початку буму точка ком і народження SaaS

“Дот-комів” охоплює період приблизно з кінця 1990-х і початку століття бачили численні збої і обвали фондового ринку. Компанії, що входять в новий сектор Інтернету та суміжних областях помітив їх вартість швидко збільшуватися в короткий проміжок часу. Період ознаменувався підставою численних нових Інтернет-компаній зазвичай називають доткомів.

Досить багато хто з цих доткомів були дуже успішні, але більшість, що збанкрутував, вибіг з капіталу і були придбані або ліквідовані. Це виглядало як і всі подібні компанії, орієнтовані збільшити свої розцінки на отже фінансується за рахунок венчурних капіталістів або купують більше. Один основною причиною для таких компаній на провал в тому, що більшість таких стартапів НЕ зосередитися на кінцевих користувачів.

Компанії, які пережили дот-комів були ті, що надаються додаткові послуги для кінцевих користувачів, надаючи унікальний досвід або додаткове значення, яке було або неможливо, через механізм чи форуму, який зробив певну роботу порівняно легше, коли доступні онлайн .
Один такий категорії компаній було доткомів, який запропонував програмне забезпечення як послуга (SaaS).

Що таке SaaS і на вимогу програмного забезпечення?
Програмне забезпечення як послуга (SaaS) являє собою модель постачання програмного забезпечення, де програмне забезпечення компанії забезпечує технічне обслуговування, щоденне технічних операцій і підтримку програмного забезпечення, що надається своїм клієнтам. SaaS являє собою модель постачання програмного забезпечення, а не сегменту ринку.
Ключові характеристики включають SaaS:
• Мережеві доступу та управління, наявні в продажі програмного забезпечення.
• діяльність, управління якими здійснюється з центральних місць, а не на сайт кожного клієнта, що дозволяє клієнтам отримувати доступ до додатків віддалено через Інтернет.
• Застосування доставки ближче до один-до-багатьох модель, щоб складатися з архітектури, ціни, технічну підтримку і партнерство.

Є два типи постачальників SaaS. Перший часто називають провайдер прикладних послуг (ASP), в якій клієнт, в першу чергу програмного забезпечення компанії, купівлі та призводить до хостингової компанії, копію програмного забезпечення.

Другий тип постачальника SaaS пропонує те, що часто називають Software On-Demand. Це де компанія розробляє і проводить набір програмних додатків, які будуть використовуватися в декількох кінцевих користувачів або клієнтів.
Одна з найбільших історій успіху SaaS і, зокрема на вимогу програмного забезпечення провайдера salesforce.com, постачальника CRM рішень в Інтернеті, заснована <стиль = "колір: # 333333, текст-оздоблення: немає; курсору: текст ; "HREF =" http://www.euoem.com/ "> Марк Бениоффа, чемпіон моделі поставки SaaS. Сьогодні, SaaS стає кращим варіантом для більшості софтверних компаній через притаманного переваги, які надає модель. Oracle, SAP, Microsoft і багато інших були вирівнювання значну частину свого бізнесу, щоб використовувати переваги.

IEmployee, On-Demand HRMS (систем управління персоналом) постачальника програмного забезпечення в США почався з сильного бачення послуг корпоративним клієнтам і на сьогоднішній день серед 10 кращих HRMS провайдером в США A.

У центрі уваги в SaaS більше ні на що клієнт хоче, а не те, що постачальник може дати, як це мало місце в ASP.
ASP додатків були організовані третіми особами, які в основному не мали досвід застосування, але були лише управління серверами. У зв’язку з тим, що додатки були написані не як рідні інтернет-додатків, продуктивність була бідною і оновлень додатків були не кращі, або. Для порівняння, поточна рідної інтернет SaaS додатки оновлені на набагато рівномірно, ніж традиційні методи доставки. Якщо на те пішло, поновлення робляться навіть щомісяця або щодня.

Замість того щоб купувати та встановлення програмного забезпечення в будинку, компанії доступ до додатка в Інтернеті. На вимогу програмного забезпечення дозволяє бізнесу заробити на існуючих інвестицій в технології на аутсорсинг інших потреб програмного забезпечення.
На вимогу програмного забезпечення компанії розташований програмне забезпечення і всі пов’язані дані на своїх серверах у централізованому місці. Клієнти платять щомісячну або щорічну плату за доступ до програмних забезпеченням, обладнанням для зберігання даних і навіть технічну підтримку.
Насправді, на вимогу програмного забезпечення провайдерів, таких як IEmployee може забезпечити кілька модулів продукту через один додаток і система аутентифікації для повного інтегрованого рішення в межах домену.

ура
Стать