Уроки Photoshop, як друкувати зображення з Photoshop

Якщо ви використовуєте Photoshop, то ви повинні знати про його прекрасні можливості друку. Люди створюють зображення з Photoshop в основному для веб-дизайну і друку. Давайте обговоримо, як ви можете надрукувати зображення через інтерфейс Photoshop правильний шлях.

При друку через Photoshop є одна річ, ви повинні бути в курсі, точок на дюйм (DPI). Мова йде про те, скільки точок на дюйм паперу, принтер може друкувати. Якщо ви бажаєте отримати більш чисте зображення, то ви хочете більше точок на дюйм. Чим більше точок принтер може друкувати в дюймі паперу, тим краще якість. Принтери будуть уточнені відповідно до точок на дюйм вони друкують. Принтер, який друкує більше точок на дюйм, як правило, краще і дорожче.

Найбільш часто використовувані значення DPI для друку зображень складає 300 точок на дюйм. Це означає, що принтер буде друкувати 300 точок на дюйм паперу. Тобто, якщо ваша можливість друкувати в цій резолюції, що дуже ймовірно, якщо Ви не володієте дійсно старий принтер.

Ви можете встановити DPI образу через меню Photoshop:

зображення> розмір .. > Дозвіл

У полі введення введіть Дозвіл значення, яке потрібно для вашого зображення. Ваша версія Photoshop, можливо, не кажучи вже точок на дюйм, але пікселів на дюйм, що це те ж саме.

Тепер давайте поговоримо про якість чорнила для вашого зображення. Це залежить від вашого типу принтера. Струменеві принтери, наприклад, може бути дешевою, і вони використовують струменями чорнила, які вони розпилюють на папері. Чорнила якість середовища. Фарба принтери дорожче струменевих принтерів і використовувати систему, щоб розплавити точок барвник, який може генерувати більше 16 мільйонів квітів. Якість чорнила від середнього до високого. Лазерні принтери дуже популярні в ці дні, і вони друкують в хорошій якості. Чорнила якість є високим. Не в останню чергу є термопринтер воску, які використовують блоки з воску, які тануть на папері.

Тепер, скажімо, ви хочете надрукувати зображення за допомогою Photoshop. Перш ніж робити які-небудь перейдіть за посиланням:

Файл> Друк з попереднім переглядом

Відкриється діалогове вікно. Через цього діалогу можна встановити всі види нерухомості у вашому зображенні. Наприклад, ви можете визначити положення зображення на аркуші паперу. Ви можете вказати місце, ви хочете бути порожнім зверху чи знизу або Ви можете дозволити Photoshop центрі зображення, відзначивши «Центр зображення” прапорець.

Потім ви можете визначити масштаб зображення, це висота і ширина. Я використовую “Підігнати під формат” прапорець багато, так як він дозволяє автоматично налаштувати Photoshop для друку розмір зображення.

Залежно від вашого зображення ви можете друкувати на книжкову або альбомну. Ви можете змінити, що через “Параметри сторінки …” кнопки на правій частині діалогу. З’явиться новий діалог, який також дозволяє вам вибрати тип і розмір паперу, яку ви будете використовувати для друку.

Ну, це про нього. Все, що потрібно зараз зробити, це натиснути кнопку “Друк …” кнопки. Залежно від принтера, з’явиться діалогове вікно, яке дозволить вам налаштувати властивості принтера. Наприклад, ви можете захотіти вивести три копії зображення або повідомити принтеру використовувати більшу або меншу кількість чорнила. Це дуже зручно при друку зображень за допомогою Photoshop. Я використовую цю програму весь час в основному для “Підігнати під формат” прапорець я згадував вище.