антивірусні програми для дозвону

Коли ви отримуєте автоматичного телефонного зв’язку, мабуть, один з найнеприємніших аспектів повільною зв’язку є те, що кілька антивірусних програм досить прості, щоб завантажити та оновити себе на комутований доступ. Але ви все одно повинні мати антивірусну програму! Так що ви можете зробити?

На щастя, є кілька антивірусних програм, які звертаються до користувачів комутованого доступу не тільки своєю простотою, але тому що вони вільні! Вам не доведеться платити ні цента, щоб завантажити та встановити ці програми. Вони встановити оновлення нові шкідливі програми і т. д., і сканувати комп’ютер на наявність вірусів, як і програми підписки антивіруса. Найпопулярніший з цих безкоштовних програм AVG Anti-Virus, Free Edition і Avast антивірус.

Так чому ж ці програми безкоштовно? Ну, безкоштовні програми, дуже основні, і ці компанії дійсно пропонують підписки версії цих програм (і рекомендуємо вам переходити, звичайно!). Крім того, ви, ймовірно, не отримати технічну підтримку (принаймні, а не жити) з цими програмами, і при цьому ви часто зможете мати вільний компакт-диска, щоб бути зануреним до вас від компанії.

Ці безкоштовні програми не так все включено як дорогий програмі підписки, яка охоплює всіх мислимих аспектах Інтернету і захисту комп’ютера. Тим не менше, ці великі платні програми не тільки займають багато місця на жорсткому диску, але вони також не могли б завантажити файли встановлення та оновлення він вимагає, щоб працювати належним чином на вашому комутованого з’єднання.

Багато поновлення цих програм займає до 6 і більше годин на модемне з’єднання. Це не що, швидше за все, не збирається завантажуються взагалі, тому що більшість послуг комутованого падіння вашого з’єднання після 4 або більше годин через Максимум основний час. Навіть якщо ваш провайдер не було такого регулювання, модемне з’єднання може обірвати з’єднання, несподівано для інших причин, таких як проблеми з лінією модему або телефону. Звичайно, тоді вам доведеться перезапустити завантаження, і вся клопоту б зайняти кілька днів, і ви не в достатній мірі захищені в ті часи.

Download.com має рейтинги, огляди та описи безлічі безкоштовних завантажень де ви можете порівняти і встановити різні безкоштовні антивірусні програми. Ви можете запустити пошук “безкоштовних антивірусних програм”, щоб побачити всі наявні антивірусні програми. На головній сторінці, якщо ви прокрутіть вниз до заголовка “найпопулярніші програми”, ви побачите два безкоштовних антивірусних програм, перерахованих вище.

Якщо ви хочете завантажити AVG або Avast, ви повинні, ймовірно, просто йти прямо до download.com, тому що веб-сайти цих програм буде насправді перенаправити вас на download.com будь-якому випадку.

Як правило, можна завантажити безкоштовні антивірусні програми з більшістю підключень віддаленого доступу. Можливо також, що початкова завантаження може зайняти кілька годин або зажадати кілька спроб. Якщо у вас занадто багато клопоту, вам може знадобитися швидко завантажити інсталяційний файл на флеш-накопичувач на роботі, ресторані, або бібліотеки з використанням широкосмугового доступу в Інтернет. Потім ви можете взяти файл додому і встановити його на своєму комп’ютері протягом декількох хвилин.