Навіщо йти на відкрите програмне забезпечення

“Відкритий код являє собою набір принципів і практики про те, як писати програмне забезпечення, найбільш важливою з яких є те, що вихідний код у відкритому доступі”

Рух за вільне ПЗ був запущений в 1983 році. У 1998 році група осіб виступає за те, термін вільне програмне забезпечення бути замінений відкритим вихідним кодом (OSS), як вираз, менш двозначними і більш зручною для корпоративного світу. Розробники програмного забезпечення можуть хочете опублікувати своє програмне забезпечення з відкритим кодом, так що будь-хто може також розробити програмне або зрозуміти, як вона працює.

Переваги з відкритим вихідним кодом:

низька вартість
Немає необхідності купувати дорогі ліцензії на програмне забезпечення сервера або оновити. Послуга включає в себе все необхідне програмне забезпечення, і не потрібно ніякого додаткового програмного забезпечення.

ефективної роботи
Основною причиною цього є те вірусів. Також він відмінно працює з більш низькою конфігурації обладнання. Ви не будете вимагати, щоб приймати більш високі конфігурації обладнання.

надійність
Майже всі версії програмного забезпечення, містить помилки. Коли помилка помічена в пропрієтарного ПЗ, єдині люди, які можуть це виправити є оригінальними розробниками, так як тільки вони мають доступ до вихідного коду. Відкрите програмне забезпечення є різним. Як велика кількість користувачів може переглядати і змінювати код, помилки мають тенденцію бути більш помітними і більш швидко виправлені. Одне з гасел руху відкритих джерел в тому, що «при достатній кількості очей всі помилки лежать на поверхні”

настройка
Закрита додатків джерело може тільки бути налаштовані або адаптовані первісним продавцем. Додатків з відкритим кодом може бути налаштований будь-якою людиною, що мають необхідний навик. Таким чином, з відкритим вихідним кодом можуть бути легко адаптовані для задоволення конкретних потреб користувача. Навіть якщо ви не можете запрограмувати себе, легко можуть залишати функція запиту на головній сторінці проекту з відкритим вихідним кодом у. Якщо ви хотіли б щось додати або налаштувати терміново, то ви можете зазвичай платять відповідною кваліфікацією розробника програмного забезпечення, щоб зробити це для вас.

переклад
Маючи доступ до вихідного коду легко перевести мову інтерфейсу програмного забезпечення. Великий закритим вихідним кодом постачальників комерційного програмного забезпечення, як правило, не бажають переводити свої продукти в менш поширених мовах, так як ринок буде для них дуже малі, щоб гарантувати прибуток.

Easy Learning із прикладів
Якщо ви зацікавлені в програмуванні, відкритий вихідний код надає відмінний ресурс, щоб вчитися, і проекти з відкритим кодом забезпечують практичну середу, в якій, щоб перевірити свої навички. Просто спостерігати процес розвитку може забезпечити освіта сама по собі. Якщо ви вирішите надавати код проекту з відкритим кодом, вона буде перевірятися і прокоментовані досвідченими програмістами. Після того як ви переконалися проект співтовариства, що ваш код належної якості, ви можете бути надані повні права комміттером себе.

Розширене співтовариство і стати його частиною
Прийнявши з відкритим вихідним кодом, ви стаєте частиною спільноти користувачів і розробників, які мають інтерес до роботи разом, щоб підтримати один одного і покращувати програмне забезпечення. Ступінь, в якій ви займаєтеся з цією громадою залежить від вас, але ви можете отримати нематеріальні блага доброї волі, якщо ви робите.

Там веде і розробки програмного забезпечення провайдерів, які пропонують широкий спектр потужних з відкритим вихідним кодом, що забезпечує нульовий ризик, економічно ефективної функціональності. Замість дорогою і ризикований підхід побудови замовлення сайту з нуля First Rate використовується перевірена система бази і просто підключається в перевірені модулі в міру необхідності.

популярних відкритим вихідним кодом:

• Oscommerce – електронної комерції Application
• Zen Cart – електронної комерції Application
• Joomla – система управління контентом
• TYPO3 – рівні підприємства система управління контентом
• X-Cart – електронної комерції Application
• CS-Cart – електронної комерції Application
• WordPress – система блогів
• PHPBB – Форум
• Drupal – система управління контентом
• Moodle – Система управління навчанням
• PhpNuke – Portal Content Management
• мамбо – Portal Content Management

З повагою,
білі долі
www.perceptionsystem.com