соціальні мережі полегшується за рахунок Ajax і JavaScript

Це вік Web 2.0. Співпраця є необхідність годину. Ця потреба гасили сайти соціальних мереж, як Twitter, facebook, пов’язані, MySpace та інші. Само собою зрозуміло, вони стали дуже популярні.

Що викликає їх? В основному це сайти використовують JavaScript і Ajax. Соціальні мережі функціонувати як інтернет-спільнота користувачів Інтернету. Ці сайти дозволяють користувачам обмінюватися ідеями, заходів, подій та інтересів у рамках їх індивідуальних мереж. Бізнес-модель заснована на великій кількості членства та стягування плати за членство було б контрпродуктивно. Такі компанії, як MySpace і Facebook продають рекламу в Інтернеті на своєму сайті. Соціальні мережі працюють в автономних бізнес-модель, в якій члени соціальної мережі служать подвійні ролі і як постачальники і споживачі контенту. Якщо ці сайти соціальних мереж використовуються ефективно вони можуть включити фахівців з маркетингу, продажів і людей агента обслуговування клієнтів у розробці конструктивних відносин з клієнтами по-новому. Сайти соціальних мереж підвищує впізнаваність бренду, використовує канали онлайн, діє як інструмент для вимірювання результатів, краще зрозуміти потреби клієнта і т.д.

Все це і багато інших переваг, робить підприємства звертаються до побудови своїх сайтах соціальних мереж або для автономних підприємств або за використання порталу внутрішніми співробітниками. Час від часу, коли компанії мають шарувату і багаторівневого підходу, соціальні медіа сайти допомагають зменшити бар’єри між працівником і керівництвом.

Переваги використання JavaScript і Ajax в соціальних мережах обговорюються тут. Пошук адрес електронної пошти є рутиною, яка може легко зробити набагато простіше зі сплеском Ajax. Функція під назвою “TextboxList” відповідає автозаповнення є одним з таких прикладів автозаповнення скрипт, який приймає Facebook в стилі підхід до автозаповнення. Інший Ajax IM, який вбудований на сайті, а не на робочому столі і дуже інтерактивний. Ще однією функцією є Поточні перевірки. Один із способів полегшити біль веб-форм є додавання Ajax перевірки яка повідомляє користувачеві миттєво, коли зробив помилку. qGallery – це відмінний приклад використання Ajax на прохання Фото та мультимедіа. Більшість соціальних мереж варіант називається опитування або рейтинг. Ajax має функцію під назвою Ajax зоряний рейтинг, який допомагає користувачам дати оцінку в більш інтерактивним способом. JCrop ще одна особливість, яка полегшує для редагування фотографій онлайн. Це культур зображення, які були завантажені з допомогою потужного двигуна Ajax обрізки. Різкі Карта-це зоряне Javascript / AJAX скрипт, який дозволяє для перекладу координат зберігаються в базі даних MySQL на верхній частині карти Google. Це дуже гнучкий і настроюється, а можливості безмежні в тому, як вона може бути використана. Google Maps, яка так популярна сьогодні використовує цю функцію.

Рішення Mindfire має багатий досвід в комплексному РИА AJAX і розробки додатків, особливо інтеграції AJAX технології для модернізації існуючих веб-сайтів та веб-додатків. Деякі з них описані тут.

Web Content Management System-Вона обслуговує промисловості CMS. Технологій, які в основному використовуються AJAX, об’єктно-орієнтованим JavaScript, крос-браузер реалізації, CSS, DOM маніпуляції, XHTML, XML, XSLT, Adobe Spry, Prototype та інші. Додаток являє собою продукт CMS мають практично всі основні і додаткові особливості продукту системи управління контентом. Ajax включення продукту здійснюється на рівні глибше, ніж застосування косметичних штрихів, включаючи конструктивні зміни, замінивши незграбні діалоги спадщину з більш швидким і інтуїтивно зрозумілого для користувача взаємодії, виключаючи завантаження сторінок зайвим, використовуючи широкий набір Ajax моделей (динамічна спливаючі вікна, показники прогресу, перетягнути і падіння, Live Search і т.д.), у результаті чого значно поліпшені зручність і задоволеність клієнтів.

Застосування Інтернет-чат Він обслуговує в автомобільній промисловості. Він використовує технології є ASP.NET, AJAX, JavaScript, CSS, XML. Це веб-додаток чату, забезпечує миттєвий обмін повідомленнями об’єкта. Чат додаток, розроблене є дуже гнучкою. Тільки коли дилер персонал повинен ініціювати чат то тільки вікно чату кімната буде з’являтися відвідувач сайту або екрану кінцевого користувача.

Mindfire Рішення вважається одним з кращих JavaScript AJAX розвитку постачальників в Індії, і Ріа Ajax Провайдери Application Service. Вона також отримала адекватного досвіду в розробці додатків asp.net. Наша розробка програмного забезпечення команди має багаторічний досвід роботи в розвиваються вище перерахованих програм і проектів у різних областях промисловості.
Будь то присвята, щоб служити, будь то виняткові прозорі відносини або будь то персоналізоване увагу орієнтованих клієнтів, Mindfire завжди виявляв пристрасть до створення тривале ділове партнерство з клієнтами. Mindfire рішення є Microsoft Gold Certified Partner, компанія Apple Developer зв’язку прем’єр користувача і має ділові партнерські відносини з великими іменами, як IBM, Adobe та інші.