Top 3D програмного забезпечення анімації

Людей, які потребують найсучасніших 3D-моделювання програмного забезпечення в змозі виконувати такі завдання, як анімації і рендеринга, є кілька варіантів на вибір. Нижче наводяться лише деякі приклади того, що вже є.

(Більшість з цих виробників програмного забезпечення безкоштовно завантажити пробну версію свого доступні продукти, так що це набагато простіше знайти найбільш адекватний пакет для майбутніх проектах.) Autodesk 3ds Max є ідеальним рішенням для стан сучасних 3D-анімація, надання пакету моделювання і рішення. Вона включає в себе такі функції, як моделювання, Управління даними та сценами, полігонального моделювання і текстових повідомлень, волосся та хутра, характер анімації, інтеграцією і ProSound зв’язку і багато іншого. Це програмне забезпечення є кращим для людей, що працюють в кіно, на телебаченні, гра розвивається і цифрового друку.

Є безліч доступних плагінів для Autodesk 3ds Max, значно розширюючи діапазон, в якому програма може бути використана. Незалежно від того, потрібні дизайнери, атмосферні, рідини, тканини або анімації, рендеринга плагінів, Є висока ймовірність того, що вони вже доступні.

Maxon Cinema 4D спочатку був розроблений кілька років тому для використання з комп’ютерами Amiga, але тепер для Windows і Mac OS X версія також доступна. Програмне забезпечення часто використовується людьми, які беруть участь у кіноіндустрії. Насправді, програмне забезпечення було використано для виробництва таких блокбастерів як Будинок Монстр і Полярного Express.Numerous додаткові модулі доступні для використання з Cinema 4D. Деякі з цих доповнень включають в себе:

Волосся – стимулює таких речах, як волосся і хутро або трави

Sketch і Toon – для технічних креслень і мультфільми

MOCCA – для анімації персонажів і моделювання одягу

PyroCluster – вогню і диму симулятор

Через зручний інтерфейс програмного забезпечення, люди нові для галузі не повинні відчувати жодних труднощів навчання досить швидко, як його використовувати.

Autodesk Maya є нагородами і видатний пакет програм для анімації, 3D моделювання та візуальні ефекти, ідеально підходить для широкого спектру проектів.

Програмне забезпечення пропонує користувачам повнофункціональний продукт з широкими анімації, текстурування і 3D набори інструменту моделювання, складних візуальних ефектів інструментів, гнучкої та опції рендеринга модифікуються програмного забезпечення.

Його характеристики також включають вибір парадигми, що призводить до меншою кількістю спроб і помилок, покращений робочий процес, анімації і Майя активів (префект організувати, представляти і частка проектів) шарів забезпечити більш високу гнучкість у створенні і редагуванні різні анімації.

Softimage XSI – тепер відома як Softimage 7.5 – це кращий вибір для людей, що займаються візуальними ефектами і грою виробництва, з двома доступні версії, оригінальний і просунутий.

Програмне забезпечення представив льоду або інтерактивна креативна середу, яка є своєрідною платформою використовуватися тільки для створення ефектів та інструментів, за допомогою вузла на основі парадигми.

Люди придбання Softimage 7.5 отримати доступ до сотень безкоштовним відео-тренінг через сайт. Крім того, корисними інтернет-спільноти також доступна.

Newtek Lightwave 3D є нагородами програмне забезпечення для різних галузей промисловості. Він використовується для створення спецефектів для кіно і телебачення. Він був використаний для таких проектів, як Титанік, Star Trek Voyager, Вавилон 5 і Jimmy Neutron Boy Genius.

Повнофункціональний програмний пакет також підходить для таких проектів, як промисловий дизайн, друковані матеріали, медична візуалізація, створення сайту і архітектурного дизайну. Ще однією перевагою є те, що пакет доступний як для Windows, і Mac версії.

Люди, які купують Lightwave з сайту Newtek пропонується безкоштовний один рік членство в HardCORE програма, яка пропонує навчання та безліч інших переваг для покупця.

Blender 3D це безкоштовна анімація і графіка програми в стані зробити більшу частину завдань, як їх еквіваленти, що відрізняється унікальним і зручним для користувача інтерфейсом.

Програмного забезпечення з Linux, Mac і Windows, версії можна завантажити з веб-сайту було доступно на умовах General Public License.

Це повнофункціональне програмне забезпечення, яке постійно оновлюється. Він може бути використаний для таких завдань, як анімація, рендерінг, моделювання, нелінійного монтажу і композітінга, і багато іншого.

Після того як програма завантажена, користувачі отримують доступ до численних підручників та іншої корисної інформації про те, як легко використовувати програму. Як і в будь-якій програмі, ключем до успіху є знайомство і практики.