світів самий Poppular антивірусного програмного забезпечення стала працювати набагато краще

Знайдено нижче статтю з устаткування Виродки – Я уважно спостерігаючи за повторне поява продуктів Symantec, Нортон на передній план в якості кращою в своєму класі програмне забезпечення безпеки це було давно.

Я також отримав тестову копію і був однаково здувся – але мені дуже сподобався цей пост так сильно, що, здавалося, найкраще просто включив його в повному комплекті:

——-

Минулого тижня я отримав листа від PR фірми Symantec, сказавши мені про нові Нортон Internet Security 2009. Ситі по горло Symantec і їх роздуті способами за останні пару років, я зазвичай б просто видаліть.

Але перш ніж я міг вразити видалити що-небудь попався на очі. “Найшвидший установки – Нортон Internet Security 2009 встановлюється тільки в 52 секунд” Я відразу сказав BULL Чорт, хто, чорт візьми зовсім Symantec думаю, що вони намагаються обдурити, ні за що в пеклі не чинить Нортон Internet Security 2009 установка в під 52 секунд ніякого шляху в пеклі це встановити менш ніж за 20 хвилин. Я назвав кілька людей, і ми сміялися, що претензії.

Після того як я був зроблений сміявся я вирішив, що потрібно поставити його на тест, і зробити Symantec виглядати великий брехун, тому я просив копію Нортон Internet Security 2009, а також у вихідні дні, поки я чекав його я жартував з кілька хлопців, які я знаю, що це мережеві адміністратори, і вони сміялися над претензії теж. Один з них навіть сказав: “Це, ймовірно, зруйнує вашу системіну під 52 секунд вони мають на увазі”.

Але, як кажуть, той, хто сміється останнім сміється в найбільшою мірою. Я чую сміх Symantec дійсно важко зараз. Я ніяковію, щоб повідомити, що Нортон Internet Security 2009 встановлений на моїй системи менш ніж за 1 хвилину, насправді, якщо мій секундомір правильна, то встановлений менш ніж за 50 секунд. Так Symantec я беру назад все лайно, я вже говорив про вас, хлопці за останні кілька років.

Він встановлений так швидко, що я думав, що можу не встановили його правильно, тому я встановив його на другу машину і знову встановити його менше ніж за хвилину.

Так що так, Symantec, ви праві, коли ви говорите він буде встановлений в 52 секунд, але обурливо і досі справжні претензії не закінчуються. Вони також стверджують, що він використовує менше 7 МБ пам’яті.

Я знову важко було в це повірити, коли попередні версії Нортона були відомі використанням стільки пам’яті, скільки ваша система може заощадити. Але Нортон буквально тільки використовуєте прямо зараз у моїй системі 4 Мб пам’яті, і отримати це навіть не 1% ресурсів процесора.

Я просто вражений, насправді я закоханий з Нортоном в даний час і, ймовірно, буде рекомендувати його для всіх і їх мама, після багатьох років, рекомендуючи безкоштовної версії AVG який роздутою в пеклі і в безкоштовній версії Avast яка дезорієнтує лайно з багатьох початківців користувачів, я думаю, я почну кидати в рекомендаціях для Нортон зараз. Там така приказка: ви платите за якість. Добре, коли справа дійшла до А.В. Програмне забезпечення, яке говорить на мій погляд не звертався до цих пір.

Я просто побіг вірусів і швидке сканування зайняло 45 секунд, Windows одна турбота займає майже 2 години, щоб зробити швидку перевірку на моїй системі, і мені подобається, що вірусів оновлюються кожні 30 секунд або близько автоматично, так що у вас остання до до хвилини захисту.

Отримати Нортон зараз і забезпечити вашого серфінгу безпечно!

Ось кілька скріншотів від установки Нортон Internet Security 2009.
Нортон екрану 1screen 2

Екран 3

Екран 4

Екран 5

Нортон Internet Security 2009

Він встановлений так швидко, що мої пальці не були достатньо швидкими, щоб зловити декілька з екранів. Найдовша частина установки була його активації, і що просто взяв 5 секунд.

Див оригінальний пост тут