як впоратися з проблемами управління BSC

Система збалансованих показників не є досконалим інструментом. Вам потрібно буде працювати з ним так, що методологія BSC буде дійсно ефективним. Велику частину часу, люди знаходять це важко по-справжньому зрозуміти, що рамки це все про, і це є однією з проблем. Їм складно почати з розробки BSC і часто вони дають, коли вони відчувають, що вони просто витрачати свій час. Те, що ви повинні зрозуміти, це те, що тут є BSC управлінських проблем, які ви дійсно відчуваєте. Якщо ви в змозі завоювати ці труднощі збалансованої системи показників, то це буде легко для вас, щоб отримати збалансоване уявлення про продуктивність вашої організації.

Тепер, система збалансованих показників складається з чотирьох принципів, які були висловлені не менше творці інструменту. Вони Робертом Капланом і Девідом Нортоном. Ці чотири перспективи навчання та зростання, бізнес-процес, точки зору клієнта і фінансової точки зору. У першому з яких навчання і зростання, цей принцип стосується до навчання і розвитку співробітників. Друга відноситься до бізнес-процесів, що Те місце в компанії. Ця перспектива дозволяє менеджерам повністю визнати, наскільки добре бізнес працює. У той же час, клієнт має справу з точки зору і розуміє, що потреби клієнтів. Нарешті, фінансова перспектива реалізує точні і своєчасні дані, що стосуються коштів компанії.

Як бачите, система збалансованих показників може дійсно надати Вам необхідні інгредієнти, щоб ваш бізнес стане успішним. Тим не менш, ви здивуєтеся, чому Є ще компанії, які не є прогресивними, навіть якщо вони вже використовують рамках BSC. Згідно з популярною статистикою, більше 50% фірм в даний час використання цієї методології і 85% з них є плідними в їх зусиллях. Якщо ваш бізнес належить до числа тих, які включені в 15%, то ви можете відчувати деякі проблеми управління BSC.

Для того, щоб обробляти ці відомі труднощі збалансована система показників, ви повинні дізнатися про кризу реалізації BSC. Це де ви зможете викласти основні проблеми, які пов’язані з системою BSC. Одним з найбільш поширених є те, що компанія погано визначені метрики. Переконайтеся, що це не недбало замість цього вона повинна відповідати, щоб вона не буде вразлива для критики людей. Іншим є те, що відсутність необхідних даних, і є погана система звітності. Компанії повинні переконатися, що вони пріоритетність їх ключові показники ефективності або ключові показники ефективності і стверджують, що вони в змозі виділити гроші на дослідження. Таким чином, він буде легким, щоб повідомити про найбільш важливу інформацію знайдено.

Більшість компаній також виникають проблеми з формальної структурі огляду. Як правило, вони не мають достатньо таких. Переконайтеся, що ви переглянути і оновити ваші збалансованих показників, оскільки це буде гарантувати, що вони будуть працювати краще для вашої компанії. На додаток до цього, ви також повинні мати на увазі, що ви повинні використовувати процеси, які були протестовані протягом довгого часу для того, щоб сконцентруватися на поліпшенні методології.