підвищити продуктивність і надійність ви комп’ютер з чистого вікна реєстру.

Що таке реєстр екологічно чистих програмного забезпечення? Що він робить? Він вам потрібен, щоб виправити ваш комп’ютер і прискорити продуктивність?

Коли ви купуєте новий комп’ютер, ви отримаєте його в своє ідеальне держава – абсолютно чистими проблем і повністю оптимізована. Оскільки система знаходиться у відмінному стані всі програми та пристрої на новому комп’ютері швидко бігати.

На жаль, з плином часу комп’ютери стають все повільніше і повільніше. Кожен раз, коли система команда виконується, такі як установка / деінсталяція, поновлення, Windows реєстр оновлюється – ключі реєстру і шляхи були змінені або видалені. В ідеальному світі зміни в реєстрі, буде зроблено відмінно і не було б ніякої реальної сповільнюватися, але це не те, що відбувається. Що відбувається насправді в тому, що реєстр пошкоджений, недійсні або застарілі. Багато разів ці записи, які повинні були бути стерті залишається в реєстрі – зрештою засмічуючи інакше ефективний комп’ютер. Це не тільки сповільнює роботу комп’ютера, але також може призвести до численних помилок системи і аварій зі смертельним результатом.

Чому значення реєстру і шляхів стати пошкоджені і невірні? Кожного разу при установці пристрою або будь-якого периферійного реєстрі оновлюється – запис буде додана чи оновлена. Те ж стосується і установки програми. При оновленні або зміні програмного / апаратного забезпечення налаштування в реєстрі оновлюється теж. Якщо ви вирішите видалити деталь, знову реєстру буде видалити відповідний запис і шлях. Це процес, який відбувається у фоновому режимі без вашого відома про це і що більш важливо без будь-якого реального впливу на комп’ютер користувача.

Але що ви можете зробити, щоб виправити цю ситуацію? Якщо у вас є реальний досвід роботи з реєстром і ви знаєте, як працює реєстр, ви можете піти ремонт недійсних записів і видалити непотрібні. Але якщо ви не повністю впевнені, знати, що ви робите, ми б порадили проти зміни реєстру вручну. Це не рекомендується, оскільки ви можете легко зробити неправильний змінити або видалити діючий ключ / Шлях у свою чергу ще більших проблем. Це означає, що пристрої можуть перестати відповідати на запити, програми недоступними або навіть гірше всієї вашої системи можуть закрити в результаті.

Зміна реєстру вручну також дуже виснажливим і трудомістким – реєстр як правило, мають багато значень і пройшовши через всі з них являє собою тривалий процес. З Registry Cleaner програмного забезпечення, весь цей процес відбувається протягом декількох хвилин.

Такі інструменти, як RegCure прості у використанні і дуже ефективні. Вони запрограмовані для сканування реєстру вашої системи і виправити всі недійсні записи, які негативно впливають на продуктивність вашого комп’ютера. Після того як ви виконаєте виправлення реєстру і очищення продуктивність комп’ютера значно покращиться. Це буде також ремонт будь реєстр помилки, пов’язані і питання ви можете зіткнутися. Якщо Ви виконаєте виправлення реєстру кожні кілька місяців, ви можете бути впевнені, що ваш комп’ютер знаходиться в оптимальному стані.