про Нортон Антивірус Касперського

Серед багатьох типів антивірусного програмного забезпечення, було б корисно прочитати короткий опис того, що різні типи роблять і як вони можуть бути корисні для вас і вашого комп’ютера.

Нортон Антивірус Касперського

Нортон Symantec, антивірусне програмне забезпечення, можливо, найбільш надійним антивірусним рішенням у світі. Вона доступна як для Windows ПК, а Macintosh (Symantec Antivirus для Macintosh – SAM). Нортон AntiVirus є дуже надійним і простим у використанні антивірусним продуктом. Це кращий антивірусний продукт для виявлення вірусів в завантажуються файлів і повідомлень електронної пошти. Нортон AntiVirus також дорожче, ніж McAfee VirusScan хоча і не набагато, і додав здібностей Нортон може легко заповнити різницю.

Нортон AntiVirus включає в себе безліч інструментів, які можуть працювати у фоновому режимі, в тому числі стежить за підозрілою активністю ПК і автоматично перевіряти завантажені файли на наявність вірусів. Нортон AntiVirus також автоматично налаштований для обробки електронної пошти антивірусну для повідомлень електронної пошти надходить у ваш комп’ютер, а також тих, ви посилаєте. Це Процес автоматично сканує і видаляє вхідні та вихідні E-mail, зупиняючи віруси від зараження комп’ютера або поширюється на інші. Вона видаляє віруси автоматично, не перериваючи вашу роботу і запобігає інфекції під час реального часу в Інтернеті чати, а також виявляє віруси в миттєвими повідомленнями вкладень. Оскільки дуже багато вірусів і мережеві черв’яки даний час поширилася за допомогою електронної пошти, системи миттєвого обміну повідомленнями, це надзвичайно цінна і необхідна захист.

Нортон установки

Установка дуже проста. Просто встановіть компакт-диск у дисковод компакт-дисків, і програма установки запускається автоматично. Установник повинен запитати вас, якщо ви хочете зробити перед установкою сканування системи на наявність вірусів. Це дуже гарна справа. Як тільки це закінчиться, установка продовжиться, і ви можете прийняти всі значення за замовчуванням, не хвилюйтеся. Після завершення установки, вам буде запропоновано виходити в інтернет і отримати останню дату визначення вірусу. Не пропускайте цей крок. Маючи новітній описів вірусів має важливе значення для виконання будь-яких антивірусного програмного забезпечення.

нормального використання

Нортон є дуже невтручання програми. В значній мірі це встановити і забути програму, яка доглядає за собою. Вона буде автоматично повідомить вас, якщо є щось, що вам потрібно зробити. Якщо вірус знайдений, програма буде намагатися автоматично відновити файл, якщо він не може, він буде помістити файл у безпечному “карантинної обробки” зоні, і дам вам знати. На додаток до пошуку відомих вірусів, Нортон Антивірус Bloodhound функція намагається визначити нові віруси і черв’яки своєю поведінкою, що є загальним для таких осоружних програм.

Перевірка системи і завантаження оновлень дві речі, які потрібно робити регулярно. Нортон Антивірус робить їх безболісна, створивши повне сканування системи раз на тиждень і перевірка нових оновлень (як до ПЗ, і визначення вірусу) всякий раз, коли ви знаходитесь в мережі. Ці прості перевірка оновлень навряд чи сповільнювати роботу комп’ютера вниз взагалі.

У цілому, Нортон Антивірус є відмінним способом для захисту від вірусів. Це система, яку я рекомендую моїм клієнтам найчастіше, і що я використовую особисто.