мережі. Для тих, хто відповідальний за відстеження змін в ці файли протягом дня, роботу швидко стає неприємно, і методи, щоб зробити це стало неефективним. Для перевірки файлу творіння і зміни, необхідно вручну шукати кожну папку і якщо вам потрібно зробити це для декількох файлів протягом дня, ви в кінцевому підсумку витрачають багато часу на це. Тобто, поки ви не можете автоматизувати процеси FTP.

У будь-якому бізнесі, час це гроші. Подумайте, як багато часу це займе всього для завантаження, переглянути або оновити один файл на FTP сервері. Якщо вам потрібно зробити, це всього лише кілька разів протягом дня, це може здатися не має великого значення. Однак, якщо ваша робота має справу з великою кількістю папок і файлів на декількох серверах FTP, обсяг роботи, пов’язаний швидко стає величезним. Він швидко досягає точки, де вона стає недоцільним використовувати традиційні методи для роботи з файлами на FTP сервері.

Розглянемо процес, необхідний для перевірки, завантажувати або додати окремий файл на FTP-сервер в традиційній манері. Спочатку ви повинні увійти в свій клієнт, а потім копітко досліджень дістануться доступні папки для перевірки оновлень. Роблячи це, як тільки досить погано, але коли ви повинні зробити це протягом дня, як частину вашої роботи, ви в кінцевому підсумку витрачають багато часу на завдання, які вам не потрібні, щоб.

На щастя, є рішення цієї проблеми, з якою стикаються багато підприємств. Люди не розуміють, що є альтернатива болісно розчарування традиційними методами отримання файлів через FTP-сервер. Альтернатива дозволяє автоматизувати FTP, а також SFTP переказів.

Автоматизація процесу можна зробити за допомогою програмного рішення, такі як FTPGetter 3 Професійний (ftpgetter.com), рішення, яке може врятувати вас більше часу, ніж ви могли собі уявити. Програмне забезпечення має вбудовані функції планування дозволяє йому виконувати завдання автоматично без вас, навіть необхідності бути присутнім. Ви можете налаштувати конкретні завдання і часу, в якому вони будуть проводитися. Програмне забезпечення може перевірити файл творіння на щоденної або погодинній основі, наприклад.

Маски файлів також підтримується для викачування і завантаження файлів. Ви можете синхронізувати каталоги між локальним і віддаленим сервером. Це дозволить переконатися, що всі файли зберігаються струму. Якщо ви підозрюєте, що файл на FTP сервер був нещодавно змінений, програмне забезпечення буде мати вигляд і надати вам останню версію. Інше очевидна перевага цієї програми в тому, що вона проста у використанні. Розроблений, щоб бути зручним і не вимагає ніяких спеціальних знань, щоб повною мірою скористатися, воно ніколи не було так легко автоматизувати процеси FTP. Налаштування планування завдань займає лічені хвилини за допомогою кількох кліків миші. Нарешті, ви можете насолоджуватися ефективний метод роботи з файлами по FTP серверів.