захистити інтернет-спільнота користувачів безкоштовно з Immunet

Immunet Protect є безкоштовною основі хмарних обчислень рішення безпеки, яке використовує силу співтовариству її захисний шар. Програмне забезпечення призначене для доповнення існуючих безпеки, якщо він буде на місці, або за даними компанії, може працювати тільки на системі. Tech Herald завантажили копію дати йому спину. З повним тестування, ось наші результати. Команда Immunet було важко на роботі протягом останніх 9 місяців, будівництво наступної версії нашого безкоштовний, швидкий і легкий хмарних антивірусних продуктів.

Загальні безпеки Windows мудрість говорить, що це погана ідея, щоб запускати кілька додатків одночасно антивірусні. Взагалі, що це правда, але Immunet 2.0 має намір грати добре з існуючою захисту та зміцнення його за допомогою хмари і натовпу. Остання зміна Immunet автора містить нові інструменти для сканування, виявлення двигунів, а також підтримку в спробі переконати користувачів, що програма шпаклівки їм потрібно заткнути дірки в їх стіни безпеки.

Встановлення та налаштування
Установка Immunet 2.0 просить для реєстрації, які можна пропустити, щоб уникнути відправки даних до хмари без шкоди для вашої безпеки. Тим не менш, на основі хмарних обчислень оборону працювати краще, оскільки все більше людей вносити свої дані. Це звичайний інструмент захисту від антивірусних компаній. Immunet вибирає вас в Ask Toolbar і пошукова система за замовчуванням перемикач, так що користувачі, які не хочуть їх повинні пройти через процес установки ретельно. В іншому випадку, процес установки простий і простий.

інтерфейс
Інтерфейс сині стіни за три колонки, які забезпечують доступ до спільноти, Комп’ютер і налаштувань продукту. На далекій лівій частині інтерфейсу, Immunet спокійно інформує вас про ваших інших встановлених антивірусних програм, у той час як на правій є два бари відстеження процесора і пам’яті. Прикро, частина інтерфейсу використовує текст, який поставляється в різні відтінки синього, які можуть зробити його важче читати, ніж це повинно бути. Ми також виявили, що в перемиканні екранів Immunet, а також підказки, не поспішали реагувати на клацання миші і кадром.

Особливості та підтримка
Як і в PC Tools ‘ThreatFire, яка спочатку не вирішенню пов’язаних з вірусом загрози, але робить зараз, Immunet прагне представити легкий спосіб підвищення вже встановлено захист. Про особливості один, немає ніяких сумнівів, що Immunet 2.0 є кращим продуктом, ніж його попередник. Безкоштовна версія пропонує нові хмарні механізм виявлення називається ETHOS, двигун евристики, які пропонує сканування на вимогу, в оновленнях продукту, візуальне представлення спільноти Immunet, беззвучний режим гри, і потік з блогу Immunet безпеки. Там також незвичайне кількість уваги до користувача питання підтримки безкоштовна програма, за безкоштовної підтримки по телефону 24-7. Послуга включає в себе проблеми з установкою, допомогу в питаннях потенційних вірусів і млявим комп’ютер, який не може бути, пов’язаних з вірусом. Підтримка електронної пошти був виключений з цієї версії на користь інтернет-форумах. Нові інструменти сканування приходять в трьох стандартних варіантах: швидка спалах перевірка, Повна і Вибіркова. Спалах сканування, яке витягує тільки процесів і реєстру, зайняла трохи більше однієї хвилини до кінця, у той час як повна займає набагато більше часу, тому що він перевіряє весь комп’ютер. Immunet не замикають вас в працюючу сканування, так що ви можете приховати його і використовувати інші частини програми. Тим не менш, обмежує Immunet руткітів його платне оновлення, жертвуючи деякими з вашої безпеки.

продуктивність
Протягом дня анекдотичних тестування, ми не помітили ніяких незвичайних системою повільного падіння під час роботи Immunet одночасно з Avast. Третій тестах безпеки партії продуктивності ще не доступні, але це дуже незвично, коли запущено кілька програм, безпеки, щоб не бачити навіть незначні анекдотичні повільність. Це означає, що принаймні стосується продуктивності, Immunet дійсно робить все, що вона стверджує.

використанням Immunet Protect
Юзабіліті мудрий, Immunet Protect забезпечує гладкий інтерфейс з простою навігацією. Основним напрямком зосередити увагу на це сторінці Підсумок. Це де ви можете побачити, якщо Cloud Protection активний, як це чітко позначені символами нижче. Крім того, ви побачите, скільки людей, пов’язаних в хмару, а також кількість загроз, яким Immunet Protect в даний час система захисту від. Зліва на екран зведення, кількість чистих програм, встановлених протягом останніх двох тижнів. Це покаже, як чиста і шкідливих. Це, пов’язані з історією вкладці, де огляд сканування і виявлення загроз від встановленого терміну відображаються з докладною інформацією. Вкладка Сканування, де на вимогу сканування запускаються, а також, де ви можете включити або відключити можливість сканування працює або loadpoint процесів. На вимогу сканування під час тестування буде завершити протягом однієї хвилини в середньому, але ніколи не проходив повз однієї хвилини сім секунд.