MOBOTIX – забезпечує вашої зручності всі шляхи

При установці камер відеоспостереження для вашого будинку чи бізнесу, ви повинні кращі, доступні на ринку. В даний час, коли злочинність і порушення будинок знаходиться на підйомі вам потрібен апарат безпеки, який забезпечує мир у вашій душі, будь то вдома чи в офісі. Мегапіксельних камер Mobotix пропонує Вам краще безпеки через більш високої роздільної здатності та Super HD зображень. Камера не тільки зловити акт грабіжник, але і показати своє обличчя і одяг, яку вони носять. Просто увійдіть в мережі камери з будь-якого місця і подивитися, що відбувається у вашому домі.

У той час як, купуючи IP-камер або камер HD вам потрібно, щоб зрозуміти значення високого дозволу. Камери Mobotix IP поставляються з дуже високою роздільною здатністю. Навіщо вам потрібно висока роздільна здатність при плануванні безпеки Вашого будинку чи бізнесу? Чим вище дозвіл, що ви виберете, тим більше подробиць ви зможете отримати.

Щоб переконатися, що ви отримуєте більш високою роздільною здатністю з камер спостереження, тільки вибір на основі IP-мегапіксельна камер MOBOTIX. Вони можуть захопити відеоспостереження більш ніж у два рази дозвіл телебачення високої чіткості.

Мегапіксельних камер Mobotix дозволяють підібрати об’єкт на більшу відстань. Вони дозволяють збільшити цифровому без шкоди для якості зображення. Цифровий зум можна з високим кінці MOBOTIX M12 камер. Mobotix M24 пропонує вам точні деталі ширококутні зображення з мегапіксельним технології.

Ви будете мати потребу в меншій кількості ПК / систем DVR з мегапіксельних камер Mobotix. Оскільки він забезпечує майже 40 камер для зберігання відео високої роздільної здатності зі звуком ефективно на одному ПК або ПК не на всіх, коли запис на камеру `и цифрового зберігання (USB, SD карта). Вони мають більш низьку пропускну здатність мережі, оскільки вся обробка відбувається всередині самої камери і зображень високого дозволу, отже, не повинні постійно передавати для аналізу. MOBOTIX M12 камери схожі, що вони з StarWars і фактично працювати краще. Більше того, немає програмного забезпечення або витрат на ліцензування з Mobotix, тому що програмне забезпечення завжди поставляється в камері – на необмежену кількість камер і користувачів.

Опис мегапіксельних камер Mobotix, має бути, зачарував вас, чи не так? Якщо так, то, можливо, ви хочете спробувати їх, але шукаєте відповідне сховище, яке надасть вам IP-камери з високою якістю до / після підтримки продажів. Крім того, необхідно безкоштовної допомоги установки і конкурентоспроможні ціни, чи не так?

Є багато магазинів, які надають IP-камери або HD камер, але потрібно підійти відомих магазинів, так що ви точно знаєте, що ви отримуєте найкраще до і після продажу підтримки. В іншому випадку, ви не тільки витрачати гроші, а й упустити реальні переваги установки мегапіксельних камер Mobotix.

Є кілька надійних IP камер Mobotix, які розуміють і співпереживають з вашою ситуацією. Вони пропонують вам професійні консультації, допомога, пропозиції та поради у кожному етапі шляху, дозволяючи вам вибирати мегапіксельні камери Mobotix на ваш вибір в Інтернеті. Переконайтеся, що вони пропонують безкоштовне програмне забезпечення разом з камерою. Це забезпечить зручність всю дорогу.

Безпека вашої родини і цінностей має першорядне значення для вас. Установка IP-камери або камери HD у вашому будинку краще всього зробити, і мегапіксельні камери Mobotix є тільки правильним вибором.