AMD установці драйверів на Windows Vista

Vista, набагато більш просунутий, ніж система Windows, які прийшли раніше. Він пропонує більше потужності, підвищену стабільність і простоту у використанні, як тільки ви рости знайомі з середовищем. Так само, як XP, додавання апаратних пристроїв для Vista, так само просто, як плагін і грати процедурою. Після підключення пристрою до комп’ютера, операційна система виявить новий пристрій і встановлює відповідні драйвери пристроїв.

Однак, може настати момент, коли вам потрібно вручну встановлювати драйвера пристроїв, тому що вони ще не встановлені в операційній системі. Наприклад, ви можете встановити материнську плату AMD на вашому комп’ютері. Для того, щоб він запрацював, вам також необхідно встановити відповідні драйвери AMD.

як почати установку

Як і будь-яке обладнання, ви повинні слідувати прологом інструкції при встановленні пристроїв AMD. Переконавшись, що всі з’єднання встановлені правильно, увімкніть комп’ютер і дозвольте операційній системі завантажитися. Якщо Ваш пристрій не розпізнається, він не може бути сертифіковані Windows Vista компонента. У цьому випадку, ви повинні бути представлені з дисплеєм запрошення з питанням, що ви вручну вибрати тип програмного забезпечення, які ви хочете встановити. Це виклик для вас вставити інсталяційний диск, який супроводжував апаратної AMD в ваш CD / DVD дисків.

Звідси, просто дотримуйтесь інструкцій на екрані, так як кожен крок, ви пройдете через процес установки. Майте на увазі, що деякі пристрої вимагають AMD кілька драйверів. Якщо це так, то вам буде доручено встановити кожен з них. Проте, якщо пристрій AMD зізнається, нове обладнання повинно бути автоматично виявлені і у вас через процес установки.

виконання ручної установки драйверів AMD пристрої

Є моменти, коли Vista, не пропонуватиме автоматичної установки драйверів AMD пристрої, тобто ви повинні будете встановити їх вручну. На такий випадок, з голови до Панель управління і виберіть “Диспетчер пристроїв”. Знайдіть відповідний пристрої AMD і клацніть правою кнопкою миші. Далі оберіть “Оновити драйвер». Припускаючи, що у вас є інсталяційний диск, який прийшов з обладнанням, вибрати варіант, який переглядає комп’ютер для водія і вибрати потрібне місце.

Після того, AMD драйвери встановлені, ви можете перевірити, щоб бачити, чи є оновлені версії. Це також може бути зроблено з диспетчера пристроїв. Клацніть правою кнопкою миші на пристрої AMD і виберіть “Властивості”. Потім натисніть кнопку “Оновити драйвер” і виберіть варіант, який дозволяє автоматично шукати в Інтернеті, оновлені драйвери пристроїв. Якщо водій буде знайдений, вам буде запропоновано для виконання установки. Якщо ні, то з’явиться повідомлення про те, що ви в даний час найбільш свіжі драйвера для пристрою.

Якщо ви встановлюєте нові драйвери для AMD обладнання або будь-якого іншого пристрою, важливо, щоб переконатися, що обрана версія, сумісний з вашою операційною системою. Хоча деякі водії є універсальними і сумісними з усіма системами, інші є специфічними для певних платформ. Вибір правильних драйверів необхідний, так як установці неправильного можна було підняти серйозні проблеми.