Великих рівнин розвитку, настройка, супровід Обробка замовлень (POP)

У даній статті представлені найбільш важливі особливості Обробка замовлень Модуль Великих рівнин. Метою цього огляду є виховання Великих рівнин користувачів про можливості цієї ERP-системи і визначити, якщо додаткова настройка не потрібна.

РАДА! У випадку, якщо ви хочете, щоб зробити ваш GP Система Зручний ви повинні розглянути нові GP додаток: “GP інвентаризації Dashboard”, який спеціально розроблений, щоб Динаміка Great Plains (GP) зручною шляхом створення огляду всіх наявних продажів GP , інвентар та виробництво кількостях в одному екрані! Отримати безкоштовну пробну версію здійснюється шляхом подачі заяви на нашому сайті нижче.

Огляд функцій

Замовлення Ковдра Купівля: налаштування розширеного терміну угоди з покупкою замовлень ковдру покупки, засновані на загальній сумі валюти або загальна кількість продукту.

Консолідовані закупівлі: Введіть ДО в одному вікні, будь то купівля угода для загальної закупівлі або проект покупки. Гнучка запис пункт дозволяє як загальні, так і елементи проекту в тому ж ПЗ.

Спрощена обробка: Використовуйте номер замовлення, щоб швидко знайти і виконати дії, безпосередньо на замовлення, таких як виставлення рахунків. Дані від СП заповнює ключових полів даних на
отримання, допомагаючи Вам завершити процес покупки більш ефективно.

Кілька Вантажити-К адресою: Введіть адресу доставки для кожної статті на замовлення, зменшуючи документації для деталей занурених до декількох адресах.

Бен Пошуки: Швидко знайти кращі бен для отриманих предметів з пошуку, який відображає пріоритет BIN і максимальної потужності.

Бен дублювання: Override бен замовчуванням під час отримання приймаючим процесом, щоб забезпечити ефективне одностадійного одержання процесів.

: Прив’яжіть замовленні номери рядків Позиції, автоматично, щоб прискорити
замовлення на поставку.

Номери контрактів і терміни придатності: Введіть номери контрактів і терміни придатності замовлень.

Попередження: Створення оповіщення, запобігання співробітників від видачі замовлень недійсними.

Гнучке управління процесами: управління процесами з покупкою відхилення по вартості стеження, зручної передачі інформації, отримання / виставлення рахунків проти кілька замовлень на купівлю,
отримання вичерпної інформації, розміщення, і 1099 звітів.

Line-Рівень предмета: Видимість: Управління замовлень на постатейного рівня з автоматичним підйомним аналогічних товарів, безкоштовна дошка (FOB) позначення, індивідуальне звільнення рядком постачальнику дати і мульти-сайт доставки. Встановити правила для інвентаризації вимог дату і отримувати автоматичні попередження, коли в наявності будуть отримані падає нижче мінімально прийнятних правил терміном придатності.

Відстеження замовлення: Отримайте миттєвий відповідь з повним відстеження відкритих чи історичних замовлення на постачання і отримання документів за номером замовлення, номеру або датою.

Контролю та аудиту: Підтримання аудиту управління з скасували пункт стеження, постатейного замовлення й інформацію про стан, відстеження версій документа, а також індивідуальні приземлився вартості
визначення.

Мультивалютний Угоди: Введіть, відстежувати і звіт мультивалютних операцій, що починаються або функціональній валюті, перераховуються з використанням таблицю курсів валют, при цьому особливу
функціональні можливості для користувачів Європейського Союзу.

Прямі поставки: падіння корабля замовлень безпосередньо від постачальника до клієнта, минаючи типовий процес оновлення запасів.

Доповіді: Аналіз закупівельної діяльності з придбанням статусу замовлення, рахунок-фактура зміна витрат, і розміщення звітів. Інтеграція з Microsoft Dynamics GP модулів, таких як кристал
Доповідях, для подальшого доповіді гнучкості і сили.

Реквізиції управління: Ліквідувати паперових заявок шляхом створення заявок через веб-браузер, з автоматичною маршрутизацією затвердження та повідомлень електронною поштою. Перегляд заявок у процесі, оскільки вони маршрутом від співробітників до керівників і закупівель, з індивідуальним відстеження та підтвердження зобов’язань перед бюджетами.

PO Генератор: Автоматизація покупки через точку замовлення або мін / макс налаштуваннях. PO Генератор визначає необхідних кількостях засноване на фондовому ситуації по відношенню до
фондовий мети і обчислює рекомендовану замовлення, який може бути переглянутий і відредагований до випуску. Автоматичне створення замовлень у відповідь на брак на кількість замовлень клієнтів і керувати цими документів із замовлення
обробки.

Посадку Вартість: відстежувати й оновлювати загальну вартість, включаючи фрахт, страхування, і обов’язки
пов’язані з товаром. Автоматично призначити або змінити ці витрати на
Замовлення, як деталі будуть отримані.

Якщо вам потрібні додаткові налаштування для вашої системи Великих рівнин Я б з радістю готові проконсультувати Вас. Зателефонуйте Т. 626 404 7812 або відвідайте наш сайт нижче.