Використання його в Excel у важкі часи

У нинішній складній фінансовій ситуації вкрай важливо використовувати всі наявні у вашому розпорядженні, щоб допомогти вашому бізнесу, щоб витримати шторм. Це варто перевірити, якщо ваш поточний комп’ютерів та ІТ-системи працюють так складно, як вони могли. Іноді здається, що наші комп’ютерні системи працюють з нами, а не навпаки!

При правильному використанні, добре розроблене програмне забезпечення не будете втрачати час і гроші, позбавляючи вас від рутинних адміністративних завдань, залишаючи часу, щоб зосередитися на важливих речах, як розробка нових продуктів, завоювання нових або бізнесу. Ваш клієнт обслуговування покращиться, як ви будете мати всю необхідну інформацію легко доступні, коли клієнти телефонують вам і комп’ютеризована система також може допомогти запобігти помилки.

Цілком імовірно, що програмне забезпечення вже встановлено на вашому комп’ютері могли б зробити набагато більше, ніж вона – вважається, що більшість людей використовують лише малу частину можливостей Microsoft Office, наприклад.

Одноразові інвестиції в технології можуть врятувати поточних витрат на персонал. Пилипа Тернбулл Дорсет основі розробників програмного забезпечення, програмного забезпечення питань, каже: “Ми працювали з декількома компаніями, які думали взяти на додатковий персонал, щоб впоратися з їх адміністратором. Ми розробили системи для оптимізації та автоматизації їх роботи, і дозволило їм впоратися з їх поточної робочої сили в той час як зростаючий бізнес “.

Ваша Слід економлячи ваш час, не займаючи ваш час. Якщо ви відповіли ні на будь-який з наступних питань, то ваші комп’ютери, і це не могли б працювати більш важким для вас.

1. Переписка – Якщо ви посилаєте такою ж або аналогічні листи різним людям знову і знову, цей процес простим і зрозумілим? Ви можете просто вибрати контакт і лист, який ви хочете передати, і є листи виконується одним натисненням кнопки? А ще краще, Ваш комп’ютер повідомить вам, коли він повинен бути розісланий теж?

2. Компанія Фінанси – Ваші основні фінансові показники доступні для вас, як і коли ви потребуєте них, після натискання кнопки?

3. Етапи проекту – Ви автоматично нагадати, коли робочі місця пов’язані? Чи існує у вашій ІТ розуміють процеси, пов’язані з вашими проектами, і нагадувати вам, коли основні етапи проекту обумовлені, заходи необхідно буде виставлений рахунок, нові процеси повинні бути запущені, або букви повинні бути виконані до?

4. Виставлення рахунків та інші документи – рахунки-фактури простими у виготовленні, тому що ваша ІТ-система вже має всю необхідну інформацію від більш ранніх у вашому процесі, наприклад, роботу карт і накладних? Виробляє чи це всі законодавчі документи вам потрібно, наприклад, витрачати нотатки?

5. Контактна інформація – Чи існує у вашій ІТ-системи керувати своєю контактної інформації, а не тільки утримувати його, нагадуючи вам, коли прийшов час, щоб хтось дзвонив знову, або наступні літери послав їх два тижні тому? Чи є ця інформація інтегрована з вашої день у день операції, а не проходить у двох системах?

Якщо ви відчуваєте, ваші системи не досягають все це, тобто майже напевно можливостей для поліпшення. Ви можете бути в змозі зайнятися роботу самостійно – використання Microsoft Office інструменти, такі як MS Excel і MS Access, та Інтернет надає широкий спектр інформації і допомоги.

У великих компаніях вашого внутрішнього ІТ-відділу зрозуміє конкретним вимогам вашого бізнесу і може бути в змозі забезпечити те, що вам потрібно.

Зовнішнім розробником програмного забезпечення є хорошою відповіддю для більш складних проектів, коли немає власних фахівців або потужності. Дуже важливо знайти правильну компанію, і особиста рекомендація завжди корисно, так що запитайте друзів і ділових колег, якщо вони використовували кого-небудь або знаєте когось підходящого. Крім того, бізнес-Link є хорошим місцем для пошуку, і може поставити вас в контакт з людьми у вашому районі. Хороший розробник програмного забезпечення буде потрібно час, щоб зрозуміти, що вам потрібно, і дасть вам чітке уявлення про витрати.

Без сумніву, ви і ваші співробітники працюють дуже старанно, на даний момент. Переконайтеся, що ваші комп’ютери відіграють свою роль теж.