як автоматизувати FTP і SFTP переклади та заощадити час

Основні, традиційні клієнт FTP є найбільш поширеним на підприємствах, навіть якщо це можливо в ці дні для автоматизації FTP перекладів з відповідним програмним забезпеченням. У багатьох випадках це рішення є цілком задовільним, але якщо ви несете відповідальність за постійно відстежує файли на FTP-сервер, все може швидко стати дуже складним і надзвичайно багато часу. Щоб побачити, які файли були додані, які з них є поточними і які з них є застарілими, наприклад, ви повинні пройти через кожну папку і перевірки кожного файлу вручну. Навряд чи це дуже зручно, коли вам потрібно зробити, це багато разів протягом дня.

Подумайте, як багато часу ви проводите регулярно ритися у вашій FTP серверами кожен робочий день. Просто їх оновлення або перегляду одного файлу займає багато часу достатньо, але якщо це тільки те, що вам потрібно зробити, кілька разів на день, це терпимо. Тим не менш, є ймовірність, що ви просто не мають часу для витрачати на таку діяльність. Час-гроші в будь-якому бізнесі, так чому б не думати про інший спосіб подбати про цю проблему? Розглянемо процес потрібно тільки для роботи з одним файлом по FTP сервера. Спочатку ви повинні увійти в систему, а потім вручну шукати папки для файлу вам необхідно. Потім потрібно завантажити або завантажити один файл за раз. Робити це кілька разів протягом дня може зайняти багато вашого часу, який може бути краще витратити на інші, більш важливі речі.

Автоматизація процесу це шлях вперед; спосіб, щоб звільнити більше часу, ніж ви, мабуть, могли собі уявити. Надання точних і надійних результатів рішення під назвою FTPGetter 3 Professional. З потужною функцією планування програмного забезпечення, ви можете легко налаштувати завдання, які будуть проводитися через певні інтервали. Ви можете, наприклад, використовувати цей планувальник завдань для перевірки файлу творіння на щоденної або навіть погодинній основі. Коли ви створили будь-які завдання, які будуть заплановані, немає нічого більш для вас зробити, – програмне забезпечення буде продовжувати зі всіма важку роботу за вас.

FTPGetter також підтримує маски файлів для завантаження і скачування файлів. Каталоги можуть також бути синхронізовані між локальною комп’ютерною мережею і віддаленим сервером FTP або SFTP. Це гарантує, що обидва файли завжди зберігається до теперішнього часу. Програмне забезпечення також може перевірити, яка версія є самою останньою. FTPGetter також виключно проста у використанні, не вимагає будь-якої конкретної галузі знань, щоб отримати максимальну віддачу від. Його інтерфейс інтуїтивно зрозумілим і зручним для користувачів і радості в роботі. Вам не доведеться звертатися до ІТ-відділ за допомогою, як створення заплановані завдання і роботі з програмою простий процес зазвичай необхідно всього кілька клацань миші.

Так як час-гроші в будь-якому бізнесі, спосіб автоматизувати FTP переказів є абсолютною необхідністю, значно зменшуючи час беруть участь, в основному заперечуючи ризик людської помилки і дозволяє вам добитися своєї мети без необхідності покладатися на ІТ-відділ компанії.