Завантажити та конвертувати в IPad на Mac

YouTube.com є великим ресурсом. YouTube дозволяє користувачам вільно завантажувати, переглядати і навіть поділитися відеокліпи на Вашому блозі чи сайті. Тепер нові IPad є набагато кращим пристроєм для відео на чому будь-яка попередня версія, Ігрові автомати і iPhone, є багато людей, цікаво, як отримати свої файли YouTube відео у формат, який може грати IPAD. На щастя, є безліч сайтів і програмні пакети, які дозволяють конвертувати практично будь-який формат відео в формат MP4 H.264, що IPad потрібно.

Ось кращі рішення для перетворення YouTube відео в IPad онлайн, а також с. Деякі з них будуть конвертувати відео у вас на локальному комп’ютері Mac, а інші будуть тільки конвертувати відео, знайдені в Інтернеті. У будь-якому випадку, ви будете заводити з відео файл у правильному форматі для вашого IPad або інший мобільний пристрій.

Інтернет сайти легко завантажувати і конвертувати YouTube для Ipad
CatchYouTube являє собою безкоштовний сервіс, який перетворює відео в декількох форматах, включаючи формат MP4, що вам потрібно для пристроїв Apple. Просто вставте URL відео з таких сайтів як YouTube, Google Video, Metacafe і т.д. і вибирає. Mp4 формат виводу.

У той час як обслуговування дуже прості у використанні, слід зазначити, що це може зайняти вічність іноді за цю послугу, щоб перетворити навіть найменші відео. Іноді це просто тайм-аут або не без пояснення причин. Тим не менш, велику частину часу він буде робити свою справу, якщо ви хочете, щоб зробити швидке перетворення або два. За більш ніж жменька, ви б краще з іншого рішення, який обробляє пакетної обробки.

VideoDownloader схожа на CacthYouTube винятком того, не надає жодних параметрів виводу. Те, що ви бачите, що ви отримуєте, коли ви завантажити відео з послугами, які вони підтримують: YouTube, Google, BlipTV, DailyMotion і деяких інших. Так що, якщо ви не можете завантажити відео. Mp4 формат, ви будете мати, щоб перетворити його з іншим окремим утиліта, яка не має великого значення чи витрати.

Movavi Online Convert інше онлайн відео конвертер, який надає унікальну можливість завантажувати і конвертувати до п’яти різних онлайн-відео в якості одного відео. Ви можете додати всі URL-адреси та обслуговування надішлемо Вам листа з посиланням для завантаження коли це буде зроблено. Це може зайняти багато часу, так що це не добре, якщо ви в поспіху.

Програмне забезпечення для пакетного завантаження і конвертації YouTube для Ipad
Є кілька програмного забезпечення, спрямовані на завантаження і конвертацію відео на Mac. Наприклад, є iFunia YouTube Converter для Mac, який завантажує YouTube відео і перетворює їх у відповідні IPad MPEG-4 H.264 для вас форматі. Крім того, програма має зручний пакетному режимі, яка дозволяє завантажувати декілька відео YouTube в один час, що робить цей процес більш ефективним. Ось прості кроки для користувачів Mac, як використовувати продукт.

Крок 1. Запуск і додати до URL YouTube iFunia YouTube Downloader для Mac
Завантажити iFunia YouTube Converter для Mac і відкрийте інструмент. Натисніть кнопку “Додати URL” кнопку, щоб додати YouTube URL. Існує поле для URL відео, поле для вибору вихідний папки. Просто скопіюйте-н-вставте YouTube або Google URL в поле URL відео. URL виглядає наступним чином: http://www.YouTube.com/watch?v=uTJAsZP2iLk. А потім вкажіть каталог на комп’ютері для збереження вихідного FLV файлів. Зверніть увагу, що ви можете додати тільки один URL відео в один час. Але ви зможете додати кілька відео для завантаження, повторюючи цей крок.

крок 2. Завантажити YouTube відео
Після того, як URL-адреси, які були додані, натисніть кнопку “Завантажити” і почати завантаження магії YouTube зараз. Завантажити часу залежить від вашого інтернет Boardband.

Крок 3. Конвертувати YouTube в IPad-готові форматі
Після завершення завантаження, тепер ви можете конвертувати їх у формати, сумісні з IPad. Вибрати вихідний формат для вашого Ipad від “Профіль” у спадному меню списку і натисніть кнопку “конвертувати” кнопку. Існують також різні налаштування виводу як бітрейт, канал, частоту кадрів, дозвіл і т.д. Особисто я вважаю за краще дотримуватися профілю за замовчуванням, тому що хороша якість відео і аудіо даною програмою. Ви просто повинні вибрати, який профіль ви хочете зберегти на вашому IPad. Пограйте і подивитися, який результат вам більше подобається.

Як скопіювати відео на YouTube IPad через Itunes
Після перетворення всі ваші YouTube FLV відео у відповідний формат відео для вашого Ipad, вам потрібно, щоб зберегти їх на комп’ютері в потрібному місці, щоб ITunes може робити свою роботу і копіювати відео на вашому пристрої. Найкраще, що можна зробити, це створити нову папку у вашій системі називається, наприклад, Ipad Відео та скопіюйте новонавернених відео до цієї папки. Ви також можете отримати в звичку перетворення нових відео прямо в цю папку для збереження кроків і час у майбутньому.

Якщо у вас є відео в одному місці, просто запустіть ITunes, натисніть на значок фільми і в меню Файл. Виберіть Додати папку до бібліотеки, а потім виберіть новий Ipad Відео папку, створену. ITunes буде всмоктувати всі відео, які він знаходить в цій папці.

Натисніть на вашому IPad в розділі Пристрої та виберіть вкладку Відео. Потім увімкніть опцію Синхронізувати фільми, і вибрати все відео, які ви хочете скопіювати на IPad. Ви можете вибрати, які з них ви хочете в будь-який час.

Наступного разу при синхронізації, все відео, які ви вибрали будуть скопійовані на IPad. Ви можете переглядати їх, запустивши док додаток на вашому IPad і вибору параметрів відео.

висновок
Це було тільки декілька прикладів багато цікавих інструментів, які можуть допомогти вам завантажувати і конвертувати YouTube FLV відео у формат, який ви можете використовувати на вашому IPad. У більшості випадків, ви можете зробити це абсолютно безкоштовно. Тим не менш, деякі з преміум пакети і послуги, здається, добре варто їх номінальну плату, якщо врахувати все, що вони надають. У будь-якому випадку, ви можете користуватися будь-який з ваших улюблених відео YouTube на новому IPad. Ну, якщо ви хочете конвертувати M2TS/MTS, MOD, TOD і HD або більше, щоб IPad підтримуваних форматів, ви можете піти в iFunia IPad відео конвертер, який мій друг дуже рекомендований мені.