контролю доступу з використанням програмного забезпечення DRM

Коли ви пливете деякі з ваших літературних творів чи іншої інформації в Інтернеті завжди є можливість того, що вона буде доступна особам, які не мають права перегляду або з ними впоратися. Безпеки документів та захисту PDF дві основні інтереси всіх компаній, які мають свій сайт або інтранет з’єднань і окремих осіб та організацій, що займаються різними аспектами людського життя і добробуту. Те ж саме можна застосувати до секретних даних, що безпека в чужі руки може створити havocs для всіх зацікавлених сторін.

контроль доступу

Таким чином, це досить важливо, що ви повинні мати деякі інструменти з вами, з якою ви можете контролювати доступ до вашої інтелектуальної власності тим самим забезпечення безпеки веб-контенту для них. Програмного забезпечення DRM може виконати це завдання для вас з великою легкістю і зручністю. Ви можете завантажити програмне забезпечення на вашій системі, і вона подбає про документи PDF, управління зображеннями, флеш, кліринг курсів, а також всіх веб-сторінок. Забезпечення безпеки використовує DRM управління і дає бажаний захист вашого властивостями.

У самому справі управління цифровими правами відноситься до технологій, які використовуються для управління доступом. Ця технологія в основному використовується виробниками обладнання, а також тими, хто видавці зміст і провести авторські права. Вони прагнуть обмежити несанкціонований доступ до їх цифрових носіїв і пристроїв. Іноді DRM також згадується в якості обмеження, які пов’язані з конкретними прикладами будь-який з цифрових продуктів або пристроїв.

Контроль доступу та електронного управління ключами

Контроль доступу може не плутати з пункту управління або електронного управління ключами. У Access Control ви дозволити або заборонити людям використання будь-якого ресурсу. Це може бути фізичний контроль, управління логічним або цифровим управлінням. Ви входите до кінотеатру з квитком, який показує фізичний контроль. Банківські операції з виведенням коштів через банкомати є прикладом логічного контролю. Приватний документ на комп’ютері, доступ до яких обмежений протягом декількох тільки може бути примірник цифровим управлінням.

Електронне управління ключами або елемент керування, з іншого боку, є система управління доступом, де той же обмежений і регулюється за допомогою невеликих активів або механічних ключів. Ви можете використовувати деякі електронні цифрові комбінації і може контролювати доступ до вашої веб-вмісту і таким чином шанси злому або порушення авторських прав стало пульта дистанційного керування.

DRM і авторські права

Майже кожен уряд ввело в дію законодавство про авторське право. Мета полягає в наданні виключного права на інтелектуальну власність деяких його творців і розробників. Термін означає “право на копіювання”, який обмежений і контролюється відповідно до законодавчим процесом висунули. Закони застосовні до будь-якого експресії формі, пов’язані з ідеями та інформацією, яка є одночасно основної та дискретною. Copyright сьогодні є міжнародний стандарт.

РРП має тенденцію перекривати авторські системи захисту веб-вміст за допомогою програмного забезпечення. Хоча використання в основному приурочені до творчої масової інформації, як фільми, музика і такі творіння, але вона поступово зайняли місце традиційної концепції авторського де порушень законодавства, пов’язаних з матеріалами для друку являє собою підсудна злочин. З моменту свого створення цифрових крадіжки занадто складним у порівнянні, управління цифровими правами системи служить великої мети захисту Вашої інтелектуальної власності.