10 порад, щоб покращити свій пошук Google

Сім з десяти людей використовують Google в якості своєї домашньої сторінці, часто ми отримуємо доступ до Інтернету, просто набравши щось в текстове поле і пошукової системи менш ніж за другий мільярд результати з’являються на нашому екрані і фільтрів є проблемою, яка насправді ми маємо справу з Наступні поради допоможуть поліпшити результати консультацій та економії нашого часу, як для пошуку Google більш ефективно?

1.Поіск точною фразою:
Припустимо, ви шукаєте контент на війну в Іраку. Можливо, ви виявите набагато більш релевантні результати просто покласти вашу фразу в подвійні лапки, результати і принесе Вам тільки точну кількість слів, які Ви шукаєте.
Наприклад: “війна в Іраку”

2. виключити слова:
Припустимо, ви хочете знайти контент про інтернет-маркетингу, але ви хочете, щоб виключити всі результати, що містять елемент реклами. Просто використовуйте знак “-” перед словом ви хочете видалити. ”
Пошук Приклад: “Інтернет-маркетинг”-реклами

3. шукати тільки певного сайту:
Часто, ви хочете подивитися на сайт-специфічних для конкретної пропозиції. Навіть якщо сайт не підтримує вбудований пошук, ви можете використовувати Google для її пошуку.
Приклад: сайт: http://rotinadigital.net «Інтернет»

4. Знайти схожі слова і синоніми:
Припустимо, ви хочете, щоб включити слово в пошук, але хочете включити результати, що містять подібні слова або синоніми. Щоб зробити це, використовуйте символ “~” перед словом.
Приклад: “Інтернет-маркетинг” ~ професійні

5. Тільки певні типи документів:
Якщо ви шукаєте певний тип файлу, ви можете використовувати модифікатор “тип файлу:”. Наприклад, якщо ви просто хочете, щоб знайти в PDF пов’язаних рецептів.
Приклад: “рецепти” Тип файлу: PDF

6. Та чи інша (умовний):
Типово, коли ви робите пошук, Google буде включати в себе всі умови, зазначені в цій категорії. Якщо ви шукаєте відповіді на один або більше умовних термінів, може використовувати або оператору. (Примітка: літери повинні бути заголовними).
Приклад: Інтернет-маркетинг або рекламу

7. калькулятор:
Наступного разу вам потрібно зробити швидкий розрахунок, а не за допомогою калькулятора, ви можете просто ввести в вашу фразу в Google.
Наприклад: 7856 * 7,08

8. Визначення слів (словник):
Якщо вам потрібно знайти визначення слова чи фрази, просто використовуйте “визначити”.
Приклад: визначення: Конституція

9. Тільки особи на результати зображення
Додати “і imgtype = особа” наприкінці URL вашого пошуку зображень для отримання тільки зображення осіб.
Приклад: зробіть пошук зображень з рожевими і Додати & imgtype = особа в кінці URL адресу

10. Тільки конкретні області
можна обмежити результати для конкретних груп сайтів, просто введіть або урядові сайти освітніх установ.
Приклади:
Веб-сайт:. Права
Веб-сайт:. Освіта

* Постарайтеся розмістити свої дослідження на самих термінів, що відносяться до вашого питання, більш конкретним ви краще ваші шанси знайти те, що вони шукають, загальні слова і розпливчасті результати дохід варіювався теми.
Я сподіваюся, що цей список, що цей список є корисною в їх майбутніх досліджень на Google, якщо ви знаєте будь-які поради, які не згадані тут, будь ласка, не соромтеся поділитися ним з усіма, через коментар.