зробити свою кар’єру в редагуванні відео і радіомовлення

Привіт друзі, як ви знаєте, я м безперервно розміщення статей на цифрових носіях, включаючи друковані та електронні засоби масової інформації. Моя попередня стаття була лиття вогні на інші сегменти, але сьогодні ця стаття розкриє секрети чудового кар’єру в цифровий монтаж та радіомовлення.

Що таке пост-продакшн?

Post Production надає інструменти навчити концепції, теорії та практики, які стали візуальну мову наша сьогоднішня форма засобів масової інформації. Пост-продакшн відбувається в створенні кінофільмів, телевізійних програм, радіопрограм, відео, аудіозаписи, фотографії та цифрового мистецтва. Це загальний термін для всіх етапів виробництва, що мали місце після фактичного закінчення зйомки і / або запису виконаної роботи. Телевізійні станції, великі корпорації, рекламні ролики є одними з бізнесу.

“Це те, що відбувається після того, фільм втечу закінчився, і зірки повернулися в свої особняки. Повідомлення використовується для виробництва оброблятися виключно великі компанії, спеціалізовані бутіки чи повідомлення виробничих підрозділів у великих студій самі. У ці дні, цифрове відео, графічних програм і більш доступне за ціною обладнання принесло відео постпродакшн робочих місць у сферу середньої людини. ”

Пост-виробництво включає в себе всі наступні кроки:
1. Редагування зображень / телевізійна програма
2. Редагування саундтрек.
3. Твір і запис саундтреку музики.
4. Додавання візуальних спецефектів – в основному, комп’ютерної графіки (CGI) і цифрову копію, з якої прокатних копій буде зроблено (хоча це може бути зроблено застарілим цифровий кіно-технології).
5. Передача фільму у відео або даних з телесіном і Цветоустановка.

пост-виробництва включає в себе
Я просто пишу свою думку про технічну сторону кіновиробництва, крім технічної сторони є ще кілька полів, кінопродукції стадії включають – написання сценарію, сценарій розвитку, фінансування, підготовки виробництва, виробництва та кінопрокату / Маркетинг .
1. редагування відео
Редагування відео процес редагування сегментів руху відеоматеріали, спецефекти і звукозапису. Кіноплівка редагування попередника до редагування відео і, кількома способами, відеомонтаж імітує кіноплівка редагування, в теорії і на використанні нелінійних і лінійних систем редагування. Використання відео або фільм, режисер може спілкуватися не вигаданий і вигаданих подій. Цілі редагування маніпулювати цими подіями на краще чи на гірше зв’язку. Це візуальне мистецтво.

Пост-продакшн, по суті, безліч різних процесів, згрупованих під одним ім’ям. Вони, як правило, включають:

Нелінійного відео редагування програмного забезпечення:
1. саман
а) Premiere Pro (Windows, Mac OS X)
2. яблуко
а) Final Cut Pro (Mac OS X)
3. м’які дуги шоу-бізнесу (Windows)
4. Avid Technology
а) Ds Nitris (Windows)
б) Media Composer (Windows, Mac OS X)
5. EDIUS (Windows)
6. Lightworks (замовлене обладнання)
7. MAGIX Movie Edit Pro (Windows)
8. Pinnacle Studio (Windows)
9. Roxio VideoWave і MyDVD (Windows)
а) Sony Vegas Movie Studio (Windows)
10. вікна фільмів Maker (Windows)
кар’єру в редагуванні
Повідомлення виробництво, монтаж фільмів та візуальних ефектів вже не тільки рідкісні спеціальності розуміють деякі вибрані. Є тепер більше людей, ніж будь-коли раніше, хто є інструменти і знання, щоб працювати з більшістю після виконання робіт. Існує також велика кількість доступних для роботи зростаючі ряди редакторів і продюсерів. Аудіо-і відеотехніка стала однією з найгарячіших кар’єру навколо. Отримання навичок у цій області дозволить вам отримати роботу в поштову виробництва багатьох дисциплінах, таких як діюча музики (включаючи спів), танці або навіть комедії. Інші можливості включають анімації художник, фахівець зі спецефектів, дизайнера трансляції графіки і відео пост-продакшн художника.
2. пост-продакшн ефектів або візуальні ефекти
Візуальні ефекти в даний час розглядати як повідомлення виробництва робіт, навіть якщо вони часто починають до будь-якого виробництва фактичним фільму. Повідомлення виробництва компанії зазвичай пропонують засоби, обладнання та експертів для виробників і дистриб’юторів художніх фільмів, телепередач, рекламних роликів, домашнього відео, а також широкий асортимент інших розважальних та інформативних засобів масової інформації.
Інший пост-продакшн ефектів, які зазвичай використовуються, включають приховані субтитри, фільм або відео перекладів, корекція кольору, анімацію, графіку і руху, звукові ефекти, візуальні ефекти, субтитри, перетворення відео формату та обробки фільмів лабораторії. Через розмаїття трудових обов’язків, поштовими компаніями виробництва воліють цифрові редакторів і художників з різними навичками. Вони повинні бути в змозі зробити трохи все, як того вимагає ситуація. При пошуку Додати вакансію виробництва, не тільки дивитися на відомі, великі компанії. Ви пропустіть багато роботи розміщені списки більш дрібними, до-і найближчі компаній в області.
Категорії
Візуальні ефекти можна розділити щонайменше на чотири категорії:
1. Моделі: мініатюрні набори і моделі, аніматроніки.
2. Матові картини та фотографії: цифровий або традиційної живопису або фотографії, які служать фоном для пластин і по ключах гнити областю елементів.
3. Живого дії ефекту: маніпуляція акторів або моделей скринінгу через синій і зелений скринінгу.
4. Цифрової анімації: моделювання, комп’ютерна графіка освітлення, текстурування, такелаж, анімації і рендеринга комп’ютерних 3D персонажів, ефекти частинок, цифрові набори, фони.
візуальних ефектів
1. Adobe After Effects
2. Apple Motion
3. яблуко тремтіння
4. Autodesk Combustion
5. Eyeon злиття
6. The Foundry Nuke
кар’єру у візуальних ефектів
Є кілька способів, щоб почати кар’єру в візуальних ефектів, поряд із зростаючим ринком робочих місць для візуального ефекту. Як візуальних ефектів стає все більш поширеним, потреба в кваліфікованих людей, щоб керувати ним, як очікується, продовжить рости. Щоб вийти в поле, ви можете взяти візуальні ефекти курсів, або в університеті або коледжі, або навіть в Інтернеті. Ви можете навіть розглянути відвідують школи анімації, так що ви можете дізнатися про останні технологій. Галузь, як і раніше настільки нова, що вона не вимагає великих повноважень або досвіду, щоб увійти, тільки фактичні знання про те, як отримати найбільш вражаючі візуальні ефекти можливі.
Деякі загальні візуальні ефекти включають в себе робочі місця роботи із мініатюрні набори і моделі, створення, експлуатацію та технічне обслуговування аніматроніки; кадри та живопису. Ці картини зараз зазвичай робиться цифровий, поряд з традиційним способом, відкриваючи ще більше можливостей для тих, з правом кваліфікації та навичок. Іноді все це займає знаючи правильну візуальних ефектів пакета, і ви можете отримати можливість з кіностудією.
3. звуковий дизайн
Якщо ви зацікавлені в тому, як фільм музика в поєднанні зі звуковими ефектами для створення ефективної і привабливою саундтрек до фільму, який посилює кінематографічний досвід, кар’єру в якості саунд-дизайнера може бути для вас. Людина, яка практикує мистецтво звукового дизайну відомий як саунд-дизайнер.
Звукове оформлення для кінофільмів приймає діалогу та навколишнього звуку захоплених під час зйомок і уточнює його в ретельно спроектованої звукової доріжки з життям всі свої власні. Саунд-дизайнера також включає в себе пісні, звукові ефекти і фільми в саундтреки до фільмів, щоб допомогти створити тон і настрій. Звукове оформлення являє собою концептуально творчий / технічній галузі. Вона охоплює все не-композиційні елементи фільму, ігри, музику або продуктивності запису, програмне забезпечення комп’ютерної гри або будь-якого іншого мультимедійного проекту. Кроки, щоб стати саунд-дизайнер
Кінобізнес може бути складним для новачків, щоб зрозуміти, тому що немає жодного перевірений спосіб проникнути в неї. Тим не менш, необхідні навички саунд-дизайнера досить стандартний. Щоб підготувати себе до кар’єри в області звукового дизайну, ви повинні мати:
1. Глибоке розуміння запису та відтворення звуку обладнання.
2. Спритність для електроніки та чистих технологій, в тому числі виправлення кабелю і змішування дошки
3. Високий рівень комфорту в цифровому середовищі
4. Добре розуміння фізики звуку
програмне забезпечення для редагування звуку
1. яблуко звукову доріжку
2. звуковий Sound Forge
3. Cool Edit Pro
4. Adobe звук стенд
5. tapestrea з Прінстонського