три способи надання Уроки Photoshop

Навчання, як майстер фотошопу завжди популярна річ, що багато студентів, фотограф і мистецтва дизайнери захоплюються далі. І там були мільйони підручники, уроки робляться для них з дня Photoshop народився. Там було багато змін і досягнень в області технологій, вказуючи на величезні зміни методики викладання Photoshop. Тут ви можете ознайомитися з трьома способами, які в основному згадується, щоб дати уроки Photoshop.

1. на заняттях

Щоб приєднатися Photoshop класів є найбільш поширеним і традиційним способом, щоб давати уроки для цієї програми. Для студентів, які особливо в основних дизайнерського мистецтва або комп’ютера, він є загальним для Photoshop класів протягом їх терміну. Багато приватних шкіл та навчальні організації також відкрити свої курси Photoshop, щоб залучити людей, щоб відвідувати заняття. Це обличчям до обличчя навчальний курс дає студентам достатньо часу, щоб мати Photoshop уроці вивчали розділ за розділом і дуже вітається в коледжах. Якщо ви вчитель чи професор арт дизайн, легко застосовувати для класу Photoshop.

2. писати книги

Якщо у вас немає жодних шансів провести класі, писати книги Photoshop керівництво також можливі ідеї. Найбільш порівняльну перевагу написання книг є те, що ви можете організувати свій графік безкоштовно. Багато уроці книги містять CD навчальних матеріалів, у яких включають в себе багато відео відео з практичних навичок і класичних випадках. Крім того, E-книги уроці також завоювати прихильність людей. При написанні Photoshop електронна книга, ви можете заощадити багато складної проблеми видання і розповсюдження. Розподіліть їх в Інтернеті, щоб люди могли прийти на вашу репутацію.

3. Створення скрінкаст підручники

Електронні підручники зроблені з екрану програмного забезпечення для запису є одним із кращих способів, щоб поділитися своїми Photoshop курсів. Було доведено, що найбільш повні та ефективні рішення для Photoshop навчання. Ви можете записувати Photoshop підручники з екрану запису програмного забезпечення з функціями редагування, додавши опис, анімація і розповіді, то вносити їх в Photoshop пов’язаних форумах, сайтах потокового відео і особистих блогах. Відправляючи корисним і позитивним відео навчання, ви будете високо оцінені для обміну відео і Photoshop скоро стане спеціалістом лідера. Це час для просування ваших власних відео-навчання і отримувати гроші.

Ось підручник зразка Photoshop відео на YouTube, зроблені з екрану DemoCreator рекордером.

Незалежно від того, який шлях ви виберете, щоб дати уроки Photoshop, мета перетворюється на одну мету – допомогти іншим освоїти це зображення інструменту і отримати репутацію, а також трафік на ваш сайт. Щоб отримати більше progrss в обробці фотографій, Photoshop учні можуть спробувати всі способи, наприклад, за наявності деяких класів Photoshop, Photoshop читання деяких книг, перегляд деякі підручники Photoshop скрінкаст, і практикуючих зробити кілька знімків у відповідності з випадків у книгах і скрінкаст підручники. Як бурхливий розвиток Інтернету і техніки обміну інформацією, скрінкаст підручник буде відігравати важливу роль в онлайн відео-тренінг. Якщо ви хочете зробити свій власний відео Photoshop, вжити заходів, за допомогою програмного забезпечення запису екрану просто зараз.