все про тесті сценарій автоматизації

Тестери сьогодні часто задають собі питання, чи варто їм автоматизувати процес тестування чи ні. Є два типи виконання тестових скриптів для оцінки програмного забезпечення: ручні та автоматичні. Оскільки світ стає ще більш технології палітурка, є багато, які вирішили піти для автоматизації тестування сценарію. Однак, перш ніж перейти в цей метод, існує необхідність оцінки першої чи дійсно існує необхідність зробити це.

Тестовий скрипт автоматизації вважається вигідною для більшості тестерів сьогодні. Однією з причин цього є те, що це швидко. Звичайно, при автоматизації такої діяльності, ви зможете виконувати їх спосіб швидше, ніж коли ви робите речі вручну. Тим не менш, ми всі знаємо, що люди потрібні, так що сценарії можуть бути запрограмовані. Крім того, є виклик для налаштування деяких тестових запусків і, звичайно, люди відповідальні за інтерпретацію результатів. Таким чином, ви можете бачити, що автоматизація тестового сценарію є лише невеликою частиною всього процесу.

Ще однією перевагою є те, що автоматизоване функціональне тестування є досить повною. Тестери є більш щасливими, щоб знати, що вони можуть побудувати набір скриптів, який може покрити кожну заяву функцію. Це дуже корисно і все ж ми всі знаємо, що більше функціональності Кодекс охоплює, тим складніше він стає. Ви будете мати, щоб створити дуже складну програму, тільки так можна мати в глибині тестування. Тоді, ви запитайте себе, якщо це дійсно варто все, що час, проведений на програму тільки.

У той же час, при автоматизації тестів, ви впевнені, що результати є надійними. Це тому, що вони були записані і, отже, вони виконують ті ж самі операції точної частини програмного коду, тим самим ліквідації виникнення людських помилок. Проблема тут у тому, що вона може розпізнавати тільки ті, які він запрограмований для оцінки та перевірки. Люди, навпаки, мають можливість вивчати глибоко в код.

Як вже згадувалося, вони були записані і, отже, вони можуть бути повторені без обмежень. Ви можете легко перевірити продуктивність програмного забезпечення з оцінки, так що ви можете переконатися, що вона реагує аналогічним чином при повторних реалізації ідентичних умовах. Крім цього вони можуть бути повторно використані. Ви можете використовувати програму на різних версій програми незалежно від того, який інтерфейс це дюйма Тим не менш, коли частина програмного забезпечення, що ви перевіряєте змінився, це означає, що існує необхідність для вас, щоб перепроектувати скрипти, а як образ карти. Потім ви повинні перепрограмувати сценарії тестування, яка може зайняти кілька місяців.

Якщо група тестерів в сумніві щодо того, чи дійсно вони повинні автоматизувати сценарії тестування, вони повинні мати на увазі, що автоматизація випробувань насправді ефективні. Тим не менш, це не повинно замінити ручну роботу. Більшість експертів згодні, що ви можете використовувати автоматизацію на початковому етапі тестування, так що ви можете мати послідовну початок для тестованого програми.