TrendMicro PC-Cillin Internet Security огляд

Trend Micro PC-Cillin Internet Security є кращим програмним забезпеченням Internet Security на своєму ринку. Цей реліз поєднує відзначене премій антивірусне рішення безпеки і персональний брандмауер для всебічного захисту від вірусів, хробаків, троянських програм і хакерів. Воно також виявляє і видаляє шпигунські програми і блокує спам. Він навіть захищає від крадіжки особистих даних, блокуючи фішинг і фармінг-атак. PC-Cillin також захищає Вашу бездротову мережу з Wi-Fi виявлення вторгнень, інноваційна функція безпеки, яка попереджає вас, коли зловмисник використовує ваш Wi-Fi з’єднання.

основні особливості, які роблять TrendMicro PC-Cillin Internet Security 2006 настільки ефективним включають в себе:

Всеосяжної безпеки антивірус, який виявляє і видаляє віруси з потоку електронної пошти, інтернет-завантаження, знімні носії і жорсткий диск вашого персонального комп’ютера. Покращена система попередження про спалахи посилає сигнали попередження нових загроз. Оновлення безпеки автоматично виконувати, як тільки вони стануть доступні.

Потужна Захист від шпигунського ПО забезпечується використанням провідних анти-шпигунські технології компанії Trend Micro, яка блокує програми-шпигуни і небажаних програм у реальному часі. Ручний і заплановане сканування виявлення і видалення шпигунських програм, які можуть бути вже встановлені на вашому персональному комп’ютері. Нові списки винятків і поліпшені Управління карантином дати вам більше контролю зберегти, видалити або відновити програм.

Фішинг захист дозволяє URL фільтрація, антиспам, і запатентованої технології, щоб працювати разом, щоб блокувати шахрайські веб-сайти, фішинг-листа, і фармінг-атаки. Ці шахрайства призначені атакувати фінансові дані, імена користувачів і паролі. По боротьбі з шахрайством майстра дозволяє легко конфігурувати і нової боротьби з шахрайством допомогою панелі інструментів можна у майбутньому уникнути шахрайства, відображаючи рейтинг надійності веб-сайтів в реальному часі.

Wi-Fi виявлення вторгнень перше попередження в галузі систему для бездротових мереж будинку і тепер працює швидше і краще при відправці швидкого оповіщення, як тільки неавторизований користувач вторгається вашої бездротової мережі.

Покращена Фільтрація спаму використовує передові фільтрації спаму технологію, яка блокує спам від повені вашу поштову скриньку і нові інтеграції з Microsoft Outlook дозволяє легко встановити уподобання. Новий зручний інструмент та більше повідомлень зробити це дуже легко для перегляду і управління.

Розширення Personal Firewall ваш персональний брандмауер, який запобігає вторгнення від хакерів, а також блокує мережа <стиль = "колір: # 333333, текст-оздоблення: немає; курсору: Текст;" HREF = "http://www.euoem.com/ "> віруси , як відомий ZOTOB черв’як, призначений для мережевих вразливостей.

Управління домашньої мережі може бути централізованою консолі управління дозволяє легко налаштовувати, оновлювати і управляти всіма аспектами безпеки для кожного комп’ютера в домашній мережі або там, де PC-Cillin 2006 встановлено.

Оцінка вразливості здійснюється через PC-прикраса у вигляді листя, як він виконує регулярне сканування вашого комп’ютера, попереджає вас операційна система / вразливості в браузерах, а також забезпечує швидкий доступ до Windows Update.

Системні вимоги для TrendMicro PC-Cillin Internet Security 2006:

Обладнання – Microsoft Windows XP/2000: Intel Pentium 300 МГц або вище; Microsoft Windows Me/98/98 SE; Intel Pentium 233 МГц або вище; Microsoft Windows XP: 128 МБ або вище; Microsoft Windows 2000/Me/98/98SE: 128 МБ або вище . Потрібен 120 МБ вільного простору на жорсткому диску

Програмне забезпечення – Операційна система: Windows XP Home Edition / Professional SP 2 або вище, Windows 2000 Professional SP 4 або вище; Windows Me, Microsoft Windows 98/98 другого видання; Microsoft Internet Explorer 5.5 SP 2 або вище; Netscape 7.1, AOL 7.0 і Firefox 1.0;
Microsoft Outlook Express 6.0, Microsoft Outlook 2000, 2002 або 2003; Netscape 7.1; Eudora Pro 6J; AOL Mail, Yahoo! поштою; MSN Hotmail і Mozilla Thunderbird 1.0, Windows Messenger 4.7, 5.0 і MSN Messenger 6.2; ICQ 5; ICQ Lite; AOL 5.1, Windows XP SP 2 або вище; Microsoft Outlook 2000, 2002, або 2003; Microsoft Outlook Express 6, SP 2

Trend Micro PC-Cillin Internet Security 2006 з рекомендованою роздрібною ціною $ 49.95 пропонує широкий спектр захисту для вашого ПК. Це багатофункціональна, потужна вибір на Internet Security захисту вашого ПК.