фотоательє підручник для початківців – 6 порад для початку роботи

Photo Shop є одним з найдивовижніших і в той же складне програмне забезпечення програм, на ринку прямо зараз, але не турбуйтеся … ви тільки повинні страждати його заплутаністю на старті. Через деякий час, ви скоро отримаєте повісити Photo Shop, а потім ви будете редагувати фотографії, як божевільні!

Порада № 1 Вибір типу файлу зображення
Всякий раз, коли редагуванні фотографії в основних шляху, за замовчуванням налаштування Photo Shop, як правило, просимо Вас зберегти файл у PSD форматі, як би там не було, це краще для вас, щоб зберегти фото у форматі JPEG, так як це є найбільш часто Приймаються файли і дозволяє легко завантажувати фотографії на будь-якому веб-сайті.

Порада № 2 зображень без фону
Припустимо, ви хочете створити певну форму або текст або Ви вирізав конкретну фігуру, і ви хочете використовувати його на веб-сайт або навіть будь-який дизайн без білому тлі. Це неможливо зробити з фарбою MS, але, звичайно, легко досягти за допомогою Adobe Photo Shop.

По-перше, колір фону на прозорою. Потім вставте або зареєструватися потрібний текст, форма, або фото. Як тільки ви закінчите, ви повинні натиснути на Зберегти для Web, а не просто зберегти, так як через останнього приведе вашу фотографію втрачати свою прозорому тлі.

Порада № 3 розуміння контрасту
Ви бачите цей термін використовується при описі багато мистецтва або навіть при обговоренні про настройку рівнів плазмових телевізорів. Але ви дійсно розумієте, що контраст? Щоб покласти речі просто, контрастність є здатність певного об’єкта, в даному випадку це було б Photo Shop, для відображення контрасту або різниця між темними і світлими квітами або різниця між чорним і білим. На фотографії монохроматичним, контраст особливо важливо, тому що це робить відмінності різних об’єктів на фотографії легше. У кольоровій фотографії, контрастність важлива, коли фотографія має особливо темному тлі.

Порада № 4 вибору рівня якості
При використанні фотоательє для редагування фото, то вам може бути запропоновано зрештою вибрати рівень якості для фотографії перед збереженням. Ідеальний рівень, щоб вибрати це 60, тому що це дозволяє вам насолоджуватися високою якістю при одночасному зниженні розміру файлу фотографії. Все, що більше може бути особливо важким і споживають багато місця на диску в той час як щось менше, може поставити під загрозу появу фотографії.

Порада № 5 збирається ретро
Щоб зробити ваші фотографії чорно-білі, просто зайдіть на панелі інструментів зображення натисніть відтінки сірого і ваші фотографії відразу дивитися десятиліть старше.

Порада № 6 шарів
Ця особливість Adobe Photo Shop ніколи не зможе залякати більшість новачків, але ви не повинні дозволити йому лякати вас. Як тільки ви розумієте, як працює шарів, ви будете практично пристрастився до часто використовувати його для поліпшення ваших фотографії.

Шари в основному нехай ви знаєте, різні верстви, що ваші фото і полягає. Так, ваші фото дійсно складаються з декількох шарів, і ви можете новий або видалити старий з панеллю інструментів Layers. Використання шарів дозволить Вам відредагувати одну частину фотографії, не зачіпаючи інші.

Рада № 6 шатро інструменти
Нарешті, ці інструменти дозволяють вибрати частину знімка в формі ви віддаєте перевагу. Прямокутна вибір інструменту є найпростішим і найбільш часто використовуваних. Еліптичний інструмент дозволить вам зробити кругле виділення в той час як один рядок або стовпець шатро інструмент – як їх назвам – дозволяють зробити прямий вибір лінії на фотографії.