Які останні основними комп’ютерній системі збоїв, викликаних помилками програмного забезпечення

* На початку 2006 року проблеми у фінансовому програмне забезпечення для моніторингу стану призвела до неправильної виборів кандидата фінансові звіти стали доступні громадськості. Вибори стан фінансів звітності веб-сайт був закритий, поки програма не була відновлена.
* Торги на основних азіатських біржах було зупинено у листопаді 2005 року, як повідомлялося, у зв’язку з помилкою в оновленні програмного забезпечення системи. Проблема була виправлена ​​і Торги поновилися в той же день.
* Травня 2005 газетної статті повідомлялося, що великий виробник гібридних автомобілів довелося встановити програмне забезпечення виправити на 20 000 автомобілів через проблеми з двигуном недійсних сигнальні лампи і іноді тягне час. У статті, автомобільної спеціалізованого програмного забезпечення показав, що автомобільна промисловість витрачає $ 2 млрд до $ 3 млрд на рік проблеми фіксація програмне забезпечення.
* Повідомлення засобів масової інформації в січні 2005 детальніше серйозні проблеми з $ 170 000 000 гучних уряду США ІТ-систем проекту. Тестування програмного забезпечення був одним з п’яти основних проблемних областей згідно з доповіддю Комісії оцінку даного проекту. У березні 2005 року було прийнято рішення відмовитися від усього проекту.
* У липні 2004 року газети повідомили, що новий уряд добробуту системи управління в Канаді вартістю в кілька сотень мільйонів доларів була не в змозі впоратися простої процентної Збільшення виплат після введення в живій роботі. Повідомляється первісним договором дозволено тільки 6 тижнів приймально-здавальних випробувань і система ніколи не була випробувана на її здатність обробляти підвищення ставки.
* Мільйони банківських рахунків вплинули помилки, пов’язані з установкою програмного забезпечення недостатньо протестовані код в системі обробки транзакцій великого банку північноамериканських, за даними на середину 2004 новини. Статті про те, що трапилося заявив, що він взяв два тижні, щоб виправити всі пов’язані з цим помилки, що додаткові проблеми призвели, коли інцидент привернув велику кількість електронної пошти фішинг-атак відносно клієнтів банку, і що загальна вартість інцидент може перевищити $ 100 мільйонів.
* Виправлена ​​помилка в управлінні сайті програмне забезпечення, що використовується компаніями в яких значну частку світового інтернет-трафіку був зареєстрований у травні 2004 року. Помилка призвела до проблем з продуктивністю для багатьох сайтах одночасно і вимагає відключення програмне забезпечення, поки помилку не було виправлено.
* За повідомленнями ЗМІ в квітні 2004 року, програмна помилка була визначена як основний внесок в 2003 Північно-Східного затемнення, найгірше відключення живлення системи в історії північноамериканської. Провал бере участь втрат електроенергії до 50 млн. клієнтів, примусове відключення 100 електростанцій, а економічний збиток склав 6 мільярдів доларів. Помилка, як повідомляється, від постачальника одну утиліту компанії контроль потужності і системи управління, який не зміг правильно обробляти і повідомляти про незвичайні злиття спочатку локалізованих подій. Помилка була знайдена і виправлена ​​після вивчення мільйони рядків коду.
* На початку 2004 року новинах показали навмисне використання програмна помилка як контррозвідка інструменту. Згідно з доповіддю, на початку 1980-х років одна нація таємно дозволив шпигунстві служби на ворожу державу, щоб вкрасти версію складної промислової програмне забезпечення, яке навмисно додану недоліки. У кінцевому підсумку це призвело до великих промислова розруха в країні, яка використовувала вкрадені недоліки програмного забезпечення.
* Великий ритейлер США як повідомляється, піддався з великим урядом штраф у жовтні 2003 року через помилку веб-сайту, який дозволив клієнтам можливість переглядати онлайн-замовлень одного чужих.
* Новин в восени 2003 року заявив, що компанія-виробник нагадав всю свою продукцію транспорту для того, щоб виправити неполадки в програмному забезпеченні приводить до нестабільності в певних обставинах. Компанія знайшла і який повідомив про помилку сам і ініціював процедуру відкликання, в якому оновлення програмного забезпечення вирішили проблеми.
* У серпні 2003 року суд США постановив, що судовий процес проти великої інтернет-брокерська компанія може приступити; позові повідомляється бере участь стверджує, що компанія не була фіксації системних проблем, що іноді призводило до невдалих угод акції, засновані на досвіді 4 позивачів під час 8-місячний період. Попередня нижчої інстанції постановив, що “… шість промахів із понад 400 угод не означає недбалості”. була визнана недійсною.
* У квітні 2003 року було оголошено, що велика компанія студентських кредитів у США зробили помилки в програмному забезпеченні при розрахунку щомісячних платежів по 800 000 кредитів. Хоча позичальники повинні були бути повідомлені про збільшення їх обов’язкових платежів, компанія буде як і раніше стверджується, втрачають $ 8000000 у вигляді відсотків. Помилка була розкрита, коли позичальники почали повідомляти невідповідності в свої рахунки.
* Новин в лютому 2003 року показав, що міністерство фінансів США майже 50 000 соціальних перевірки безпеки без будь-яких імен бенефіціарів. Прес-секретар зазначив, що пропущені імена були через помилку в програмному зміни. Заміна перевірки були згодом розіслані з проблемою виправлені, і одержувачі тоді змогли перевести в готівку свою пенсію.
* У березні 2002 року повідомлялося, що програмні помилки в національній податкової системи Великобританії призвело до більш ніж 100 000 помилкового завищення податку. Ця проблема була частково пов’язано з труднощами тестування інтеграцію різних систем.
* Оглядач газети повідомила в липні 2001 року, що серйозний недолік був знайдений в наявний у продажу програмного забезпечення, яке вже давно використовується в системах для відстеження певних американських ядерних матеріалів. Те ж саме програмне забезпечення було недавно пожертвував в іншу країну, які будуть використовуватися для відстеження власних ядерних матеріалів, і це не було, поки вчені в цій країні не виявили проблему, і поділився інформацією, що офіційні особи США стало відомо про проблеми.
* Відповідно з газетними статтями в середині 2001 року, основним підрядником розвитку системи був звільнений, і подали до суду за проблеми з великої системи пенсійного плану управління. Згідно з повідомленнями, клієнт стверджував, що система постачання запізнилися, програмне забезпечення було надмірним дефектів і це викликало інші збої в роботі систем.
* У січні 2001 року газети повідомили, що велика європейська залізниця постраждала від наслідків помилка Y2K. Компанія виявила, що багато хто з їх більш нових поїздах не працюватиме через їх нездатності визнати датою ’31 / 12/2000 ‘; поїзда були розпочаті зміни дати системи управління настройками.
* Новин у вересні 2000 року сказав постачальника програмного забезпечення врегулювання позову з великою іпотечний кредитор, постачальник, як повідомляється, виступив з онлайн системою обробки іпотеку, яка не відповідає вимогам, була доставлена ​​пізно, і не працював.
* На початку 2000 року, основні проблеми були зареєстровані з нової комп’ютерної системи у великому приміському США шкільний округ з громадськістю 100000 + студентів; проблеми включали 10 000 помилкових табелі та студенти залишаються в скрутному становищі по відмовили систем класу реєстрації; CIO району був звільнений. Шкільного округу прийняло рішення відновити його первісний 25-річної системи, принаймні рік, поки помилки не були розроблені нової системи програмного забезпечення.
* Наглядова рада уклала, що NASA Mars Polar Lander не вдалося в грудні 1999 року через проблеми з програмним забезпеченням, які викликали неправильного функціонування ретро ракети використовуються Lander як він увійшов в атмосферу Марса.
* У жовтні 1999 року 125 мільйонів доларів NASA Mars Climate Orbiter космічних апаратів, як вважають, втрачається у просторі через простої помилки перетворення даних. Було встановлено, що космічний апарат програмного забезпечення, використовуваного певні дані англійською мовою одиниці, які повинні були бути в метричних одиницях. Серед інших завдань, орбітальний апарат повинен був служити для передачі повідомлень Mars Polar Lander місії, яка не вдалася з невідомої причини в грудні 1999 року. Кілька панелей розслідування було проведене для визначення технологічних порушень, які дозволили помилки залишаються непоміченими.
* Помилки в програмному забезпеченні підтримки великих комерційних високошвидкісної мережі передачі даних 70000 клієнтів постраждали бізнес протягом 8 днів у серпні 1999 року. Серед постраждалих було електронній торговій системі найбільшою біржею ф’ючерсів на американські, яка була закрита для більшості тижня внаслідок відключень.
* У квітні 1999 року помилка програмного забезпечення призвели до краху $ 1,2 млрд. американських військових запуску супутника, найдорожча аварія безпілотного в історії запускає мисі Канаверал. Провал був останнім у низці невдалого запуску, викликавши повне військове і промисловості огляд американського космічного запуску програм, в тому числі інтеграції та тестування програмних продуктів. Слухань у Конгресі нагляду було запропоновано.
* Маленьке містечко в штаті Іллінойс в США отримали незвично велику щомісячно рахунок за електрику у розмірі $ 7000000 в березні 1999 року. Це було приблизно в 700 разів більше, ніж його нормального рахунку. Виявилося, що це бути пов’язано з помилками в нове програмне забезпечення, яке було придбано в місцеву енергетичну компанію для вирішення питань, Y2K програмного забезпечення.
* На початку 1999 року велика компанія комп’ютерна гра нагадала всі копії популярних нових продуктів через проблеми з програмним забезпеченням. Компанія зробила публічні вибачення за випустивши продукт, перш ніж він був готовий.
* Комп’ютерна система основних інтернет-послуг у США торгівля акціями не вдалося під час торгових годин кілька разів протягом дня в лютому 1999 року відповідно до загальнонаціональної новини. Проблема, як повідомляється, через помилку в оновленні програмного забезпечення призначена для прискорення онлайн підтверджень торгівлі.
* У квітні 1998 року великі американські мережі передачі даних не вдалося протягом 24 годин, завдаючи шкоду значної частини деяких кредитних карт США авторизації транзакцій систем, а також інших великих американських банків, роздрібної торгівлі та урядових даних систем. Причина була в кінцевому рахунку сходить до програмна помилка.
* Січень доповіді за 1998 новин сказали проблем з програмним забезпеченням у великої телекомунікаційної американську компанію, яка, звинувачення пред’явлено не для міжміських дзвінків протягом місяця для 400 000 клієнтів. Проблема залишалися непоміченими, поки клієнти викликати з питаннями про їх рахунках.
* У листопаді 1997 року акції однієї з найбільших компаній галузі охорони здоров’я впали 60% у зв’язку з повідомленнями про збої в комп’ютері білінгові системи, проблеми з великим перетворення бази даних і неадекватного тестування програмного забезпечення. Було повідомлено, що більш ніж на $ 100 млн у дебіторської заборгованості мають бути списані і що багатомільйонні штрафи стягувалися на компанію з боку державних органів.
* Роздрібна мережа магазинів подала позов в серпні 1997 року проти системи обробки транзакцій постачальника (кредитна картка компанії) у зв’язку з нездатністю програмного забезпечення для обробки кредитних карт з 2000 року термін придатності.
* У серпні 1997 року одна з провідних компаній споживчого кредиту звітного повідомлення закрили свої нові публічний веб-сайт після менш ніж за два дні роботи через проблеми з програмним забезпеченням. Новий сайт дозволив відвідувачам веб-сайту миттєвий доступ, за невелику плату, щоб їх особисті кредитних звітів. Тим не менше, число первинних користувачів закінчив перегляд звітів один одного, а не їх власні, в результаті чого розгніваних клієнтів і загальнонаціональної реклами. Проблема була приписана “… несподівано високий попит з боку споживачів і збоїв програмного забезпечення, що розгромили файли до неправильного комп’ютерів”.
* У листопаді 1996 року газети повідомили, що помилки в програмному забезпеченні викликано 411 телефонної інформаційної системи одного з США RBOC потерпіти невдачу протягом більшої частини дня. Більшість з 2000 операторів довелося шукати через телефонні книги замість того щоб використовувати їх 13000000 зі списку бази даних. Помилки були введені нові модифікації програмного забезпечення та програмного забезпечення проблема була встановлена ​​як на виробничій і резервній системі. Представник постачальника програмного забезпечення нібито заявив, що “Це не мало нічого спільного з цілісності програмного забезпечення. Це була людська помилка.
* 4 червня 1996 перший політ нової Ariane Європейського космічного агентства ракету 5 вдалося незабаром після запуску, в результаті чого, за оцінками, втрати незастрахованих з половиною мільярдів доларів. Це, як повідомляється, через відсутність обробки виключень з плаваючою точкою помилка при перекодуванні з 64-розрядного цілого числа в 16-розрядне ціле число.
Помилки * Програмне забезпечення викликало банківських рахунків 823 клієнтів великого американського банку для зарахування з $ 924,844,208.32 кожна в травні 1996 року, згідно газетним повідомленням. Асоціація американських банкірів стверджували, що це була найбільша помилка в такій банківській історії. Банк сказав прес-секретар програмування помилки були виправлені, і всі кошти були відновлені.
* Програмні помилки в роботі радянської системи раннього попередження моніторингу мало не на ядерній війни в 1983 році, за повідомленнями ЗМІ на початку 1999 року. Програмне забезпечення повинно було відфільтровувати помилкові виявлення ракет викликаних радянськими сателітами збирання сонячного світла відбиття від хмарних вершин, але не змогли зробити цього. Катастрофа була відвернена, коли радянський командир, заснована на тому, що він сказав, було ‘… дивне почуття в моїй кишці, вирішив очевидною ракетний напад була помилкова тривога. Програмне забезпечення для фільтрації код був переписаний.