я повинен купити антивірусне програмне забезпечення чи ні

Як ви сидите перед комп’ютером стукати на вашій улюбленій програми, грати в улюблену гру або просто писати лист на близького друга або родича, як раптом ваш розум блукає, і ви постійно запитувати себе, чому б хто-небудь хочете зламати комп’ютер або навіть відправити вірус мій спосіб знищити мого комп’ютера. Які можливі задоволення хто-небудь може отримати від цього цього, Я часто ставив собі те ж питання, але хто знає, як умах деяких робіт. Сучасні злочинці сьогодні не хвилює, хто ви, і навіть те, що станеться з вами, вони повинні домогтися успіху у своїх спробах загарбника вашу приватне життя, але не впадайте у відчай є відповіді.

Перше, що ви повинні розглядати це хороший анти вірус програмне рішення, але не обманюйте себе, думаючи, що я просто отримати один з цих безкоштовних рішень, доступних в Інтернеті, чому все, що безкоштовно в будь-якому добре. Пам’ятайте, що ви захистити свій комп’ютер, ваше життя. Як ви вважаєте, що купити Задайте собі кілька важливих питань, якщо я стикаюся з труднощами, намагаючись встановити його на мій комп’ютер Чи підтримка доступна для мене, як щодо простоти використання, ви знаєте самі, як комп’ютерна грамотність ви, купуючи щось, що ви ніколи не знаєте, як використовувати це марна трата часу, насправді.

Інші речі, які ви повинні розглянути, поновлення, ви отримаєте ці безкоштовні або буде нових антивірусне програмне забезпечення бути повним стоком на ваш гаманець, як ви знаєте, якщо вони стануть доступні. З моїм антивірусне я отримую запрошення в моєму системному треї, щоб повідомити мені, що оновлення стали доступні рятуючи мене потрібно продовжувати перевіряти інтернет-сайт, щоб знайти їх. Як щодо планування завдань, чи можна перевірити комп’ютер на регулярній основі без необхідності пустити її в хід, і ви можете контролювати, коли і як часто він це робить. Чи буде вона працювати з моєї електронної пошти програмне забезпечення, як я знаю, що це перевірений спосіб його передачі вірусу?

Багато речей, щоб розглянути, але я знаю, з усіма доступними антивірусного програмного забезпечення на ринку сьогодні ви повинні дійсно бути не залишаючи собі уразливі для цих роду шкідливих атак від людей, які дійсно не могли недбалий про збиток і засмучені вони викликають. Я знаю, що ваше ноу думаючи, що я чув, що антивірусне програмне забезпечення дійсно може створювати перешкоди в роботі програм, вже на моєму комп’ютері і в деяких випадках це дійсно так, я відчув це сам особливо з онлайн-програмне забезпечення, але ви дійсно хочете, щоб залишити себе відкритим ці види атак, я знаю, я волів би захистити моє приватне життя і комп’ютером, то зможете використовувати деякі цікаві частини програмного забезпечення в Інтернеті, що збирається залишити мене відкрито для атак.

Щось ще ви, можливо, побажають розглянути повернувся UPS, якщо ви використовуєте комп’ютер регулярно необхідно створити резервні копії важливих файлів на CD або навіть використовувати інтернет-ресурс, щоб зробити це для вас, один я знаю це Carbonite, як і повинно насправді немислимо трапитися, і вірус не атакувати ваш комп’ютер все це могло б бути занадто пізно.

Я знаю, що я насолоджуюся своїм досвідом та онлайн люблю використовувати мій комп’ютер і не можу повірити, як далеко світі йшло в моєму житті, але за всі хороші речі в житті завжди є хтось хоче знищити її для вас, так що якщо ви цього не зробите візьміть мій радити, що шукати інших людей і захистити себе з гарної антивірусне програмне забезпечення і не жити, щоб шкодувати про той день, що ви вирішили, що це не для мене, у мене є важливіші справи, витрачати свої гроші. С багато хороших продуктів, навколо таких компаній, як Касперський, Нортон, Trend і McAfee ви повинні дійсно захистити себе сьогодні, так що ви можете жити в майбутньому.