Що таке шпигунське ПО

Кінцеві результати програми-шпигуни можуть змінюватись кожен з шляху від легкої неприємністю весь шлях до додатка, яке ставить під загрозу вашу безпеку, а також приватного початку. Деякі організації використовують шпигунське сформовані програмні додатки, щоб спробувати відстежувати те, що покупець несе покупці так що вони можуть розміщувати рекламну кампанію, які відповідають з ним, ще один термін для цього рекламні можливості на самому він може бути надзвичайно прослуховування, щоб мати .
Spyware може бути теж дуже ризиковано, тому що деякі люди використовують його для контролю особистої активності комп’ютера і дивитися те, що веб-сайти до яких здійснюється доступ. Великою проблемою в ці дні є те, що багато людей навіть не знають, що їхній комп’ютер став нападу шпигунських програм. Якщо Ви не додаток, яке піднімає його, ви не зможете дізнатися, якщо ваші дії стають таємно контролювати.
Після того, як персональний комп’ютер був заражений шпигунським ПО, він може бути жорстким, щоб прийняти його просто тому, що деякі шпигунські зариваються глибоко в системі. Існує, безумовно, проте кілька програм, які можна запустити повне сканування методом і забрати будь-якої інфекції і шпигунстві додатків він бачить.
Краще дію, щоб прийняти це завжди, щоб зробити хід, щоб уникнути ваш комп’ютер від зараження в самому першому місці. Там в числі профілактика шпигуни і анти Вірус плани, які можуть допомогти вам у цьому. Тенденція декількох користувачів ПК їсти буде просто використовувати брандмауер Windows, який входить в ОС від Microsoft. Проте, даний брандмауер повному обсязі охороняти вас від кожного з вірусів і шпигунських програм і кілька буде ще пройти.
Що вам знадобиться буде скачати 3-ма групу Вірус Антивірусне програмне забезпечення. Є безліч антішпіонскіх планує доступними, деякі, як правило, набагато краще, ніж інші, і вони, звичайно, триматися подалі набагато більше вірусів і шпигунських програм. Кілька типів відмінні вірусів і шпигунських програм профілактика програмного забезпечення Avira, Касперський, Нортон, і NOD 32. Ви можете знайти кілька інших чудових антивірусні програми, а хоча ви повинні будете дивитися на той, який підходить вам найбільше.
Можливо, вам доведеться купити анти-шпигунських програм, особливо якщо ви отримання преміум пакет. Але немає також численні ніякої вартості антивірусного плани, які повністю захистити вас у той же час. Наприклад, Avira і AVG як виникли Преміальні пакети, які вимагають членські внески, хоча вони також мають безкоштовний брандмауери, які мають як отримав кілька нагород як “кращий безкоштовний брандмауер року”. Щоб переконатися, що повний захист на вашому персональному комп’ютері ви можете бажання купити преміум підписки в брандмауері.
Як тільки у вас є брандмауер, переконайтеся, щоб на регулярній основі виконує повне сканування метод, щоб знайти будь-яке шкідливе або шпигунське ПЗ, які, можливо, отримали з вашою системою. Також необхідно активувати перевірку на вхідні вкладення поштою разом з Extrenal дисків, оскільки вони, як відомо, містять шпигунські модулі.
Ще одним важливим кроком є ​​оновлення брандмауера на регулярній основі, нові шпигунські постійно виходив тому вам може знадобитися оновлений брандмауер, який може бути в змозі мати справу з зловити цих нових шпигунських програм і знищити їх усіх.