CD DVD реплікації проти CD і DVD, що ж таке розходження

Як тільки ви почнете шукати CD DVD реплікації і дублювання послуг, ви, ймовірно, буде задано багато питань, що стосуються вашого проекту і тип носія, що вам потрібно. Ви можете здивуватися собі: “Хіба не всі диски горючих те ж саме?” – Але, як ви прийдете, щоб дізнатися – є різниця між засобами масової інформації, використовуваних для виробництва CD і DVD замовлень і засобів масової інформації, які використовуються для виробництва CD замовлення DVD реплікації.

Використання авторитетних повний комплекс послуг CD DVD реплікації / Дублювання компанії, як PacificDisc, Inc стати партнером, безумовно, є корисним варіантом для забезпечення професійний кінцевий результат, але от просте пояснення деяких відмінностей, відповісти на деякі питання, ви можете є, і відкласти в сторону деякі неправильні уявлення про DVD DVD реплікації і дублювання.

CD DVD реплікації

CD DVD реплікації це стандарт, використовуваний, щоб зробити масові кількості компакт-дисків або DVD. “Майстер скла” вашої інформації проводиться яка в свою чергу виробники “Stampers”, які використовуються для лиття під тиском інформації на фользі. Шари полікарбонатного пластику потім захистити освоїли інформації. Це те, лаковані, як правило, перевіряються, і в кінцевому рахунку упаковані. Оскільки більша частина цього процесу автоматизована, витрати на одиницю стає враховуватися і дуже доступний за наказом зазвичай більше, ніж 1000 штук. До недавнього часу майже всі DVD CD дублювання компанії не реплицировать свої диски і буде тільки пропонуємо обслуговування більшого обсягу CD DVD реплікації працює для своїх клієнтів.

CD і DVD

Тиражування DVD є стандартною, в яких менша кількість компакт-дисків або DVD-дисків, як правило, виготовлені. CD-R і DVD-R носій завантажений в пальників. Ваша інформація в цифровій формі витягти зі свого майстра джерела (зазвичай майстер CD-R або DVD-R) і переносили в чисті диски. Ваша інформація, як правило, перевіряються і копія потім прийняті або відхилені. З появою, популярність, і зниження вартості записуваних засобів масової інформації, в даний час можна запропонувати такий же рівень CD DVD дублювання послуг клієнтам, які потрібно меншу кількість замовлень, а також клієнтів, які повинні великих кількостях.

У чому різниця?

Там немає різниці між даними оброблених CD і DVD і склянку освоїли CD DVD реплікації дисків. Насправді, обидва процеси добування інформації з джерела твого господаря точно таким же чином. Крім, як ваш диск виготовлений, найбільша помітна різниця між реплікації CD / DVD дисків і дублюється CD / DVD диск може бути способом поверхню відзначена. Це, як правило, через вартість обмежень, пов’язаних з обраним методом обробляти замовлення.

Правда чи ні:

Компакт-диск або DVD дублювання не так надійні, як компакт-диск або DVD реплікації?
Можливо, Ви здивуєтеся, дізнавшись, що в більшості випадків відповідь на це питання є хибним.

Writeable ЗМІ був винайдений для зберігання даних. Аудіо CD-R, а потім відео DVD-R були нащадками дані на диску. Як і з будь-якої нової технологією, є помилки і збої, щоб згладити при спробі масового виробництва записувані носії. У зусиль, щоб отримати продукт на ринок, у багатьох виробництв дисків проводиться південь від номіналу продукту, який мав проблеми із завантаженням аудіо і відео, і таким чином перешкоджає вашого диска з “Розкрутка” на програвачі.

Записувані Сьогоднішні засоби масової інформації виробляються під набагато більш суворі керівні принципи. Це правда, що є ще багато поступаються маркам диски насичення ринку, але, вибираючи авторитетних CD і DVD PacificDisc компанії, як ТОВ – яка використовує тільки професійне обладнання та високу якість середовища, ви повинні бути впевнені в отриманні якісного продукту .

На закінчення:

CD і DVD і CD DVD реплікації обох є їх вартість та якісні переваги. У кінцевому рахунку, саме споживач / клієнт, який вибере найкращий спосіб виготовлення реплікації проекту. Реплікація CD DVD компанії ви з партнером допоможе вам поставити проект разом, що обидва відповідає вашим вимогам до якості і бюджетні обмеження. Навчання якомога більше про вашому CD Project реплікації DVD допоможе вам прийняти обгрунтоване рішення про ваш проект і як ви вироблятиме <стиль = "колір: # 333333, текст-оздоблення: немає; курсору: Текст;" HREF = " http://www.euoem.com/ "> його.