функцій системи показників програмне забезпечення

Більшість організацій часто відчувати якісь роз’єднання між виконанням і стратегії. Як наслідок цього відключення, менеджери не в змозі приймати правильні рішення, відділ виконувати обов’язки, які не схильні з цілями компанії і співробітники не виконують необхідну роботу в реалізації стратегій. Провину, насправді, не може бути введений в робітників. Невиконання викликане відсутністю системи, які повинні бути здійснені з метою відстежування прогресу і продуктивності. Ця система, як правило, у вигляді системи показників програмного забезпечення.

Scorecarding фактично починається на верхньому рівні організації. Керівник або старший менеджер визначає цілі та стратегію. Вийти з цього, ключовим областям потім визначаються, який буде служити індикаторами або одиниці міри. Наприклад, якщо метою компанії є стати вибір постачальника служби в своїй області, то ключовий індикатор кількості клієнтів, що вона служить кожен день. Якщо є збільшення цього числа протягом часу, продуктивність компанії потім оцінювали як позитивні. Головним чином в інтересах потім системи показників програмне забезпечення сказати компанії «наскільки добре ми виконанні зараз?” Але як програмне забезпечення працює?

Як правило, функції програмного забезпечення діляться на три. Використовуючи дані про консолідовану відповідальності, пороги, цілей і показників, мета показників додаток для управління, вимірювання та моніторингу показників. Для того, щоб програмне забезпечення для контролю роботи організації, важливо визначити два типи даних ресурсів. Додаток може або звертатися даних в реальному часі і запису зі складу банку даних. Приклади, які зберігаються в банку даних складу щоденні, щотижневі, щомісячні та щоквартальні фінансові звіти, в той час, дані в реальному часі відноситься до показників, як число поставок на годину. Частота і період моніторингу також відрізняються від користувача до користувача. Наприклад, вище керівництво може знадобитися звіт про моніторинг на щотижневій основі, в той час як бухгалтер потрібно моніторинг на щоденній основі.

Щоб ефективно виміряти продуктивність стратегії, кожен компонент в організації, верхнього рівня чи ні, повинні вносити дані. Без входу, програмне забезпечення не буде мати можливість виробляти надійні дані або бали. Але що більш важливо, це те, як організація інтерпретує ці бали. Саме тому програмне забезпечення допомагає в управлінні функції. Програмне забезпечення відповідає чотирьох найбільш поширених питань, що задаються у службовій діяльності. По-перше, він говорить, якщо ситуація повторюється або були зроблені в минулому вже і огляд дій, які були зроблені для вирішення подібних криз. По-друге, він говорить менеджерам чи інцидент є частиною розвитку або одиничний випадок. По-третє, він попереджає менеджерів, якщо справа відбувається і в інших сферах бізнесу та звіти про фактори, які сприяють появі таких. І, нарешті, відомості про програмне забезпечення хто несе відповідальність за таку халатність.

З урахуванням усіх цих трьох функцій, згаданих, ясно, то як системи показників програмне забезпечення допомагає компанії. Він покращує відданості працівника до роботи, забезпечує продуктивність відповідальності кожного члена в організації, і це допомагає в ефективній реалізації стратегії.