Індикатор фінансових досліджень-повне керівництво

Ключовий показник для фінансових досліджень набір ключових показників ефективності (КПЕ), які використовуються більшістю бізнес-вдома, щоб отримати уявлення уявлення про стан їх здоров’я і бізнесу для прогнозування фінансового становища свого бізнесу в майбутньому. Різні види бізнесу мають інший набір ключових показників ефективності. Так як основні показники відрізняються від одного бізнесу в інший. Наприклад, для індикатора школі для вимірювання ключових фінансових показників може бути відмов `студенти в той час як для банку це може бути чистий прибуток вона заробила на рік. Так що це дуже важливо для організації визначити відповідні показники, які можуть правильно виміряти фінансові результати та надати іншої інформації, пов’язаної з фінансовим дослідженням.

Ключові показники ефективності можуть бути згруповані в ряді категорій. Деякі з загальних категорій показники:

Кількісні показники: Ці показники, які можуть бути представлені у вигляді числа. Такі показники використовуються в банках, фінансових корпорацій, державних установ, департаментів податку на прибуток та інших. Цей тип індикатора прямо вказує, фінансовий стан бізнесу. Вся ця інформація дуже інформативні.

Індикатори Напрями: Тези набір показників, які показують напрямок, в якому бізнес рухається по тобто чи є вона рухається вгору або вниз. Це дає уявлення про те, що поліпшення або бізнес зробив з попереднім кварталом зазначенням, чи є організація стає краще чи ні.

Практичні показники: Це клас показника, який виміру продуктивності різних процесів, використовуваних організацією. Оскільки якість процесів безпосередньо впливає на зростання бізнесу таке шоу індикатора які поточної ситуації процес і що можна зробити для їх поліпшення. Такого роду показники використовуються там, де бізнес-вдома хочемо виміряти продуктивність притаманною їм процесу.

Здійсненне показників: Як випливає з назви тез показники використовуються, щоб вказати, які необхідні дії, які повинні бути прийняті для підвищення ефективності свого бізнесу.

Деякі з факторів, які слід враховувати при виборі набору показником фінансових досліджень є:

Бізнес-аналіз і вимоги циклу бізнес-процесу.

бізнес-вимог

ідентифікації клієнтів і профілювання

Вимоги і потреби клієнтів

фінансовий аналіз

Виділення фондів

Зростання сфери

аналіз можливостей

Злиття та Придбання дослідження

покоління інвестиційна ідея

Технології, пов’язані тенденції.

Аналіз ланцюжка створення вартості

Потреби і цілі підприємства: потрібно піклуватися про бізнес-вимог і свої цілі, вибираючи набір показників, з тим, що основна увага у змінній для характеристики повинні бути у відповідності з довгострокової мети бізнесу. Це гарантує, що результат такого фінансового дослідження будуть зосереджені тільки на відповідних областях, які знаходяться в зчеплення з цілями організації. Фінансові дослідження дуже типова задача, і вона вимагає професіоналів, щоб зробити цей тип дослідження і велику частину часу таке дослідження проводиться дослідницькою групою, які мають відповідні знання та досвід у цій галузі. Можна скористатися допомогою професійного консультанта на прийняття рішення про ключові показники, так як це все важливо вибрати правою ключових показників.