Astra R-вкладеності – прямокутні програмним забезпеченням для розкрою

Astra R-Вкладення програмним забезпеченням для розкрою листа. Програмне забезпечення може бути використане для оптимізації розкрою й різання ДСП, металу, скла та пластику. Із завидною легкістю і простотою, користувач може створити порядок і виробляють розкрою найкращої якості.

Інтуїтивно зрозумілі інструменти з Astra R-програмним забезпеченням для розкрою дозволяють вам:
– Швидке створення порядок вкладеності.
– Виконати автоматичну вкладеності.
– Швидко редагувати макети з великою точністю.
– Розрахувати, зберегти і використовувати обрізки.
– Переглядати і роздруковувати необхідні докладні звіти.
– Друк етикеток для деталей, листів та обрізків.
– Розрахувати вартість замовлення і роздрукувати рахунок-фактуру.
– Виведення даних ЧПУ для різання з ЧПУ: SCM, HOLZMA PTX, SELCO XML, cpout Альтендорф F45 Elmo т.д.

швидке створення вкладеності замовлень

При створенні нового порядок вкладення, ви можете ввести вручну або частин імпортувати дані з іншої САПР.

Важливою особливістю введення вхідних даних є можливість використовувати буквено-цифровий номер частини, яка відповідає його реальне уявлення у проектній документації.

стандартної бібліотеки збірки

Astra R-програмним забезпеченням для розкрою дозволяє описувати бібліотеку стандартних збірках (BOM) і використовувати їх у майбутньому для інших замовлень. Ви можете зменшити введення даних для гніздування раз замовлення на десять складки – просто запустіть пару команд та замовлення готовий.

кромки

Ви можете вказати краю, щоб бути діапазонів на кожній частині. Програма підтримує необмежену кількість крайок матеріалів. Введена інформація використовується для розрахунку кількості та вартості матеріалів, необхідних смуг в порядок вкладеності.

оптимального вкладення

Автоматичне розміщення здійснюється за допомогою технологічних і організаційних варіантів виробничих потужностей враховані дюйма Ці параметри дозволяють встановити: ширину пропилу, крайок варіантів, з кінця в кінець різання варіанти, типу вкладеності, мінімальна відстань між пилами і багато іншого.
Унікальний набір параметрів, що настроюються є відмінною особливістю Astra R-програмним забезпеченням для розкрою.
Режим ручного ріжучого редагування макету надає ряд методів для швидкого і точного налаштування макета: розміщення групи деталей в ширину різу, вирівнювання по загальній базі, прив’язка до упори і так далі. Ви також можете збільшувати і зменшувати масштаб вкладеності вікна і скасувати ваші дії, яка дозволяє відновити попередній стан макета.

Повний звіт про багаторазових обрізків

Розрахунок залишків проводиться як автоматично, так і в режимі діалогу. Залежно від параметрів, встановлених користувачем, обрізки автоматично використовуються в нових замовлень. Ви можете використовувати список Обрізки додавати, видаляти або фільтрувати їх по будь характеристики: розмір, тип матеріалу, волокна.

повні звіти порядку

Повний набір технологічних звітів створюється для кожного порядок вкладеності – проект і специфікацію містять необхідну інформацію для створення частин і робочий процес аналізу. Розкрою можуть бути надруковані з будь-яким користувачем певного масштабу і з будь-якої орієнтації сторінки. Ви також можете роздрукувати кілька макетів на одній сторінці. Наступна інформація також створено: вкладення специфікації замовлення, звіт матеріального становища, крайколичкувальний специфікації, рахунок-фактура на матеріали і роботи на замовлення, частина етикетки.

інтеграція з CAD / CAM / ERP систем

Інтеграція з іншими CAD / CAM / ERP систем є одним з ключових принципів Astra R-програмним забезпеченням для розкрою. Дані з CAD / CAM / ERP система може бути завантажена Astra R-програмним забезпеченням для розкрою, який буде повертати результати обчислень. Програмним забезпеченням для розкрою можна запустити з командного рядка, імпортувати дані автоматично генерувати різання макета порядку, обчислити обрізків і експортувати результати. Користувач може запустити програмним забезпеченням для розкрою в невидимому режимі без відображення головного вікна. Ця функція дозволяє користувачеві запускати Astra R-вкладеності програмне забезпечення як послуга безпосередньо із зовнішніх CAD / CAM / ERP системи.

посилання на верстатах з ЧПК

Astra R-програмним забезпеченням для розкрою вихідних даних ЧПУ для різання з ЧПУ форматів машини, такі, як СКМ, HOLZMA PTX, сільце XML, Майєр, CPOUT, Giben, Altendorf F45 і т.д.