аутсорсинг-світле майбутнє для Індії індустрії розробки програмного забезпечення

Існує багато політичних шум і крик з приводу аутсорсингу в Індії. Остання США законопроект, прийнятий Сенатом пропонує похід в плати за візи для індійських фахівців програмного забезпечення найманих індійських компаній з розробки програмного забезпечення робочих місць в США. Буде боляче індійського аутсорсингу промисловості і вдарив великі компанії програмного забезпечення, як TCS, Infosys, Wipro і Satyam під поясом протягом деякого часу. Тим не менш, ефект буде недовгим, тому що індійські аутсорсингу промисловості набула статусу колос в останні два десятиліття. Він ревно служив усьому світі клієнтів і створили нішу для себе.

Сила індійської індустрії програмного забезпечення полягає в його здатності розвиватися більш швидкими темпами, і запропонувати індивідуальні та інноваційні рішення розробки програмного забезпечення. Ця можливість пропонувати інноваційні програмні продукти та рішення веб-розробки робить Індію дуже привабливою аутсорсингу призначення. Індія індустрії програмного забезпечення буде продовжувати світити по світу він платформи в майбутньому.

Сила індійської промисловості Вона полягає в замовного програмного забезпечення аутсорсинг. Технічні тонкощі Індії робітники програмного забезпечення відома всьому світу та індійської індустрії програмного забезпечення накопичено багатий досвід розробки програмного забезпечення протягом останніх двох десятиліть. Крім цього 65% світового CMMI Level V компаній знаходяться в Індії. Всі ці фактори в сукупності разом дають Індії конкурентну перевагу над іншими країнами в боротьбі за корону аутсорсингу.

Конкуренція з боку Китаю, Філіппін і країн з економікою, що розвивається в Латинській Америці та Східній Європі зростає. Вони, безумовно, кусаються глибше в пиріг аутсорсингу програмного забезпечення, але не зможуть вибити Індію з поточної позиції одним номером.

З кожним днем ​​світ стає все більш і більш залежними від програмного забезпечення та веб-технологій. Є нові розробки програмного забезпечення завдань і їх успішне створення та інтеграцію вимагає технічних Проникливість, який є в достатку в промисловості програмного забезпечення в Індії. Це диски Індії попереду зграї. Існує технологічний розрив між Індією і її конкурентів, тому що програмне забезпечення індійського персоналу дізналися і розвинені навички розробки програмного забезпечення, протягом багатьох років. США Аутсорсинг в Індії буде продовжувати рости, незважаючи на політичне забарвлення і плакати, тому що американський бізнес буде більше покладатися на індійських програмного забезпечення витонченістю, щоб віддати їх останні версії програмного забезпечення та веб-додатків.

Зростаюча залежність американського бізнесу за технологією програмного забезпечення та веб обіцяє дуже світле майбутнє для індустрії програмного забезпечення в Індії. Індійські компанії програмного забезпечення пропонують чудові послуги розробки програмного забезпечення та дуже конкурентоспроможні ціни. Конкурентне середовище бізнесу в США, повільне відновлення після рецесії, безумовно, під’їхати аутсорсинг в Індію. Країнах, як Китай і Філіппіни можуть представляти жорстке завдання на фронті, але ціна буде як і раніше відстають від Індії З технічної точки зору в найближчі роки. Багата база знань і технічних хватка індійського персоналу програмне забезпечення не дадуть індійської промисловості програмного забезпечення для доставки економічно ефективних і передових програмних рішень для США та інших західних країн. Це, у свою чергу, зробить ці країни більш залежними від Індії для їх майбутніх програм і веб-вимогам.