Управління послугами запиту та управління змінами в kovair ITSM

запиту служби управління

Подумайте про службу управління запит з низкою форм (які насправді інтернет-сторінок), як забезпечення об’єкта для запису широкий спектр запитів. Це не створить плутанину запиту і постачальника послуг, якщо вони не мають право переміщатися по різних точках, і запити в залежності від їх типів можна управляти через розрізнені потоки робіт. Завдання для ІТ-сервісних організацій для поліпшення обслуговування операцій і доставки через стандартизований процес “виконання запитів. ‘З введенням служби
Каталог та автоматизація виконання запитів, цей додаток стало більш
орієнтовані на клієнта і впорядкована. Каталог Сервіс являє собою список послуги (Бізнес послуги та інші послуги), що це сервісна організація надає для своїх клієнтів. Іншими словами, це просто артикуляція послуг.

основні моменти запиту на обслуговування управління в kovair ITSM:
• поданих заявок від клієнтів здійснюється за допомогою простий процес, який включає в себе дві команди послугу – IT Service Management реєстрації та Level One підтримки. Це зумовлений процес можна прискорити (настроюється) відповідно до бізнес-потреби і цілі цієї застосування роботу потоку послуг.
• Закриття пов’язані з ІТ сервісі здійснюється за допомогою процесу. Кілька запитів на обслуговування ІТ можуть бути пов’язані з інцидентами, і в цьому випадку, закриття всіх цих запитів суворо залежить від закриття пов’язані Події.
управління змінами
Додатків Управління змінами являє собою структуровану методологію планування та координації діяльності щодо здійснення змін в ІТ-середовищі обслуговування. Конкурентний характер ринкової економіки дозволяє ІТ-сервісних організацій прагнути до вдосконалення існуючих послуг і розвиток нових послуг. Це причина, чому ІТ-інфраструктури проходить через постійні зміни. Завдання ІТ-служби організації є оцінка запитувані зміни та їх реалізація в ІТ-середовищі в найбільш ефективний спосіб, який має мінімальний вплив на якість і сталість обслуговування. Ці додатки, увійшовши ініціював запит на зміну (RFC). RFC може виходити від управління проблемами, або через деяких інших причин, таких, як розробка нової послуги, зміни в бізнес-стратегії, які можуть вплинути на якість обслуговування та / або безперервності, оновлення в постачальника програмного / апаратного забезпечення, які можуть вплинути ІТ-інфраструктури. Життєвий цикл змін складається з чотирьох основних етапів, включаючи прийом документів RFC і їх класифікація, затвердження та планування на таксі (Поміняти ради Відомства), здійснення змін (це буде ефективно в ІТ-середовищі через Управління релізами), і, нарешті, оцінка змінити (переглянути зміна якості обслуговування і безперервності).

основні моменти управління змінами в kovair ITSM:
• Обсяг повідомити про зміну від управління інцидентами та управління проблемами. Зміни можуть бути створені вручну або автоматично. Якщо подібна зміна існує, то служба повинна зв’язати інцидент / проблема з існуючими Змінити. В іншому випадку (при відсутності аналогічного зміни), додаток автоматично створить Зміна в порівнянні з інцидентами / проблемі, а також встановити реляційну сполучною ланкою між ними.
• Класифікація пропонованих змін (у стадії розгляду) залежно від їх можливостей і параметрів ризику.
• Після здійснення перевірки перед зміною стає ефективним в ІТ-середовищі. Це допомагає ІТ-послуг підтримувати високий ступінь якості обслуговування, щоб мінімізувати кількість потенційних пригод / Проблеми, які можуть виникнути через це зміни.
• розробка процесу перевірки всіх змін, щоб мінімізувати їх негативний вплив на SLA, якість обслуговування та безперервності. Це зумовлений процес можна прискорити (настроюється) відповідно до бізнес-потреби, і завдання даної програми є робота потоку послуг.