Як виправити комп’ютер випадкова перезавантаження

Моя тітка подзвонила мені кажуть, що її робочий стіл почав випадкова перезавантаження, а в середині чого-небудь. Вона просто звичайний користувач комп’ютера, що нічого не знає про апаратної, так що це буде важкий час для мене, кажу йому, щоб перевірити на витік або конденсатори вилетів на її материнській платі.

Список можливих помилок, що призводять до випадкових перезапуску:
1. Питання програмного забезпечення або помилки.
2. Неполадки обладнання або помилок.
3. Нагрійте пов’язане з цим питання.
4. комп’ютерний вірус.
5. Проблема з операційною системою.

1. Питання програмного забезпечення або помилки. Це один з основних джерел комп’ютерних проблем, особливо після здійснення наступних дій:
. Центр оновлення Windows
б. вірусної інфекції
C. установка програмного забезпечення
D. оновлення програмного забезпечення
é. встановлення нового обладнання
ф. оновлення драйверів Windows

Коли ця помилка станеться, вікна не дають можливість побачити, що помилка, тому що він автоматично перезавантажиться в якості захисної рутини. Однак нижче процедуру, щоб вимкнути вікна особливість автоматичного виключення, щоб ми могли бачити те, що є причиною цього.
1. Клацніть правою кнопкою миші “Мій комп’ютер”.
2. виберіть пункт Властивості.
3. Перейдіть в розділ “вкладка”.
4. Клацніть Параметри в групі «Розпочни та відновлення».
5. Un прапорець “Виконати автоматичну перезавантаження” у розділі “Відмова системи”
6. натисніть кнопку ОК.

При такій конфігурації, вікна дозволить нам побачити помилка, що викликає перезавантаження. Коли ми отримуємо помилку, то у нас є відправна точка.

2. Неполадки обладнання або помилок. Це особливо актуально для старих комп’ютерів, від 2 до 4-річного комп’ютерів почне виконує свого обладнання. Тут кращий інструмент буде “Диспетчер пристроїв”, яка дозволяє користувачам комп’ютерів, щоб побачити стан і здоров’я кожного пристрою. Ось як.
1. відкрити диспетчер пристроїв.
Варіант 1: До Виконати, введіть в хіт devmgmt.msc клавішу введення.
Варіант 2: клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер >> виберіть Властивості >> натисніть вкладку Устаткування >> натисніть Диспетчер пристроїв.
2. Натисніть піктограму (+), щоб розгорнути категорію.
3. Клацніть правою кнопкою миші або подвійним клацанням кожного пристрою, щоб подивитися його властивості. Переконайтеся, що ваш пристрій “Це пристрій працює нормально” статус “Стан пристрою” в іншому випадку у нас є проблеми.

4. Нагрійте питання. Більшість, якщо не всі обчислює ці дні оснащені функцією автоматичного перезапуску, коли система стає гарячою, ніж його налаштування для захисту частини, як це процесори, оперативна пам’ять, відеокарта і її чіпсетів.

Система охолодження буде перша річ, щоб розглянути, коли відчувають тепла питань. Візуальна перевірка того, що вентилятори є гарною відправною точкою.

Налаштування BIOS також дасть необхідну інформацію про температуру системи та швидкість обертання вентиляторів.

5. Комп’ютерний вірус. Blaster вірус є одним з відомих вірусів, які автоматично перезавантажиться заражених комп’ютерів. Цю проблему можна усунути або мінімізувати, використовуючи наступне:
. Antivirus. Avast це мій улюблений антивірус.
б. Захист від шкідливих програм. Malwarebytes для мене, шкідливих програм іноді не вважається вірус, щоб він міг пройти антивірусний захист, це коли шкідливих працюватиме.
C. System Cleaner. Ccleaner це мій вибір для цього завдання. Більшість вірусів використовує тимчасові файли і папки, щоб приховати себе, тому переконайтеся, що у вас немає непотрібних файлів на вашому комп’ютері є хорошою ідеєю.

6. Проблема з операційною системою. Це буде один з останніх міркувань. Якщо помилка не зберігаються, то спробуйте перевстановити операційну систему, але переконайтеся, що у вас є всі ваші файли, резервні копії.