що NUL

Null не означає, що ніякого зумовленого значення.

Якщо стовпець створюється в таблиці бази даних є деякі обмеження, які можуть бути додані. Одним з таких обмежень є погоду чи ні стовпець допускає порожні значення.

Поля на рядки буде нульовим, якщо він не заданий явно на щось інше. Ви можете вказати значення за замовчуванням, коли таблиця створена, або ви можете встановити значення при додаванні нового рядка в таблицю або оновити рядок надалі. Для додавання або оновлення рядка в таблиці вставки і оновлення команди використовуються.

Коли поле нульових всі порівняння цій області також буде нульовим. Це означає, що всі Булева алгебра погано поводиться, коли нульове значення беруть участь:
* Правда і нуль дорівнює нулю
* Помилкові і нуль дорівнює нулю

і так далі …

Звичайна математика не працює, або з 5 + Null дорівнює нулю.

Цікавим побічним ефектом цього є те, що при порівнянні двох полів, які є одночасно нульовою результат не буде правдою, це буде нульовим.

Ще бути в змозі працювати з поля, які можуть містити порожні значення є кілька варіантів: і T-SQL (Microsoft SQL Server) і MySql має функції COALESCE () і ISNULL ().

ISNULL (): повертає задане значення, якщо значення, яке ви шукаєте, є нульовим. ВИБІР ISNULL (NULL, 2) поверне 2

COALESCE (): повертає перше значення в заданому списку, який не є нульовим: SELECT COALESCE (A, B, C, D …)

В MySQL є також нульової безпечної оператор порівняння: AB Вона повертає 1 (істина), якщо обидва значення не мають законної 0 (брехня), якщо будь-яке з цих значень є порожнім.

Коли справа доходить до підрахунку рядків у таблиці Ви також повинні бути інформовані про наслідки нульовим. SELECT COUNT (*) FROM TableName повертає загальна кількість рядків у таблиці, але SELECT COUNT (ІмяПоля) ВІД TableName буде тільки повернемо кількість рядків, де «FIELDNAME” колонки не є нульовою.

Досить часто при розробці бази даних, більшою чи меншою ліниво, встановлює значення за замовчуванням для всіх стовпців в таблиці або стримує всі feilds що не допускають порожні. Коли база даних дизайнер робить, що кожна людина, яка використовує базу даних змушений складають “магії”, коли всі значення немає ніякого фактичного значення у використанні.

Припустимо, у нас є таблиця для зберігання інформації та транспортних засобів у цій таблиці у нас є стовпець для зберігання палива типу кожного зберігається автомобіль. Що видам палива, повинні бути використані для велосипеда? Якщо стовпець допускає порожні відповідь проста, так як немає двигун на велосипед немає Тип палива у використанні, так що просто встановіть у полі до нуля за всіма рядками представляє велосипеди. Якщо розробник бази даних замість цього поставити contraint на колонці, що нульове не допускається розробник повинні зробити об’єкт не становить “немає тип палива. Якщо поле є цілим числом нуля можуть бути використані, щоб зробити це. Крім того, якщо є таблиця, яка містить всі життєздатні видів палива, що транспортний засіб таблиця повинна посилатися, щоб знайти назви та описи для видів палива розробник повинні поставити підроблений видів палива в таблиці, так що сервер управління базами даних можуть застосовувати дані цілісності бази даних.

Null дуже приємна особливість баз даних, що багато «звичайні» мовах програмування немає, але розробник баз даних і дизайнер повинен відслідковувати, де і як вона використовується.