Car Configurator – 3dcar цілей розробки програмного забезпечення

В даний час, корисність Car Configurator добре відома: конфігуратор цінним інструментом, використовуваним в процесі продажу і допомагає клієнту у виборі швидше його улюблені конфігурації, приводячи його в належному дилерів. Він має значний внесок у маркетингову політику виробників і дилерів по всьому світу. 3D конфігуратор автомобілів є новими, і повинні бути побудовані відповідно з кількістю якісних правил.

Ця стаття розкриває цілі, які переслідує процес розробки програмного забезпечення 3DCar (TM), одним з перших (можливо, самої першої) повністю інтерактивних 3D-конфігуратор автомобілів, зусилля почалася в 2005 році за допомогою програмного забезпечення Bluemind, в момент часу, коли навіть 2D конфігуратор автомобіля були дефіцитом. 3DCar (TM) Car Configurator була розкрита громадськості лише на короткий час тому на YouTube!

Bluemind Software, компанія, яка розробляє 3DCar (TM) надав дозвіл автора, щоб зробити цю інформацію відкритою, так як він був архітектором ідея 3DCar а також після впливу може допомогти їм і автомобіль конфігуратора.

Persued цілей системи розробки програмного забезпечення, при розробці 3D Car Configurator, були (і залишаються):

проста і швидкого використання
(Короткий завантаження програм, призначення на основі критеріїв ергономіки, зміни кольору і 3D опції відображаються дуже швидко)
стабільність
(Вибраній технології є надійним для всіх цільових платформ)
максимальної інтерактивності користувачів з автомобілем
(Клієнт встановлює потужні пов’язаний з автомобільним безпосередньо вивчає різні особливості і діючі від його інтерактивні частини)
зробити себе доступними на численних засобів наочності
(Інтернет, CD / DVD дисків, локальне додаток PC, сенсорні екрани, торговельні площі плазмові екрани і т.д.)
розширюваність, гнучкість
(Легко додавати нові програмні модулі упаковані з новими можливостями, простою заміною поточних модулів з розширеними них, додавання нових 3D-моделей, як легко (і тому дешево), наскільки можливо)
збільшити експозицію, пропонуючи більш високу продуктивність (для високих кількості полігонів) з більш низькими системними вимогами
(Додаток добре працює навіть на старих системах – це досягається за рахунок: 1) оптимізація 3D-моделей і код 2) автоматичну адаптацію шляхом відмови від функцій з високими системними вимогами для підтримки його працювати на старих системах)
взаємодія з існуючою системою продажів, а також у тому числі маркетингові інструменти
(Можливість замовлення, переваги клієнта магазину, відстежувати процес продажів, прямі рекламні площі, “повідомити другу” інструмент і т.д.)

На момент початку проекту, технології для браузера вкладення було досить нестійким, викликали значні втрати продуктивності і не змогла витримати високу інтерактивність такого складного додатку.

Подальші рішення, що з’явилися тим часом і використовувати різні технології для браузера вкладення, використовуються для представлення багато синьо-екранів і аварії браузерів або всієї операційної системи. 3DCar використовує веб-початок здібності (як деякі з використанням програм Java) для використання з браузерами. Це забезпечує дуже хорошу продуктивність і дозволяє йому відображати моделі, які з понад 1 мільйона трикутників навіть на 5-6 років старих ПК.

Тим не менш, нові технології постійно контролюються і, нарешті, надійне і відповідне рішення, здається, з’явився (докладніше про це в наступній статті).

Як можна помітити, після цих цілей кошти для розробки програмного забезпечення системи якості (у нашому випадку, Car Configurator), який коректно працює на різних платформах презентації, легко зрозуміти і використовувати для кінцевого користувача і високопродуктивну, таким чином, також зменшення витрат на розгортання платформ. Автор вважає, що після цих цілей є обов’язковим для всіх програмних додатків, розроблених.