Введення в операційній системі Windows

Операційна система є найбільш важливим розроблене програмне забезпечення, яке працює на комп’ютері і в основному відповідає за зв’язок між комп’ютером і користувачем, або це інтерфейс між апаратними і користувачів комп’ютерів. Він працює в якості менеджера ресурсів комп’ютера, наприклад, основним ресурсом є комп’ютерна техніка у вигляді процесорів, зберігання, пристроїв введення / виведення, пристроїв зв’язку, і дані, забезпечити суттєву платформу, на якій прикладні програми можуть бути написані.

Операційна система може бути класифіковані наступним чином:

1. Багатокористувацький: – Це дозволяє більш ніж одному користувачеві для запуску програм одночасно основі.

2. Багатопроцесорні: – Це дозволяє запускати програму на більше одного процесора одночасно.

3. Багатозадачність: – Це дозволяє виконувати декілька завдань одночасно.

4. Нить – це дозволяє різним частинам однієї програми можуть працювати одночасно.

5. Режимі реального часу: – Він повинен закінчити завдання в строк, і відповідає на вхідні миттєво.

У нас є кілька числа операційних систем, доступних на ринку, де кожен різні і унікальні особливості, але в даний час Windows XP були, виявляється, набагато краще, ніж інші. Windows XP використовується на великих масштабах через всесвітнє Чи це для офіційних цілей або він є домом використанні і набагато простіше у використанні з простою функціональністю.

Лінії операційних систем виробництва Microsoft для використання на персональних комп’ютерах, включаючи домашні та офісні настільні комп’ютери, ноутбуки, і медіа-центрів є Windows XP мають універсальну підтримку апаратного забезпечення і краще графіки, яка робить його кращим операційної системи. Windows XP посилюється її важливі особливості, як безпека і підтримку бездротової.

Список декількох наступна:

1. Набагато швидше, запуск і сплячки послідовності

2. Швидке перемикання користувачів.

3. Windows, має найбільш важливою особливістю є функцію віддаленого робочого столу, який дозволяє комп’ютеру підключатися по мережі, щоб отримати доступ до ресурсів інших комп’ютерів.

4. Windows XP також підтримку для модемів DSL і бездротових мережевих підключень, а також мережі через FireWire і Bluetooth.

З іншого боку, Windows 7 є стабільним, гладкою і полірованої операційної системи Microsoft ніколи не було. Він ввів нові графічні можливості і новий красивий і дизайн панелі завдань. Це новітня версія Microsoft Windows, ряд операційних систем виробництва Microsoft для використання на персональних комп’ютерах, включаючи домашні та офісні настільні комп’ютери, ноутбуки, нетбуки, планшетні ПК і медіа-центр ПК.

У цій нової операційної системи Microsoft ви можете знайти багато повної інтегрованої функції, такі як повна підтримка драйвера, мульти сенсорної основи на майбутнє, краще управління батареями і найзручніший інтерфейс Microsoft ще не було.

Момент, який слід враховувати при виборі операційної системи, вона повинна бути система, яка буде найкращим чином відповідають потребам споживача і безпека є головним пріоритетом для багатьох користувачів комп’ютерів, особливо підприємств. Так як кожна операційна система має хороші і погані елементи, так що вибір може грунтуватися на наукових дослідженнях і, звичайно, розуміння, щоб отримати найбільше задоволення.