транскрипції платформи на що звертати увагу

Якщо ви знаходитесь в медичному бізнесі транскрипції, необхідно вкладати кошти в корисне і надійне медичне платформи транскрипції. Ви були б, звичайно, здивовані, як багато таких комп’ютерних програм в ринок. Швидше за все, ви були б збентежені, вирішуючи, який програмний продукт вибрати і купити. Є, звичайно, багато привабливі можливості, які хвалилися продуктами транскрипції програмного забезпечення, але починають запитувати себе, які з цих функцій буде дійсно корисним для вас? Яку платформу було б вигідніше?

Вам потрібно відповідно керуватися при виборі надійної платформи транскрипції, який буде використовуватися для вашого бізнесу, будь то малий або величезний. Як і у всіх інших покупок, і це безумовно не рекомендується піддаватися емоціям в покупці. Вам не потрібно миттєво перейти в спосіб покупки перший програмний продукт, який ви бачите. Існує необхідність, щоб зробити порівняння, щоб ви могли легко визначити, які платформи дійсно видатний і які просто пропонують трибуни і вводять в оману покупців. Які ймовірні і більш вигідні особливості надійних медичних програмних продуктів транскрипції?

Загалом, ви не були б втрачені, якщо ви дотримувалися б транскрипції платформа, яка спрощує лікувальний процес транскрипції, зниження загальних витрат, і максимально сумарна оцінка інформації про здоров’я пацієнта. При виборі, виберіть той, з прицілом на реалізацію реалістичні та надійні корисність. Було б також бажано, щоб вибрати продукт, який поставляється з круглим цілодобовою технічною підтримкою, так що ви завжди можете переконатися, що платформа буде корисно весь час. Електронні та фізичної безпеки також повинна бути забезпечена безперервність бізнесу і точності.

Диктофони – транскрипції платформа повинна похвалитися вбудованими функціями диктовку, сумісна з телефонами, комп’ютерами і портативних цифрових рекордерів. Цифровий аудіо імпорт повинен бути полегшений від заснованих на стандартах системами сторонніх виробників.
Обробка і контроль якості – диктування робочі місця повинні бути легко вилучені з будь-якого процесингового центру. Там повинні бути інструменти для підвищення продуктивності, як перевірка орфографії і вбудовані в роботі модулів розширення. Звичайно, функції розпізнавання мови, не слід упускати з виду.

Бек-енд обробки – процесинговий центр інтегрований з платформою транскрипції повинні фігурувати масив серверів, що черги робочих місць для транскрипції, в той же час забезпечуючи додатковий автоматичної доставки документів і фонових розпізнавання мови.

Управління та адміністрація – Там повинна бути консоль для полегшення додатки на основі браузера для використання ІТ-персоналу, адміністраторів, менеджерів і медичних транскрипції. Це важливо для управління користувачами і в наданні дозволів, визначення робочих процесів політики, притягнення до праці, а також огляд / редагування виходів.
Доставка документів – платформа повинна транскрипції включають систему доставки документів, який підтримує різні формати інформації і полегшує автоматичну транспортування і розподіл важливих документів. Таким чином, виходи та інформацією, був би дійсно корисно.