професійне відео, щоб показати свій сайт

Створення демо-відео, щоб показати веб-сайт, здається, популярне ток. Хіба ви не помітите, що є повні човни поповнення просять ідеальною людиною, щоб виробляти продукт відео-уроки і торгові презентації веб-сайту, на борту позаштатної обговорення? Це дійсно величезний розрив найняти інших людей замість того, щоб професійно виглядають відео самостійно? Сподіваюся, що ви отримаєте позитивну відповідь, коли ви закінчите читати цю статтю.

Чому люди не створюють собі демо-відео?

– Скажи мені, як це зробити
Є багато відомих екран запису програми, як Camtasia і Captivate, який дозволяє створювати демонстраційні продукту або відео інструкції шляхом захоплення екранного відео. Тим не менш, це великий збентеження, що багато веб-майстри і блогери вважають, що вони повинні були б витратити багато часу, щоб освоїти програмне забезпечення, щоб вони воліли б просити інших про допомогу. Тепер ось ще один Screen Recorder для вирішення цієї проблеми, що вони стурбовані. DemoCreator 3.0 Office 2007 з графічним інтерфейсом, який є зручним і простим у використанні, якщо ви знаєте, як використовувати PowerPoint, то ви отримаєте знайомі з DemoCreator в лічені хвилини.

– Я хочу створити професійно виглядає демо
Для людей, які хочуть зробити свої професійні відео демо з дивовижними візуальними ефектами, вони навіть можуть використовувати програмне забезпечення для редагування відео яке є дорогим і “професійні у використанні”. Продумайте зміст відео демо-версію і список можливих спецефектів, які можна використовувати, не більше ніж наступний, таких як субтитри, збільшення на певну область екрану, виділіть на екрані, щоб малювати текстовий повітряній кулі або вставки флеш-анімації. Все це можна легко зробити за DemoCreator. Уявіть собі, як легко додати текстове поле або вставити зображення в PowerPoint, DemoCreator робить те ж саме з слабкий трудністю як виробник демо-відео.

– Voice Over є точкою, то?
Ви можете зробити голос за кадром продукту демонстрації відео з екрану рекордер, якщо у вас є хороший мікрофон і DemoCreator робить це, а також. Ви можете соромитися, що ваш голос не зрілий або достатньо переконливими, щоб торкнутися вашої аудиторії. Це краще зробити переконаним сценарій захопити їх заздалегідь. Крім запису розповіді під час запису, DemoCreator також дозволяє записувати, змінювати звукову доріжку і навіть імпортувати звукові файли, як музика землю розповіді чи тому. У такому випадку, ви не повинні боятися зробити помилку під час запису, тому що ви можете виправити помилку в будь-який час.

Інші переваги, якщо створювати демонстраційні відео на мою?

– Ніхто не знає краще вашого продукту, ніж ви
Це найважливіша річ, яку ніхто не може у вас місце. Так як Ви є розробником програмного забезпечення або власник веб-службу, ясно, що ви знаєте, ключових моментів, які слід підкреслити і представив для вашої аудиторії, так що ви можете судити, коли використовувати ефект освітлення, докладно пояснити або додати додаткового об’єкта, щоб зробити вашу аудиторію отримати краще розуміння вашого продукту або послуги. Наймати когось і мати його навчені дізнатися продуктом часто коштують дорожче.

– Ви знаєте, що демо люди хочуть дивитися
Багато компаній хотіли б найняти неповний робочий день для створення демо-відео для них. Вони можуть бути дуже гарні на робити скрінкаст відео, але трохи розбираюся програмне забезпечення або послуги. Він часто займає більше часу та енергії, щоб зв’язатися з ним / нею, що ваші клієнти сумніваються і як вирішити проблему з відеозапису екрану, не кажучи вже про перегляд багато разів. У цьому випадку, краще, щоб зробити відео, яке є швидким, простим, але добре, щоб клієнт самостійно.

– Розгляньте вартість
Припустимо, є три демо ви плануєте створити, то скільки це буде коштувати вам платити, якщо ви наймаєте людей, щоб зробити це? А як щодо більше відео в майбутньому? Якщо ви вирішили отримати екран запису програмного забезпечення, яке дозволяє створювати, редагувати і публікувати професійно виглядають демо або презентацію продукту на сайті, DemoCreator є гарним вибором, оскільки він коштує всього 1/3 або навіть менше, ніж інші реєстратори екрану, і це пропонує основні особливості, які є корисними і вражаючим. Крім того, тепер у вас є шанс отримати його безкоштовно, взявши участь в огляді подій DemoCreator офіційний Давайте.

Наймання професійних співробітників для створення професійних демо продукту або презентація сайту з професійного запису екрану це відмінна ідея для розширення і залучити більше трафіку на ваш сайт. Єдине, що слід відзначити, це те, що ви також можете бути ідеальною “професійних кадрів» з професійним, але простий у використанні DemoCreator рекордер екрану. Всі речі можуть бути простими, індивідуальні та за низькою ціною.